• Новак
IiVverr 125mm DIA 320 Grit Abrasives Hook and Loop Shaping Paper Disc со софтвер 10 парчиња (125mm DIA 320 Granos Abrasivos gancho y bucle lijado disco de papel haedware 10pcs

IiVverr 125mm DIA 320 Grit Abrasives Hook and Loop Shaping Paper Disc со софтвер 10 парчиња (125mm DIA 320 Granos Abrasivos gancho y bucle

Вреднување на стоката:
DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Главен материјал : крпа, абразиви; Содржина на пакет : 10 x Диск за пескарење на кука и јамка Име на производот : диск за пескарење на кука и јамка; Тежина : 46g. Главна боја : кафеава; Грануларност : 320#. Надворешен дијаметар : 125мм/5 ". Број на дупка : 8 (Número de Agujero : 8. Главен материјал : ткаенина, абразиви; содржина на пакет : 10 x Disc на пескање на кука и јамка. Главна боја : кафеава; грануларност : 320# y Bucle lijado disco de papel haedware 10pcsthe Употреба на висококвалитетни суви материјали за мелење, остри и издржливи. Водечки се користат во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метали, автомобили, коло, брод, лим, дрво, површинска обвивка, стакло влакна плоча, компјутерски обвивки и други многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање. Para Muebles, Metales, Automóviles, Placas de Circuitos, Barcos, Chapas Metálicas, Madera, Reveresmiento de Superficies, Placa de Fibra de Vidrio, Carcasas para computordoras otros mucleos mucleos productos de óxido, nivelación, pulido, ит.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цреша Цвет Винил Автомобил Налепница, Нула Покритие Розова Цвет Браник Налепница За Автомобилската Индустрија, Мотоцикл, Дома Декор

DEN 127.84

Дизајн : нашите налепници за винил автомобил од цреша се реални во дизајнот, богати со детали и реални Ни

Кутии за накит За Жени Кутија За Накит За Жени со 3 Фиоки, Футрола За Организатор На Накит За Обетки Нараквица Ѓердан И Прстени за Складирање

DEN 3.00

Нашиот организатор на кутии за накит е изработен од стп кожа и мека кадифена постава,антиабразивни, неб�

Кутија За ручек ЈУЖИ бенто за возрасни Бенто Кутија Еко-Пријателска Кутија За Ручек Пренослив Сад За Храна Кутија За Ручек Кутија За Складирање

DEN 3.33

еднократно и лесно за чистење Погоден за носење секаков вид храна Оваа кутија за ручек може максимално �

Венкомг1 шорцеви за мажи, влечење на карго шорцеви со должина на коленото, панталони за еластична половината борбени шорцеви тактички шорцеви

DEN 3.33

100% полиестер Направени во САД или увезени Полиестерска обвивка ♥♥ Најдобри подароци за мажи / тато / мо�

Ддп Маникир Ножици За Нокти Повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Педикир За Кутикули Комплет За Чешлање Убавина за Веѓи, Закривени Трепки

DEN 0.67

Ножици за Нокти За маникир Повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Педикир За Педикир За Убавина Комплет За �

Гаџети ЗАВИТКАЈТЕ Ја Отпечатената Налепница Од Винил Налепница Само За Xbox 360 Контролер - Москва Меѓународен Бизнис Центар Русија

DEN 752.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Период, Торбичка За Санитарна Подлога, Мала Торба За Шминка, Пеперутки Добредојде

DEN 505.60

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.