• Новак
4* Комплет за цевки и филтер за замена на горивото за McCulloch Trim за Mac 210 240 241 250 251 SL SL 25CC A

4* Комплет за цевки и филтер за замена на горивото за McCulloch Trim за Mac 210 240 241 250 251 SL SL 25CC A

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Во овој комплет добивате сè што ви треба за да ги замените сите линии за гориво и филтерот за гориво, во комплетот има три димензии на гориво (1 метар x2 & 500mm x 1) два филтри за гориво и две светилки од буквар. Вие само ја намалите линијата за гориво во големина како што ви е потребна за секој дел. Трите димензии на линијата за гориво вклучија се што ви требаат за да го поврзете карбураторот со сијалицата за буквар и со резервоарот за гориво / филтерот за гориво. Сите делови се точен натпревар и се вклопуваат како оригиналите. Во овој комплет добивате сè што ви треба за да ги замените сите линии за гориво и филтерот за гориво, во комплетот има три димензии на гориво (1 метар x2 & .500mm x 1) два филтри за гориво и две светилки од буквар. Вие само ја намалите линијата за гориво во големина како што ви е потребна за секој дел. Трите димензии на линијата за гориво вклучија се што ви требаат за да го поврзете карбураторот со сијалицата за буквар и со резервоарот за гориво / филтерот за гориво. Сите делови се точен натпревар и се вклопуваат како оригиналите. Карактеристики : Во овој комплет добивате сè што ви треба за да ги замените сите линии за гориво и филтерот за гориво, во комплетот има три димензии на гориво (1 метар x2 & .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Отостар Блинг Блинг автомобил потпирач за потпирачи за облека за покривање на светкава конзола за кристал, заштитен заштитник Универзален

DEN 0.33

Покривање на потпирачот за рака висококвалитетна кожна PU комбинирана со врвен процес на дијамант, кој �

Бернцоматски BZ4500HS топлината се смалува рачен факел со автоматско вклучување/исклучување на палење, регулиран притисок за употреба

DEN 0.33

Автоматско стартување / стоп палењето лесно го запалува и гасне пламенот Врвот на намалувањето на топли

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.