• Новак
Канонски калибрирани вискометри со топови со топови, со големина 600 со големина 600

Канонски калибрирани вискометри со топови со топови, со големина 600 со големина 600

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

За мерење на кинематска вискозност на мали примероци на транспарентни tonутнски течности, особено нафтени производи или лубриканти Ги исполнува барањата ASTM D 445. Прецизност : ± 0,2%. За мерење на кинематска вискозност на мали примероци на транспарентни tonутнски течности, особено нафтени производи или лубриканти. Ги исполнува барањата ASTM D 445. Прецизност : ± 0,2%. Спецификациите се во согласност со ASTM стандардот D 446. Минимален волумен на примерокот : 1,0 ml. Големините 400 до 600 може да бараат повеќе примерок. Потребна е длабочина на течна бања од 200 мм. Константи и опсези се дадени во Табела 1 пред 9721 A50. Индивидуално боксер, со сертификат за калибрација и лист за инструкции.

Главните карактеристики

Избор на клиент

52 парчиња ленти за кабелски кабел, организатор на кабелот за ушите, рачно изработено преносен држач за USB -кабел за кабел, управување

DEN 2.33

Она што ќе го добиете : има 52 парчиња кабелски ленти PU во 4 дизајни, вклучувајќи 13 парчиња бежкратки 13 пар�

Aexit 2 Парчиња Прототипирање одбори 8 x 12cm Електронски DIY Прототип Хартија Двојна Страна Пхб Циркб Табли За Прототипирање Универзална

DEN 441.60

Име на производ : Пхб Универзална Табла;Дупка Диа ( Приближно) : 1мм / 0,04" Теренот на дупката ( Приближно) : 2

N/A Четки за четки 14 парчиња четки за шминка поставени со торба за убавина Сочинете ја четката природна коса Фондација во прав за

DEN 5373.76

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

Прогонувана куќа Внесете ако се осмелите знак на wallид декор, верски цитати врамени знаци на дрво, знак на рустикална wallидна уметност 50cmx40cm

DEN 1550.40

√ Големина : 16 x 20 инчи (40 x 50 cm) √ Материјал : Знакот е изработен од висококвалитетно дрво, а моделот на дрв

Возбудлива лесна за читање графика. Термометар на мерач на енергија Chimgard®. Издржлив оригинален порцелански емајл со жолти, портокалови

DEN 2.33

Солиден челичен случај за долг живот покажува безбедни температури на грип на прв поглед Температури д�

Ние луѓето американски резервоар за знаме на врвот на жените 4 -ти јули кошули без ракави во САД Графички патриотски маички каузални

DEN 31.84

4 ти јули резервоар за жени Направени во САД или увезени ★ Подароци за жени / мама / девојки! 【Информации

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетки, торба за преносен период за жени, Менструална чаша торбичка, Денот на вineубените

DEN 0.33

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

WXHN Висока прецизност 1mg Електронска скала 0,001G Накит Скала лабораторија Дигитална скала Надворешна лабораториска баланс на интерфејс

DEN 1.33

[Висока прецизност] : Оваа скала има 3 опсези : 100g, 200g, 300g со голема прецизност од 1mg / 0 [Мултифункција] : ТАРЕ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.