• Новак
Nikon D810 10x Висока дефиниција 2 елементите за крупен елемент (77мм w.

Nikon D810 10x Висока дефиниција 2 елементите за крупен елемент (77мм w.

Вреднување на стоката:
DEN 1592.00

Пристапност
Во достапна форма

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високо-индекс / ниска дисперзија 2 елемент. Целосно мулти-обложено и навој. Анти-рефлексија облога. Автоматско фокусирање на автоматско фокусирање / инфрацрвен компатибилен. Оптичките леќи од крупен се за брза и лесна фотографија одблизу. Обликувањето на леќите се навртува на предниот дел на леќата како филтер, во овој случај прстенот што зачекори ќе овозможи макро леќи со поголема големина да се монтираат на помал отвор на леќи (овој метод е прифатлив и ги поминува сите главни упатства за брендови) . Овој леќа има два ахроматски елементи за да ги поправи хроматските аберации. Тие не ги деградираат високите оптички перформанси како резултат на вашите камери природни леќи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Линеа Дизајн Патување Роденден &засилувач; Годишнина Вечен Календар За Важни Семејни Датуми Специјален Настан Календар Потсетник

DEN 2.00

ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК за баба, мајка, наставници и пријатели или светски патник во вашиот живот ЧУВАЈТЕ ГИ

Женски Обични Карирани Фланелни Кошули Преголеми Копчиња Со Долги Ракави Надолу Лабави Врвови За Надворешна Облека Од Гардиган

DEN 63.84

Преголеми Маици за Жени Произведено во САД Или Увезено Затворање на копчето Машинско Перење плус голем�

Колички Мебел,тркалца 1/4 ПАРЧИЊА Вртливи Тркалца М8х15мм Навојна Прачка Тешки Индустриски Тркалца Бесшумни Стп Тркала За Количка Работна

DEN 3.00

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено воз�

Богатства Каролина BB2798MP Куче Куќа Колекција Швајцарски Пес Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни

DEN 175.84

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

8 Пакување Рачно Изработени Плетени Подлоги За Пијалоци Отпорни На Топлина Подлоги За Пијалоци Бохо Абсорбента Подлога Минималистички

DEN 175.84

?€ТКАЕНИ ДИЗАЈНИРАНИ●Овој плетен подлога е дизајниран во ткаен стил кој е подебел, поголем и помек мож�

Прилагодлива база на машина за перење, мултифункционален телескопски мебел за мобилна база на мобилна телефонија, фрижидер за машини за миење

DEN 558.08

Должината и ширината се прилагодливи за да одговараат на уредите за домаќинства, должина / ширина : При�

ОНОЛА Компатибилен Со Ipad 8-Та Генерација Случај, Ipad Случај 8-та Генерација со HD Заштитник На Екранот, Издржлива Заштита 3-Слој Покритие

DEN 255.84

Компатибилен модел : Компатибилен со i Pad 8ми / 7ми (10,2 инчи), но не е компатибилен со другата верзија Ако ст�

Пангда 24 Пакет Преклопни Навивачи Тркалезна Хартија Фанови Асортиман Со Пластична Рачка За Свадба Корист Партија Торба За Полнење

DEN 0.67

Пакет : вклучува 24 вентилатори за виткање хартија, доволно за да ги задоволат вашите различни потреби; о�

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување на затегнување пролет влечење на пролет влечење на пролетната жица со дијаметар

DEN 360.32

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DLSixYi 3 Боја Затемнет Лустер Со Електричен Вентилатор Светлосен Вентилатор Таванска Светилка Паметен LED Тавански Вентилатор Со Светла Спална

DEN 1744.00

[НОВ ДИЗАЈН] : најновото светло на таванскиот вентилатор има вграден невидлив вентилатор Во споредба со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.