• Новак
Случај за патувања на контролори на игри, 11 во 1 контролер на игри, отпорен на гребење, преносен преносен пропуст за додатоци за игри

Случај за патувања на контролори на игри, 11 во 1 контролер на игри, отпорен на гребење, преносен преносен пропуст за додатоци за игри

Вреднување на стоката:
DEN 843.20

Пристапност
Во достапна форма

Clear Schell PC : Чистата компјутерска школка обезбедува заштита за вашиот контролер PS5 додека го оставате портата за полнење непречено, овозможувајќи ви да се наплаќате без да го отстраните случајот Комплетен комплет : Пакетот вклучува заштитна школка x 1 пар (горната обвивка, долната обвивка), кутијата за складирање x 1, палецот случај x 8, кабелот за податоци x 1. Внатрешен слој на микрофибер : Патувањето за патување има мек микрофибер внатрешен слој што го чува контролорот од Прашина, гребнатини, шокови и капки. Случај за силиконски палец : Различни височини на силиконски случаи на палецот ви овозможуваат да ја контролирате вашата Game Pad како што сакате со удобност и издржливост. Случај на Ева : Школката на контролорот на игри е изработена од материјал Ева, кој може цврсто да ја чува внатрешноста на ранливиот контролер. Clear Schell PC : Чистата компјутерска школка обезбедува заштита за вашиот контролер PS5 додека го оставате портата за полнење непречено, овозможувајќи ви да се наплаќате без да го отстраните случајот. Комплетен комплет : Пакетот вклучува заштитна школка x 1 пар (горната обвивка, долната обвивка), кутијата за складирање x 1, палецот случај x 8, кабелот за податоци x 1. Внатрешен слој на микрофибер : Патувањето за патување има мек микрофибер внатрешен слој што го чува контролорот од Прашина, гребнатини, шокови и капки. Случај за силиконски палец : Различни височини на силиконски случаи на палецот ви овозможуваат да ја контролирате вашата Game Pad како што сакате со удобност и издржливост. Случај на Ева : Школката на контролорот на игри е изработена од материјал Ева, кој може цврсто да ја чува внатрешноста на ранливиот контролер. Случај на Ева : Школката на случајот со контролорот на игри е изработена од Ева материјал, кој може цврсто да го чува внатрешноста на ранливиот контролер.

Главните карактеристики

Item Type:
Game Controller Case
Material:
EVA, PC, Silicone
Applicable Equipment:
For PS5 Game Controller
Package List:
1 Pair x Protective Shell (Upper Shell, Lower Shell):
1 x Storage Case:
8 x Thumb Sleeve:
1 x Data Cable:

Избор на клиент

Ретро аркада игра момче тетрис блокови оригинална уметничка видео игра винил декларална налепница за кожа за покривање на Sony PSP PlayStation

DEN 448.00

За ограничено : купете две или повеќе кожи од вини дизајни на кожата и добијте 30% попуст на целата нарачк�

За PS4 тенок - аниме демон Киметсу Слејер и без Јаиба Танџиро Незуко Зенитсу Аказа Ренгуку Иносуке PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation

DEN 1320.00

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

Заштита на заштитните куќи за Nintendos прекинувачи, божиќни кучиња прекинувачи Конзола за игри со анти-гребење со капки со пад од пет парчиња

DEN 307.20

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

Док за полнење на Kekucull за прекинувач и прекинувач OLED контролер, станица за полнење на контролорот на прекинувачот, кој е компатибилен

DEN 255.84

【Мултифункција】 Ова пристаниште за полнење на контролорот на прекинувачот може да го наполни оригина�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.