• Новак
OLPR. Џебна тетратка, 2 пакувања мини списанија 2,5 x 4 Kraft Браун Бележник Екстра мала меморандум белешка за мажи за жени деца патник автор 56 перфорирани страници

OLPR. Џебна тетратка, 2 пакувања мини списанија 2,5 x 4 Kraft Браун Бележник Екстра мала меморандум белешка за мажи за жени деца

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 2,5 x 4 ин Покријте : Крафт хартија 300gsm. Внатрешни страници : 60 управувани страници. Печатење со црна и бела линија. Внатрешни страници - хартија за неутрализирање на слонова коска од 80 gsm. Зашиено врзување. Направено во САД. Производ : Сет од 2 списанија за полнење од OLPR. Дополнителна колекција на мали списанија. Минимални и практични овие списанија ќе работат одлично за пишување, планирање и следење на важни настани. Големина : Списанијата доаѓаат во големина дополнително мали : 2,5 "x 4". Само вистинската големина за одржување на сите белешки организирани без да го жртвувате просторот во торбата или ранецот. Внатре : Секое списание во сетот доаѓа со 56 поставени страници. Дебелината на хартијата на внатрешните страници е 80gsm. Надвор : Поради насловната страница направена од занаетчиска хартија од 300gsm и зашиено врзувачки дизајн Journalурнал е издржлив и удобен за пишување. Дизајн : Едноставен дизајн, нежна боја на покритие и минималистички изглед на списанието ќе одговараат на секоја потреба и вкус. Погоден распоред и густа хартија обезбедуваат само пријатно искуство за пишување. Производ : Сет од 2 списанија за полнење од OLPR. Дополнителна колекција на мали списанија. Минимални и практични овие списанија ќе работат одлично за пишување, планирање и следење на важни настани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Guangming - Hammer Mallet, мултифункционална чекан за шрафцигер за шрафцигер клуч за клучеви на клуч за погон, алатка за безбедност за одржување

DEN 959.36

Магнетна глава Магнетски стартер за нокти за поставување на нокти со една рака за да се спречат повреди

Отстранување на влакна Восочни Ленти, 500 парчиња Неткаен Бел Хартија За Отстранување На Влакна За Еднократна Употреба, Професионална Восочна

DEN 0.67

Совпаѓајте со депилаторниот пчелин восок, може брзо и ефикасно да ја отстрани косата Лесен за употреба,

Автомобилски Подлоги За Држачи За Чаши,2 парчиња Пакување 2,56 Абсорбента Подлога За Автомобил,Керамички Камен Совршен За Апсорбира Пијалоци

DEN 95.84

Вклучен пакет : држач за чаши за автомобил од 2 парчиња, дијаметар од 2,56 инчи, дебел 0,23 инчи, а стандарднат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.