• Новак
Fitbit Versa Lite Edition Smart Watch, една големина

Fitbit Versa Lite Edition Smart Watch, една големина

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Следете ја вашата активност цел ден, 24/7 срцевиот ритам и фазите на спиење сите со 4 плус дневно траење на батеријата (варира со употреба и други фактори) Користете 15 режими на вежбање плус за да снимате вежби и да се поврзете со GPS на паметни телефони за попрецизно темпо и растојание во реално време. Пристапете до вашите омилени апликации за спорт, временски услови и повеќе и се нарекуваат, календар, текст и сигнали за апликации. Добијте известувања за повик, текст, календар и паметен телефон кога вашиот телефон е во близина. Плус испратете брзи одговори само на Android. Уживајте во тенок, удобен дизајн со лесен, анодизиран алуминиумски часовник, кој е доказ за пливање (отпорен на вода на 50 метри). Автоматски следете ги Изберете спортски и вежби со паметна патека и користете следење на здравјето на жените во апликацијата Fitbit за да ги најавите периоди, симптоми и многу повеќе. Следете ја вашата активност цел ден, 24/7 срцевиот ритам и фазите на спиење сите со 4 плус дневно траење на батеријата (варира со употреба и други фактори). Користете 15 режими на вежбање плус за да снимате вежби и да се поврзете со GPS на паметни телефони за попрецизно темпо и растојание во реално време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гаража столица на тркалото , канцелариски столче со папагал образец синтетичко кожно седиште , прилагодлива висина 47-59 см , Поддржана

DEN 1339.20

360 степени со вртење на рицинус тркала непречено на сите типови на површини без да предизвикаат оштетув�

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзално покритие море

DEN 0.67

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

1PC 3D налепници за нокти Сјајот Сребрена starвезда самолепливи лизгачки букви за нокти украси Декорации маникир алатка за нокти крем луксуз кореја

DEN 214.24

Како да се користи : Исчистете ја површината каде треба да се постави дизајнот Изберете дизајн и излупе�

Зелено дрво есенцијално есенцијално масло со чисто пченка со стаклена капнување Премиум терапевтско одделение за коса, кожа и ароматерапија

DEN 191.84

100% бесплатно набавка на ризик : Ние нудиме „без прашања поставени пари гаранција за враќање на парите“

Uotенски женски Тул Туту здолниште гроздобер тинејџери балет меурчиња за танцување со здолништа за забави за забавни подуени здолништа

DEN 3.00

100% полиестер Еластично затворање Железо со ниска температура Меки материјал : 5 слоеви на гулак за квали

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.