• Новак
Гуангминг - закачалки со дрвени панталони, 5 парчиња здолниште од дрво, панталони со дното на обележја со прилагодливи метални клипови, 360 кука за вртење, решетката з

Гуангминг - закачалки со дрвени панталони, 5 парчиња здолниште од дрво, панталони со дното на обележја со прилагодливи метални клипови, 360 кука

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Сигурен не -лизгачки зафат на силни хромирани клипови со гумен зафат, осигурете се дека облеката никогаш не паѓа со тоа што нежно ги чува нежно, но безбедно поставена на закачалката Трајни, цврсти и практични овие силни закачалки од премиум одделение се внимателно изработени со цврсто дрво и анти -'рѓа хромирани метални куки кои се 360 ° ротирачки за да се обезбеди максимална издржливост и практичност. Прилагодлива ширина клиповите можат да се прилагодат слободно за да одговараат на облеката од сите големини за возрасни и тинејџери. Кога клиповите се испружуваат добро за пошироката облека кога се туркаат во совршени за помали. Разновидна употреба Овие закачалки за заштеда на простор се идеални за висечки здолништа, панталони, фармерки, работни панталони, максими, хеланки и шорцеви. Висат чизми, чорапи, крпи и случаи со перници на мултифункционалните закачалки за да ги декларираат плакарите и фиоките за облекување. Луксузно дрво Овие висококвалитетни закачалки со мазно дрво ќе го одржуваат својот беспрекорен квалитет со години што доаѓаат. Дополнителниот слој на лак ќе го зачува својот оригинален поглед и ќе го подобри вашиот изглед на плакарот. Сигурен не -лизгачки зафат на силни хромирани клипови со гумен зафат, осигурете се дека облеката никогаш не паѓа со тоа што нежно ги чува нежно, но безбедно поставена на закачалката. Трајни, цврсти и практични овие силни закачалки од премиум одделение се внимателно изработени со цврсто дрво и анти -'рѓа хромирани метални куки кои се 360 ° ротирачки за да се обезбеди максимална издржливост и практичност. Прилагодлива ширина клиповите можат да се прилагодат слободно за да одговараат на облеката од сите големини за возрасни и тинејџери. Кога клиповите се испружуваат добро за пошироката облека кога се туркаат во совршени за помали. Разновидна употреба Овие закачалки за заштеда на простор се идеални за висечки здолништа, панталони, фармерки, работни панталони, максими, хеланки и шорцеви.

Главните карактеристики

Material:
Wood + Metal
Quantity:
5 pcs
Size:
A 35x1.2 cm:
B 33x1.2 cm:
C 32.5x1.2 cm:
D 32x1.2 cm:
Package includes:
5 * Pants Hangers :
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow 1 2cm differences due to manual measurement. :

Избор на клиент

Урофила Индустриски контролен допир за контрола на допир, ламби за креветчиња - мемориска функција Гроздобер ламба за читање на ноќна ноќ

DEN 559.84

а 【Надградба на ABS Lampshade】 Заосвестената сенка на ABS дифузира светлина поеднакво, овозможувајќи удобно ч

20 парчиња/торба разнобојни цвеќиња Декорација DIY занаетчиски додатоци за занаетчиски вредности за накит за нокти - накит за уметност -

DEN 1.67

Боја : мешана Големина : 14мм Материјал : смола Големина : 14мм Материјал : смола Спецификации на артиклите :

MagicLulu 7 парчиња Крафт хартија лента кафеава крпа за хартија гумена лента Лепило задно маскирање лента за лепење на гума за џвакање,

DEN 3.33

Капаци за џвакање со кафеава Крафт : Оваа лента за хартија може да им даде на вашите занаети и канцеларис

Veemoon 1 сет телескопска облека железничка wallид поставена за сушење решетки за решетки за облека прилагодливи штандови гардероба за

DEN 196.00

Железо, пластика Кабинет за метална гардероба : 【Цврст траен】 Изградба на железо и обложена со напојув�

5-во-1 Дебели &засилувач; Кадифен Игра Салата, Кабриолет Фаза-Базирани Развојна Активност Салата &засилувач; Игра Мат Од Бебе До Дете,

DEN 1.33

Поради пакувањето со вакуумска компресија, овој производ може да бара пеглање или топол воздух што ја д�

3/8 дијамантски тркалезен рутер бит и 8 парчиња дијамантски гранит мермер керамичко дрво за сечење на сечилото отсечен диск на тркалото

DEN 510.40

Многу важно потсетување : сечилото од 4 инчи во овој пакет е за гранит или мермер или керамика, дебелинат�

Xie Оригинална електростатска хартија за прашина за прашина пластична монотона монотона клип тип на прашина од прав, подни пешкир, влажна крпа

DEN 1342.40

Креативно еднократно статичко прашина хартија пластична рамна рамна клип тип на прашина од прашина од �

Flekmanart Womens Основно случајно карирано печатење на вратот со долги ракави, кариран печати симпатична графичка маичка за тимови тинејџери

DEN 128.32

95% полиестер, 5% табела со големина на памук : нашата големина е азиска големина, различна големина на раз�

STOBOK шминка органиер за складирање фиоки за складирање на фиоки 3 фиоки пластични складишта држачи за пластична кутија за складирање

DEN 1.33

Стр Организација и шминка за складирање : Лесна и преносна кутија е погодна за поставување на канцелари�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.