• Новак
Аексит пар резервен ланец и делови за фитинзи за јаже 10мм 25/64 Синџир за завртки со жица Д жица јаже клипови сидро око

Аексит пар резервен ланец и делови за фитинзи за јаже 10мм 25/64 Синџир за завртки со жица Д жица јаже клипови сидро око

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Д Шак; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; дијаметар на иглата на завртката : 10мм/25/64 ". У дијаметар на јамка : 10 мм/0,39"; Дијаметар на окото : 5,2мм/0,2 ". Внатре во големината : 30 x 17мм/1,2" x 0,7 "(l *W); вкупна големина : 56 x 37 x 10mm/2.2 "x 1,5" x 0,4 "(l*w*h). Нето тежина : 73g; Содржина на пакетот : 2 x d окови. D Shackle исто така познат како Shackle Snain Chake, D-Sackles се тесни окови во облик на јамка на ланец, обично со затворање на игла или навојни игла. Малата јамка може да заземе големи товари пред се во линија. Страничните и лаптопните оптоварувања можат да извртуваат или свиткуваат D-Shackle.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Полета за салони за убавина - метална количка за метални инструменти за фризери стилисти уметници со тетоважа со 2 магнетни чинии во боја

DEN 1.67

Spoy Салон за салон Поедноставете го вашиот проток на работа со овој сад за услуги за салони Совршено за у

Индустриски подни ламби на Данџои, ратан стоечка подна ламба со сенка на ламбата за јаже од коноп, 3 температури во боја високи лакови за подни

DEN 1919.84

【Индустриски ламба за подот на ратан】Оваа ламба за подот на ратан има природен материјал рачно плетен

4 парчиња силиконски држач за топла рачка отпорна на топлина силиконска рачка за леано железо тава тава рачка за ракави за ракави за готвење,

DEN 217.44

Достапни 4 бои : Она што ќе го добиете се 4 парчиња силиконски тава капаци во зелена, сива, езерска сина и т

Реверзибилни душеци на Матас, пластични килими со слама, пикник килим, модерни килими за кампување, голем под кат и килим за отворено,

DEN 279.84

Реверзибилни душеци Овој пластичен килим за кампување за внатрешен двор е одличен за вашиот двор и доа�

Голден Стејт уметност, архив без киселина 16x20 инчи метал раб, предна музејска кутија за складирање на фотографии, заштити документи, отпечатоци,

DEN 588.32

Материјал : Направено во САД Оваа кутија за складирање е без киселина, архивски квалитет без лигнин со т�

Инструменти за мерка на падина од 0-130 степени мултифункционални протакторски протоктор магнетски агол Пронаоѓач на агол на падината Агол

DEN 3559.04

Лесен за производство, лесен за производство на инженерска пластика на ABS Користете едноставна хоризон�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.