• Новак
Cabilock сапун кутија за сапун држач за сапун сапун сад за сапун за домашно патување за пешачење во теретана за кампување

Cabilock сапун кутија за сапун држач за сапун сапун сад за сапун за домашно патување за пешачење во теретана за кампување

Вреднување на стоката:
DEN 121.28

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте сапун чист и сув : Заштитете го сапун од натопување во вода Водата лесно се исцеди низ големите лекови и сапуни од сапун може да одговара на речиси секоја големина сапун. Нема лигав и кашав сапун повеќе!. Совршено за мијалници и бањи : Идеално за чување тоалети, сапун и сунѓер. Едноставен стилски : се шутира и радијанскиот дизајн може да спречи мокрење на сапун и да избегне растење на бактерии. Добро изработено : Направено од цврста пластика, која не се крши или пука како ефтина пластика и може да трае долго време. Опис држачот на сапун е изработен од висококвалитетен ПП, и лесен за чистење и суво, совршен за дома, патување, пешачење и други активности на отворено. Држачот на сапун е преносен и компактен. Дизајнот на држачот на сапун може точно да дозволи сапун да се исцеди и да се исуши природно, што ќе го зачува животот на вашиот луксузен сапун. шупливите и радијанскиот дизајн можат да спречат мокрење на сапун и да избегнуваат растечки бактерии. Заштитете сапун од натопување во вода. Водата лесно се исцеди низ големите лекови и сапуни од сапун може да одговара на речиси секоја големина сапун. Нема лигав и кашав сапун повеќе!- Совршен за мијалници и бањи : Идеално за чување тоалети, сапун и сунѓер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кутии За Складирање Кутии За Декоративно Ткиво За Држач За Ткиво За Автомобил За Декор За Комода За Автомобили Кутија За Ткиво Со Британско

DEN 1.67

Кожа Гроздобер Декор Автомобил Декорација Салфетка Диспензерот За Домашно Ткиво Коцка Покритие Гроздо

Канада Знаме Јавор Ткиво Кутија Држач Покритие Организатор Хартија Диспензерот Торба За Салфетка Хартија За Лице Биро Бања Кујна Автомобили

DEN 223.84

Материјал : држач за печатено ткиво изработен од стп кожа со уникатни копчиња за прицврстување што е изд

Бања Блаженство Тежок Туш Завеса Лагер | Димензии: 72 Л х 0.16 В | ПВЦ | 3 Големи Магнети | Транспарентен | Долготраен | Бања | Чист| Виолетова

DEN 120.64

Материјал : Пвц Туш Лагер Со 12 Метални Шипки И Заштитник За Шипки + 3 Магнети 3 Големи Магнети; Помага Лаге�

ДОЗЕР ЗА Сапун ZDQ, Диспензер За Сапун Со Голем Капацитет Монтиран На Ѕид, Интелигентен Автоматски Сензор За Дозер За Сапун, Гел За Дезинфекција

DEN 144.00

[Автоматско сензорирање, нема потреба од притискање] грижете се за здравјето на сите и заштитете го здра

Полица За Бања ЗА Домаќинство КММК,Решетка За Крпи, Полица За Туширање Модна Стаклена Полица Од Нерѓосувачки Челик Огледало Предна Рамка

DEN 2.00

1 : заоблено стакло, мазни рабови не ја повредуваат раката, погодна за сите видови стилови на декорација 2

Uongfi wallид монтиран туш седиште бања релаксирачки стол туш за преклопување седиште за бања за преклопување клупа за туширање столче тоалет

DEN 712.00

Деално ако не можете да издржите време или сакате да седите и да се опуштите во тушот Силни и безбедни пр

Рачно Ткаени Плоштад Ткиво Кутија Капак Носителот | Рустикален Плетен Слама Ткиво Хартија Кутија Салфетка Диспензерот Организатор За Кујна,

DEN 2.67

?ПРЕКРАСНО РАЧНО ТКАЕНИ : нашиот плетен диспензер за хартиена салфетка за ткиво на лицето што може да се

ЛИСЛД Симпатична Цртан Филм Зајак Четка За Заби Држач Тоалети Држач За Паста За Заби Ѕид Вшмукување Бања Поставува Чаша Четка За Заби

DEN 2.00

Име : детски цртан филм четка за заби чаша Големина : 9*18см Материјал : ЗАШТИТА НА Животната средина пп Бој

UXZDX Бања Вртливата Крпа Бар Со Куки Ѕид Монтирани Вртливата Рака Пешкир Решетката Антички Алуминиумски Пешкир Железнички Држач со

DEN 2.33

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

Амбесон карирал држач за четкичка за заби, традиционална шема на аргиле во пастелни зелени тонови кариран шарен класичен дизајн, декоративен

DEN 271.84

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Хуиџи Керамички Диспензер За Сапун Со Пумпа За Кујна Во Бања - 340мл Шише Со Лосион За Полнење, Складирање За Дезинфекција На Раце Преносни Шишиња

DEN 447.68

[ Издржлив и Еднократно ] овој диспензер за сапун е изработен од врвен керамички материјал со сјајна зав

Хаоктсб Декоративна Кутија За Ткиво Кутија За Ткиво Покритие Нордиска Луксузна Кутија За Ткиво Покријте Со Решетка За Накит Мултифункционален

DEN 1203.20

Лесен за употреба : нашиот капак од дрвена кутија за ткиво има мазен и голем отвор кој лесно се полни и до

Слатка 12 Парчиња Ткива Чанта Џеб Ткиво Носителот Еднократно Патување Ткиво Торбичка Ткаенина Патент Затворен Симпатична Животинско

DEN 1.00

Содржина на пакетот : има 12 парчиња торбички патент за повеќекратна употреба во 4 различни дизајни во па�

Организатор На шминка за кабилок За Четки Кутија За Ткиво За Складирање Шминка За Автомобил Кутија За Складирање На Шминка За Лице Кутија

DEN 228.64

пластика ДРЖАЧ за СКЛАДИРАЊЕ на РАБОТНАТА ПОВРШИНА Користете едноставен начин да ја направите вашата р

Отстранлив Багажник За Чување Крпи Пешкир Пешкир За Садови Сунѓер За Брзо Сушење Држач За Крпа Со Двојна Прачка Решетка За Крпи

DEN 1446.40

Чувајте го вашиот мијалник и бројач поорганизиран Идеален како домашен додаток за одржување на вашата �

Симпатична сад за клуч за табела за влегување, клуч за премија за садови за декоративни чинии за маси за кафе, сад за садови за накит, смола за

DEN 2.00

Мултифункционален накит : Оваа класична и шик декорација е од суштинско значење за вашиот семеен живот �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.