• Новак
РЕБОЛЕМА Метализирана полиестерска филмска лента Декоративна лента за лепило огледало, [за обликување на облик на графички материјали за графичка уметност] - 1,18 ин

РЕБОЛЕМА Метализирана полиестерска филмска лента Декоративна лента за лепило огледало, [за обликување на облик на графички материјали

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

1- [Добра карактеристика] : Можете да ја намалите соодветната должина за да ги задоволите вашите барања и да ги исечете во која било форма што ви се допаѓа Што е лесен за употреба и може директно да се заглави на wallsидови, подови, плакари, ормани, врати, плочки и така натаму. 2- [големина] : по ролна вкупна должина : 50м / 55 јарди; Ширина на лента : 30мм / 1,18 инчи; 0,06 милиметар; Боја : сребрен тон; Содржина на пакет : 1 пакет x Сребрен тон метализирана лента. 3- [Широка апликација] : Метализираната полиестерска филмска лента е погодна за украсување спални соби, бањи, кујни, дневни соби, канцеларии, ресторани, забави, свадби и декорација на подароци, не само во затворено, туку и за декорација на градинарски патио, па затоа и вие Може да му дадете целосна игра на вашата имагинација за да ја примените. 4- [Уникатен дизајн] : Металната гранична лента на wallидот е изработена од полиестерски материјал, со лепило на задниот дел, со убав вискозност, не е лесно да се спушти, водоотпорен, отпорен на висока температура, безбеден и без мирис. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. За производот : Метализираната полиестерска филмска лента е погодна за украсување спални соби, бањи, кујни, дневни соби, канцеларии, ресторани, забави, свадби и декорација на подароци, не само во затворен простор, туку и за декорација на градинарски внатрешен двор, за да можете да дадете целосна Играјте на вашата имагинација да ја примените.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сликарство на Заливот на Антиби од Клод Моне Дијамант Комплети за сликање за возрасни, 5Д кристални дијаманти уметност со алатки за

DEN 239.36

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Абоофан Јапонски декор 150 парчиња Види Авионска конструкција Среќни торбички за дипломирање подароци за декорирање на цијанотип

DEN 0.33

Кинески црвен џеб Широко применет : Кинескиот Хонг Бао е убав за испраќање длабоки благослови на семејс�

Сликарство со дијаманти, комплет за дијаманти за деца и возрасни, повеќе големини, одлично хоби за DIY или подарок за релаксација, искра селекции

DEN 2.00

? Непосредна испорака! Никогаш нема да мора да чекате за испорака од Кина! ? Производи со висок квалитет �

4-ти јули Патриотско недоволно мастило за трансфер, Хефлашор Амиркин знаме занесен трансфер хартија за чаши за сублимација на САД, Денот

DEN 271.84

? Покажете ја својата loveубов кон САД! Оваа трансфер хартија има добра миење и долготрајно задржување на �

Лавов мувла за облик на лав лав лав смола од животински калап мувла од свеќа лав силиконски мувла за смола торта мувла глинена сапун правење

DEN 1.33

Квалитет на Greate : Овој производ направен од силиконски степен на храна, флексибилност и издржлив за повт

Favomoto 2pcs 1 лепак про алатки транспарентна загатка чиста заптивната заптивната заптивка за фиксирање на лепак за загатки додатоци загатки за

DEN 1.00

Чист лепак : Тие се дизајнирани во лесна тежина, дури и ако ги носите со вас, тие нема да ве направат уморн

Auihiay 12 парчиња печатење на пластични чаршафи, смалувања на филмови за мајки Денот подароци деца креативен занает, 6 бели и 6 полутраспарентни,

DEN 2.67

2 видови смачкана хартија : 6 x бело смалување пластика, 6 x полупронспарентна пластика за намалување, една

Леќи за ласерска машина за гравирање, занаетчиски материјали Алатки за сечење рамка, златна ласерска рамка, ласерска машина за гравирање

DEN 2.33

Дојдете со целосни додатоци, лесни за инсталирање и отстранување, многу погодно за работа Направено од �

Силиконски калапи, волна топка во форма на свеќа во форма на волна тродимензионална густа волна јаже ароматерапија свеќа гипс смола

DEN 2.33

[Лесно за ослободување] Едноставно истурете ги омилените состојки во калапот и чувајте ги состојките ст

Планински мажи професионални алатки Пандер појас кожен ремен дупка Панч Плиер очен револт машина за шиење торба за поставување алатка

DEN 1433.60

Употреба на високо квалитетни материјали за производство на професионални алатки, добро функционираа�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.