• Новак
CBConcept ETL наведен 120 Volt LED Neon Flexible Flishing Strip, 10 стапки, црвена, водоотпорна отпорна, вклучени додатоци - идеални за осветлување на отворено во затворен простор, подготвен?

CBConcept ETL наведен 120 Volt LED Neon Flexible Flishing Strip, 10 стапки, црвена, водоотпорна отпорна, вклучени додатоци - идеални за осветлување

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашата разноврсна флексибилна неонска светлина е одлична за употреба во затворено и на отворено Тој нуди генеричка и живописно богата боја. Одлично е за архитектонско осветлување, декоративно осветлување од празници и вашиот проект за DIY. Идеална замена за традиционалното неонско светло. Нема темна точка и конзистентна богата боја низ целата светлина на јажето. Сечење на секој индикатор од 3,3 метри. [Кул да се допре кога е осветлена и флексибилна и лесна инсталација.] [Напон : 120 V. Може да се вклучи насока во куќна моќност. Не е потребен трансформатор.] [Отпорен на вода]. Секоја сопствена должина на сечење вклучува единечен кабел за напојување и крајно капаче веќе прикачени. [Ние исто така нудиме сопствена должина, ве молиме контактирајте го нашиот претставник за продажба за помош.] [Исто така, имаме дополнителен додаток за вашиот DIY проект : кабел за напојување, конектор за напојување, монтажна патека, монтажен клип, крајна капа, заптивната смеса, женско до женско продолжение].

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пифуде Божиќни Украси Нордиско Ковано Железо Божиќ Балон Со топол воздух Падобран Приврзок Креативни Новогодишни Украси Украси За Приврзоци Од

DEN 0.67

Нордиско Ковано железо Божиќ балон со топол воздух падобран приврзок креативни новогодишни украси укр�

Абаодам Божиќ Снег Ќебе Под Елка Снег Килими Божиќ Село Прикажува Ќебе Празник Лажни Снег Ќебе Ролна За Божиќ Партија Украси Бела

DEN 224.96

1 Божиќ Снег Ќебе Под Елка Снег Килими Божиќ Село Прикажува Ќебе Празник Лажни Снег Ќебе Ролна За Божиќ П

CUPADA Симпатична Оревокршачка Војник Елка Душеци Водоотпорен Дрво Здолниште, Кутии Елка Стојат Послужавник Подлога Кат Заштитник

DEN 1526.40

Заштитете го подот : Изработен од велур материјал, дното на алуминиумска фолија, заштитете ги дрвените п

Носител на божиќни порибници на RSTLaequ за мантија - Ангел Божиќна закачалка за порибување како суштински декор на Божиќ за празник

DEN 748.80

Добро седи на мантили, полици за книги, табели, скалила, итн Тој е отпорен на корозија и абразија Тоа е со�

Денот на благодарноста за Ноќта на вештерките, кутијата за батерии LED јавои лисја од лисја, жица за внатрешна и отворена декоративна светлина,

DEN 3.00

Ве молиме, заштитете го кога го користите на отворено Сите овие производи се изработени од материјали и

Детелина Св Патрик Елка Здолниште 36 инчен Домашен Декор за Божиќна Елка Здолниште Мат За Среќен Божиќ Празник Забава Домашно Дрво Орнаменти

DEN 2.33

* * 36 инчи / 48 инчи Здолниште Од Дрво Со Целосна Големина : подлогата за новогодишна елка со Голема големин

LED самовила светла батерии управувани со жици, 12 пакувања 7 -ти starвездени светла за треперење, водоотпорни бакарни жици светла за свадбената

DEN 159.84

12 парчиња*7ft*20 LED светла : 20 LED диоди на секоја низа Стабилна искра од 360 степени со романтична светлина...

Прекицом LED декор Божиќни стринг светла предводени декоративни новини што висат 3Д светла Божиќно дрво жица светло изложба за декор за дрвја

DEN 136.64

Makeе ја направи вашата соба да изгледа поубава, сјајна, сјајна и шармантна Многу погодно за подароци како

Божиќно порибување - Декорација на црвени чорапи на новогодишна елка - Божиќни висечки чорапи за деца/тематски снегулки, елк или патерици за

DEN 81.44

↩ 【Неквалитетен меки дизајн】 Божиќни дизајни како снегулки, елки или патерици може да се видат на меки

Овошје Инспирира Декоративна Врата Оглас Фарми Ѕидови Виси Мода Виси Венец Приврзок Дома Декорација Добредојдовте Знак Фаќач Стринг

DEN 2.00

Карактеристики : Карактеристики : И Висок Квалитет Овој Шарен Знак За Добредојде Е Исполнет Со Пролетни

Аетиг 18 инчи таблета мини новогодишна елка, вештачко снег што се собира злато мини новогодишна елка со LED светла и украси елка на елката Топ

DEN 1085.92

【Мини новогодишна елка】 : Пакетот вклучува новогодишна елка*1, Божиќни топки*16, Божиќни елени*2, врвот на

BESPORTBLE Затворен Игри 50pcs Лажни Снежни Топки Партија Лажни Снежни Топки Модел Отворено Снежни Топки Лажни Снежни Топки Реални Бели

DEN 2.67

Работејќи добро Со Истрел Од Прашка За Играчки, ќе имате одлични борби со снег или игри во студените ден�

110ft RGB ленти со јаже светла за домашна обликување на круна покрив амбиент декор на отворено базени огради Патио градина осветлување

DEN 3189.60

✅ Super Bright : Super Bright 1800 MCD SMD5050 TripleChip RGB LED диоди, живописно осветлување на живописни бои, квалитетни бакарни

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.