• Новак
Филм за заштитник на екранот Puccy 3 Pack, компатибилен со Хамилтон H24535331 TPU стража за паметен часовник SmartWatch (Не заштитени стакло заштитници на куќиштето)

Филм за заштитник на екранот Puccy 3 Pack, компатибилен со Хамилтон H24535331 TPU стража за паметен часовник SmartWatch (Не заштитени

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU материјал со мазна површина, одржувајте го чувствителен на висок допир. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својства за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот уред нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. TPU материјал со мазна површина, одржувајте го чувствителен на висок допир. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својства за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот уред нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Gatuida 1pc Мобилен Телефон Ремени Мобилен Телефон Јаже Приврзок За Клучеви Јаже Монистра Монистра Нараквица Анти Изгубени Нараквица Мобилен

DEN 1.67

Јаже за Вратот За Телефон : Едноставна и удобна инсталација и расклопување, антилизгање и антипад, практ

Држач на телефон за туширање водоотпорен анти -магла допир на допир на допир од допир 480 степени Телефон за туширање кујна кујна кујна

DEN 2.33

【Ново издание на Уррој Телефонски држач】 Ова е стилски и практичен случај за туширање за телефон на ид�

Микрохоли Со Розово Златна Завршница Со Широка Тока Луксузна Гумена Силиконска Мека Кафеава Лента За Лента Брзо Ослободување Компатибилна

DEN 3.33

Затворање на бравата Ремен За Замена На Лентата Со Широка Тока (тока И страна на Врвот) со 2 Адаптери За П�

Шпионски Случај за Нокиа Ц100 Цврста Заштита На Целото Тело Со Заштитник На Екран Од Калено Стакло За Нокиа Ц100-Сина/Виолетова Виолетова/Сина

DEN 2.67

●Компатибилен Модел€Прилагодено дизајниран Случај За Nokia C100 Ова куќиште За телефон Nokia C100 и заштитник �

Држач За Телефон за туширање Водоотпорен 480°Ротација Куќиште За Телефон За Туширање Држач За Ѕид Држач За Телефон Лепило За Држач За

DEN 175.84

?€2022 НАДГРАДБА ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН за ТУШИРАЊЕ ● Врз основа На точките на болка На слични производи "Слаба

Универзална Лента За Мобилни Телефони, Јаже За Телефони Со Вкрстено Тело, Ремен За Зглоб, врвки За Клучеви, Прилагодлив Отстранлив Ремен

DEN 159.84

Quits одговара На Сите Мобилни Телефони Que Овие телефонски јаже со универзални дизајни за лепенка за зафат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.