• Новак
Нов производи за производи АД БОЛД серија Бели 8 парчиња сет, гаражни ормани, 54983

Нов производи за производи АД БОЛД серија Бели 8 парчиња сет, гаражни ормани, 54983

Вреднување на стоката:
DEN 1262.40

Пристапност
Во достапна форма

Backsplash со голема јачина на челик Slatwall додава стил и алатка во вашиот сет на кабинетот Вкупно капацитети за тежина : Мулти-употреба шкафчиња 800 фунти., Wallидни ормани 100 фунти. и основен кабинет 600 фунти. Полиците за челик прилагодливи на висина опфаќаат различни предмети со големина. Изграден со челични рамки и врати од 24 мерачи, со завршна облога во боја на палто. Вратите се целосно заклучени и имаат алуминиумски рачки со целосна должина. Backsplash со голема јачина на челик Slatwall додава стил и алатка во вашиот сет на кабинетот. Вкупно капацитети за тежина : Мулти-употреба шкафчиња 800 фунти., Wallидни ормани 100 фунти. и основен кабинет 600 фунти. Полиците за челик прилагодливи на висина опфаќаат различни предмети со големина. Изграден со челични рамки и врати од 24 мерачи, со завршна облога во боја на палто. Вратите се целосно заклучени и имаат алуминиумски рачки со целосна должина. Дизајнирано да даде голема изјава во гаражи, работилници, калта и други области од вашиот дом, кабинетите за гаража на Bold Bool Bool Series веднаш го надградуваат изгледот на вашиот простор, обезбедувајќи ви организирано складирање за сите ваши работи. Изградени со тешки челик за додадена јачина, овие ормани се подготвени да држат сè, од спортска опрема до алатки за градинарство, а финишот во прав од гребнатини и дамки, ги штити орманите од секојдневната тешка употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дејвинс Срцето На Стакло Богат Регенератор За Нега На Русокоса, Интензивна Исхрана И Зајакнувачко Дејство За Природна И Козметички Третирана

DEN 720.00

Срцето Од Стакло е систем дизајниран да ги задоволи потребите на сите видови руса коса, природни и трети

Елбест 10мл Празни Есенцијални Масла Магла Спреј Стакло Шише Градиент Боја Полнење Контејнер За Парфем, Масажа, Производи За Чистење

DEN 2.33

Детали : Материјал : Изработен од висококвалитетно стакло, со проѕирна Пп Усна Капацитет : 10мл Боја : Мат �

Oryuekan санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за менструална чаша, преносни санитарни салфетки влошки за чување торбички

DEN 3.00

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Женски летни врвови на в Valentубените кошули за жени графички маички трендовски облеки на вinesубените Денот подароци за нејзината мода печатена

DEN 2.33

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

TBGFPO прилагодлива лента за чистење на цврсто дрво, преносно склопувачки телескопски статив поле, сликарство за цртање на платно за цртање

DEN 2.67

Оваа неверојатна универзална статива за статив комбинира флексибилност, преносливост и разноврсност М

30 Парчиња Самостојни Ленти Приврзоци Свесност За Рак На Дојка Шарм Монистра Додатоци За Висат Подароци За Приврзоци За Жени Наоди За

DEN 127.84

Големина : 0,7*0,4 Инчи Количини : 30 парчиња Материјал : висококвалитетна легура на цинк, емајл, без никел и б

Fanубител на мини биро со LED фенер, преносен личен вентилатор за астронаути, преносен личен вентилатор, вентилатор за полнење и USB напојуван

DEN 2.33

Симпатична форма на астронаут : светлечки вентилатор, контрола на прекинувачот, може да се користи како

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.