• Новак
Rushopn сина кошула Чак Е. Сирење за промоција на брза храна за брза храна маскота костуми за навивачи

Rushopn сина кошула Чак Е. Сирење за промоција на брза храна за брза храна маскота костуми за навивачи

Вреднување на стоката:
DEN 6384.00

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер, памук Само миење на рацете. Вклучува : глава + тело + капаци на чевли + капаци на рацете. Кратка кадифена коса (надворешна), полиестер тафта (постава), полипропилен памук (полнење). Една големина одговара на повеќето возрасни 5`3 “(160 см) до 5`11" (180 см) висока и под 200 фунти тежина. Земете ја вашата сопствена маскота изградена! Над 30 години искуство во дизајнот.Корпоративни, спортови, тим, колеџ обичај маскота. Тие можат веднаш да го привлечат вниманието на луѓето кон вашето движење, изложби, промоции и големи настани. Користењето на маскота за промовирање на вашиот бизнис, тим или настан е паметен и иновативен начин да се забележите. Product Description : Use of mascot costumes : Advertisement & Propaganda, Promotions, Commodity Sales Exhibition Entertainment & Amusement, Theme Parks, Paradise, Various Parties.Celebrations, Holidays, Ceremonies Included Accessories : Mascot Head, Mascot Body, Shoes or Shoe Covers, Gloves, ( Опашка), итн. Материјал : глава : еп. Совршена визија, лесен, дишење и печење во надворешна ткаенина : Материјали со кадифена со кратка коса : Полиестер тафта материјал за полнење : полипропилен памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Tosy 36 & 360 LED летачки диск - Екстремно светло, автоматско осветлување, 175g Фризбе, за мажи/момчиња/тинејџери/деца роденден, кампување и дипломирање,

DEN 1.67

36 Супер светли LED диодиКако оригинал и пронаоѓач на патенти, нашиот Tosy Disc е 100x посветла од кој било друг д

Детски момчиња девојчиња чорапи цртани цртани подни чорапи разголени чорапи кои не се лизгаат чевли со големина 5 чевли за девојчиња за

DEN 76.64

Чорапите се одлични и за момчињата и за девојчињата да носат во цела сезона Златни чевли за девојчиња че

МИАШУИ Маица Со Долги Ракави Жени Пролет Лето Кул Денот На Независноста Отпечатоци Секојдневен Краток Ракав О Вратот Т Женски Лето

DEN 2.00

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Машинско Перење Симпатична Отпечатоци Дизајн Маица Тренинг Б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.