• Новак
Универзална замена далечинска контрола одговара за Panasonic PT-56WX51E PT-56WX51KR PT-56WX52 CT-27HL14 CT-27HL14J PLASMA VIERA LCD LED HDTV TV

Универзална замена далечинска контрола одговара за Panasonic PT-56WX51E PT-56WX51KR PT-56WX52 CT-27HL14 CT-27HL14J PLASMA VIERA LCD LED HDTV

Вреднување на стоката:
DEN 258.72

Пристапност
Во достапна форма

Не е потребно програмирање Прирачникот за батерија и корисник се исклучени. Замена далечински управувач за телевизијата Panasonic. Едноставна контрола-лесно за употреба. Workе работи веднаш по инсталирањето на нови батерии. Не е потребно програмирање. Прирачникот за батерија и корисник се исклучени. Замена далечински управувач за телевизијата Panasonic. Едноставна контрола-лесно за употреба. Workе работи веднаш по инсталирањето на нови батерии. Пакување : Завиткајте со меурчето со употреба на : само вметнете ги батериите, нема потреба од никакви кодови, тоа е далечински управувач, многу лесен за употреба, само вметнете нови батерии и потоа работи. Може да имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Филмски проектор Вграден поддршка за звучник 1080p Корекција на клуч за корекција Преносен проектор Видео проектор за домашно кино и филмови

DEN 2.67

【Совршено искуство во домашно кино】 Нашиот мини проектор е опремен со најнови технологии Lifeивотот на �

Импека VP-300WK LED Проектор за домашно кино, HD 720P Квалитет на слика, проектирање на спектакл до 180 , вградени стерео звучници, далечински

DEN 2159.52

Комплетен квалитет на сликата на HD со најдобар капацитет на осветленост : IMPECCA VP300 WK LED Проектор за домашн

Ultralsiks Последниот надградба на мини џеб -проектор за продажба Домашен проектор 1080p Надворешно паметен телефонски проектор мобилен

DEN 735.84

[200 инчен гигантски поглед и 10,0000 : 1 РАТИРАЕ НА БЕЗБЕДНОСТ] : Поддржана резолуција : 1920*1080, Сооднос на аспек

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.