• Новак
Серија за лансирање на Rawlings Knicker Baseball панталони | Цевки | Големини на млади

Серија за лансирање на Rawlings Knicker Baseball панталони | Цевки | Големини на млади

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Направени во САД или увезени Затворање на ременот. Премиум Бејзбол Пант 100% полиестерски кружен плетен материјал со 150 згрутчување и двонасочно истегнување за да се обезбеди удобност. Zipper Fly & Back Sockets Zipper Fly Front и 2 поставени џебови. Pro Style карактеристики на еластична лента за половината, рамен зашивање со рамен заклучување, падови за џебни врски. Достапни стилови Полу-реализиран целосен и нок. Достапни големини големини на возрасни и млади. Направени во САД или увезени. Затворање на ременот. Премиум Бејзбол Пант 100% полиестерски кружен плетен материјал со 150 згрутчување и двонасочно истегнување за да се обезбеди удобност. Zipper Fly & Back Sockets Zipper Fly Front и 2 поставени џебови. Pro Style карактеристики на еластична лента за половината, рамен зашивање со рамен заклучување, падови за џебни врски. Достапни стилови Полу-реализиран целосен и нок. Достапни големини големини на возрасни и млади. Младински лансирање на младински лансирани бејзбол панталони : * Подобрена механичка полиестерска ткаенина * цевководи на шевовите на страничните нозе Додадете класичен стил * Гел за брендирана половината, помага да се задржи Jerseyерси во * Снимки за затворање со патент и јамки на ременот * со еластична должина со еластичен Hems * Полу-релексиран вклопување * inseams : s (10 "), m (12"), l (14 "), xl (16"), xxl (16 ") * Материјал : 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Досмарт деца момче чорапи цртани памучни новини смешни детски спортски училишта секојдневно непрекинато екипаж чорапи за тинејџери

DEN 2.00

85% памук, 15% спандекс Висококвалитетни памучни бебешки чорапи се мешавини од врвен природен памук, сите �

ИБТОМ замок момчиња девојчиња фланел карирана кошула јакна со долги ракави лаппел копче надолу со џебни кошули редовно вклопување случајно

DEN 1.33

65% полиестер, 35% памук Затворање на копчињата Машината за миење.? Долу џебна фланелна карирана јакна, сов�

Цртани филмови за деца со маица отпечатоци со копче за кратки ракави за кратки ракави, момчиња кошула, маица врвови за момчиња, момчиња чорапи,

DEN 2.33

100% мешавина од памук Ве молиме, оставете мала разлика од 13 см поради рачното мерење и малку варијација н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.