• Новак
Hikvision DS-2CD6D52G0-IHS Panovu Duo 5MP IP камера, леќи од 2,8мм

Hikvision DS-2CD6D52G0-IHS Panovu Duo 5MP IP камера, леќи од 2,8мм

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Hik Vision DS-2 CD6 D52 G0-IHS Panovu Duo 5 MP IP камера, леќи од 2,8 мм Hikvision Panovu DS-2 CD6 D52 G0-IHS со двојна насока на панова камера има дизајн со двојни леќи за да фати два одвоени погледи на широк агол. Други карактеристики вклучуваат H.265 видео компресија, аудио I/O, внатрешен слот за мемориска картичка Micro SD (до 256 GB) и IR опсег до 33 стапки (10 метри). Главни карактеристики 1/2,7 "Прогресивно скенирање CMOS двојни леќи, двојни процесори Флексибилни леќи : P : -90 до 90 °; T : 0 до 60 ° (2,8 mm), 0 до 70 ° (4/6mm); R : 0 до 355° H.264+ 2560 × 1920 @ 30fps 120d B WDR Built-in micro SD/SDHC/SDXC card slot, up to 256 GB IP67, IK10 General Information Name : Hikvision DS-2 CD6 D52 G0-IHS Panovu Duo 5 MP IP камера, леќи од 2,8мм, Hikvision, Hikvision Caste : Hikvision, видео надзор, IP камери, панорамски камери, куполи камери, PTZ безбедносни камери UPC Cod е предмет на промена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Попречува Преклопување За Домаќинство Расадник Универзитет Стан Канцеларија Јапонски

DEN 1.67

300д Оксфорд Крпа пвц Произволно Поставување : можете да го ставите покрај машината за перење за чување н�

Најдобри Папа Подароци Од Внука Внук-Добро Утро Папа Лажица Смешно Врежан Нерѓосувачки Челик - Папа Подарок За Денот На Таткото/Роденден/Божиќ

DEN 2.33

СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа лажица е одличен подарокСекој пат кога користат лажица, ќе помислат на вашата љуб

Држач за боксови И Држач Компатибилен Со Самсунг А54 - Џебен Алуминиумски Држач 3-во-1, Пренослив, Повеќеаголен Држач За Гледање За

DEN 399.20

? [ПРИЛАГОДЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен Со Samsung A54 Џебниот Алуминиумски Држач 3во1 е ала�

DOITOOL 50 парчиња Кука Круг Послужавник Слика Штанд Штафелај Рамка За Слика Штанд Ѕид Монтирани Уметност Штафелај Плоча Дисплеј Полица Лепило

DEN 1.67

ЛЕПИЛО ЗАКАЧАЛКА кука куката има вертикален висечки дизајн, кој може целосно да го искористи просторот

Меоки 20оз Изолирана Шолја За Кафе Со Капак И Рачка, Шолја За Кафе Од Не ' Рѓосувачки Челик Отпорна На Истекување Со Капак Тритан, Вакуум

DEN 2.67

100% ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ : Вашиот Тритански капак е без БПА и издржлив, а дизајнот на завртката е целосно

Таџима Комунални Ножеви &засилувач; Ножеви-10-Пакет 3/4 Razar Црна Кутија Машина Предвремени Ножеви Со Премија Калено Челик &засилувач; Диспензерот

DEN 138.56

10Х ПОСИЛНОПодебело сечило за следење директно и отпорност на кршење ЧЕЛИК СО ВРВЕН СТЕПЕНСк120 високоја�

Лупа Стојат со 3 Инчен Месинг Врамени Лупа &засилувач; Хартија Нож | Маса Врвот Организаторите &засилувач; Додатоци | Канцеларија Опрема

DEN 1428.80

Стаклена Леќа Отпорна на гребење од 3 инчи, моќност НА зголемување ОД 3 ПАТИ, Изработена Од Организатор Н�

Дизни Студио Дизни Мини Маус Ранец Со Ручек Кутија За Девојки - 5 Компјутер Пакет Со Големи 16 Мини Глувчето Торба, Изолирани Ручек Торба,

DEN 399.20

Дизни Мини Маус Ранец Со Ручек Кутија За Девојки 5 Компјутер Пакет Со Големи 16" Мини Глувчето Торба, Изол

Пешкир Со Качулка Со Риба Од Плевел За Деца Мека Кадифен Пешкир за Капење Со Качулка Со Качулка За Базен Плажа Прикривање За Пливање

DEN 0.33

85%полиестер+15% спандекс Произведено во САД Или Увезено Материјалот на оваа крпа за плажа со качулка е 85% �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.