• Новак
Usrastie дрвена коса чешел широк заб за заби анти-статички чешел за масажа

Usrastie дрвена коса чешел широк заб за заби анти-статички чешел за масажа

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 100% природно дрво со прекрасни обрасци и светло мирис, рачно изработен, мазен и лесен Нега на коса : Широките заби го олеснуваат чешлањето на вашата исправена или кадрава коса, без разлика дали е долга или кратка, без повреда. Здравствена заштита : Совршен чешел со големина на џеб за порака на коса, глава, лице и вратот, олеснување на стресот. Лесен и преносен. Добра помош за секојдневна употреба : Дрвени чешли за масажа на абонија можат да ја промовираат циркулацијата на крвта, да ја заштитат вашата скалп, да ја освежат главата, да ве одржуваат енергични и чисти ум во секое време. Големина : 3,94 * 2,36 * 0,51инх, растојание на забите : 0,31инх, 100% задоволство или гаранција за враќање на парите. Боја : Големина на абонија : 3,94 * 2,36 * 0,51inch, растојание на забите : 0,31инх Материјал : 100% високо квалитетно природно црно сандалово дрво со прекрасни обрасци и светлосни карактеристики на мирисот : широк заб, анти-статички, рачно изработено, мазно, лесен, преносен Широка употреба на нега на коса : Широките заби го олеснуваат чешлањето на вашата права или кадрава коса, без разлика дали е долга или кратка, да ја заштитите косата без никаква повредена здравствена заштита : совршен чешел со големина на џеб за порака на коса, глава, лице и вратот, олеснување Стрес Добра помош за секојдневна употреба : Ебони дрво чешли можат да ја промовираат циркулацијата на крвта, Не се впиваат ебонија чешла во вода, особено топла вода за долг тајмер, не ставајте јабони чешли во силна светлина или висока температура, држете ги подалеку од камини и упатства за нега на отпадоци Ако треба да ги измиете, запомнете да ги избришете со памучна крпа потоа потоа Маслиновото масло може да се користи за одржување на дрвените чешли мазни и сјајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Емисскол 24 Парчиња Клипови За Коса За Девојчиња Симпатична Мода Додатоци За Коса За Девојчиња Измешајте Цвет Шарени Fruitи Цвет Овошје Сет

DEN 127.84

Слатки Додатоци За Коса : овој стилски 24 парчиња слатки додатоци за коса со шарени штипки за коса и врато

Фен за коса, Јонски Фен За Коса Со Дифузер, Млазници За Концентратор и 2 Четки 1800W ФЕН За Коса Преклопен Фен за Коса со 2 Температура

DEN 617.60

Што можете да добиете : 1 јонски фен за коса, 2 чешли, 1 дифузер и 1 концентратор ја задоволуваат потребата �

Џон Мајстори Природните Стил гел 5 мл / Органски Алое Вера И Ливада | 99% Природен | Космос Органски Сертифициран | Лесен Држач | Вегански

DEN 304.00

Џон Мастерс Органски Гел За Стилизирање со Ливадско Слатко и Алое е лесен производ за стилизирање кој о�

висесани Бербер Кејп Симпатична Риба Рак Бран Кит Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење Крпа

DEN 2.67

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Власи Конска Опашка Продолжување Човечка Коса, 16 инчи 70g Опашки Опашки Екстензии Човечка Коса, Клип Во Завиткајте Околу Вистинска Човечка

DEN 559.84

Qvremium HUMAN CHAIR ® нашата екстензија на опашката е изработена од реми човечка коса, без синтетички мешани, бе�

WLLHYF 3 Парчиња Јога Ленти За Глава Се Протега Главата Бенд Нелизгачки Главата Обвива Мека Памучна Ткаенина Пот Ленти За Коса Тренингот

DEN 0.33

●Висококвалитетен Материјал qllhyf еластична еластична широка лента за глава е изработена од висококвал�

Студио за убавина ̇pek Анти-глувче 2-во-1 шампон за нормална и сува коса го смирува скалпот, одржува рамнотежа на влагата со негување на вашата

DEN 3.33

За овој производ на новиот шампон на првут на ̇Pek, развиен за нормална и склона на коса, длабоко ја чисти �

Човечки Снопови За Коса 26 28 30 инчи Длабока Бранова Коса 3 Снопови Необработена Бразилска Девствена Коса Длабок Бран Кадрава Коса Човечка

DEN 2479.84

Двојна Машинска Ткаенина, Компактна и Силна Висока Еластичност Исклучителна Изработка Природна Црна Б�

Btwtry Половина Русокоса Половина Црна Плетенка Синтетичка Чипка Предна Перика За Црни Жени 613 Боја И Црна Микро Плетенка Кутија Плетенки Перика

DEN 1087.84

Тип Перика : Без Лепак Синтетички Чипка Пред Перика, Топлина Отпорни Влакна Коса Големина на капачето : С

Стилизирање На Косата Во Прав, Обемни Производи За Коса, Прашок За Стилизирање, Коса Меки Волуменски Прав во облик На Лајт Фризура

DEN 100.96

ВКРСТЕНО ОТВОРАЊЕ СЛОТ : интимниот дизајн на жлебот за вкрстено отворање на пудрата за матирање на коса�

Осеока Џоџо Дио Брандо Златна Перика Живописна Дневна Синтетичка Коса Целосна Покривка На Главата Дневно Симпатична Аниме Карневал На Ноќта

DEN 447.84

Материјал : Нашата Перика усвои Нова 100% висока Температура отпорна на Топлина коса од синтетички Влакна

Chloven 2 Пакет Микрофибер Bowtie Ленти За Глава На Лицето Шминка За Лице Козметички Лак За Коса Миење Спа Јога Спортски Туш Прилагодлива

DEN 3.33

ОДГОВАРА НА сите ГОЛЕМИНИ НА ГЛАВАТА ја Одржува вашата коса уредна и подалеку од лицето Може лесно да с�

Четка за коса коса четка за коса за густа кадрава влажна сува коса, четка чешел четки за коса заоблени чевли заби удобна рачка преносна мазнење

DEN 145.76

Чешел чешел заокружена мала преносна : чешел за стилизирање на косата има компактен дизајн и е толку мал

Калис 18 инчи Кадрава Брановидна Омбре Кафеава До Русокоса Перики За Жени Синтетичка Перика До Средниот Дел Должина На Рамената Природна

DEN 0.67

Материјал : Отпорен На Топлина, висококвалитетни премиум синтетички влакна, меки како вистинска човечк�

Фоксиба 12-во-1 Магична Маска За Коса - Дневен Спреј За Маска За Коса-За Сува Оштетена Коса &засилувач; Раст-Хидратантен Длабок Регенератор

DEN 318.40

Нето Тежина : 236мл, 8 Фл ОЗ СуровостБесплатно Заштитува ОД ув оштетување 12 во 1 Мешавина Состојки Фоксиба �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.