• Новак
Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи Сребрена Hubcap Snap-On Fit renault

Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи Сребрена Hubcap Snap-On Fit renault

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Покривање на тркалото. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XWQWER Одам таму каде што влегувам резервни капаци на гуми за камиони за приколка на Camper RV SUV и многу возила, универзално вклопување на тркалото

DEN 335.84

Материјал : Изработено од квалитетен полиестер, водоотпорен и отпорност на прашина, со мека, поддршка од

Капчиња за матични капаци на гуми за гуми, додатоци за матични капаци на гуми, универзални капаци на стебла за автомобил, камиони,

DEN 127.84

Нашите производи се изработени од високотехнолошка легура и имаат дизајн против корозија за да избегна

Мат за влечење во гуми, преносни уреди за итни случаи за обновување за пикап, мраз, кал и песок што се користат за автомобили, камиони,

DEN 1183.84

Секој блок мерки 398" (w) , може да се користи како табли за влечење , синџири на гуми, снежни ланци, гази, д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.