• Новак
Cisco Business CBS220-16T-2G паметен прекинувач | 16 Порт ГЕ | 2x1g SFP | 3-годишна ограничена гаранција за хардвер

Cisco Business CBS220-16T-2G паметен прекинувач | 16 Порт ГЕ | 2x1g SFP | 3-годишна ограничена гаранција за хардвер

Вреднување на стоката:
DEN 250.72

Пристапност
Во достапна форма

Порти за прекинувачи : 16-порта 10/100/1000 + 2 x 1g SFP Флексибилно : Широко портфолио обезбедува крајна флексибилност од комбинации од 8 до 48 пристаништа и POE+. Едноставно : Интуитивно интерфејс UI, мобилна апликација и Cisco Business Dashboard ги поедноставува мрежните операции и го автоматизира управувањето со животниот циклус. Безбедност : Интегрирана со IEEE 802.1x за контрола на пристапот до вашата мрежа, спречувањето на напади на услуги за негирање (ДОС) го зголемува мрежното време за време на напад, додека списоците за контрола на пристап (ACL) ја штитат мрежата од неовластени корисници. Иновативен дизајн : Елегантен и компактен дизајн, идеален за инсталација надвор од плакарот за жици, како што се продавници за малопродажба, канцеларии за отворен план и училници. Енергетска ефикасна : Оптимизира употреба на електрична енергија за намалување на оперативната цена. Во согласност со IEEE802.3 Az Energyефикасен Етернет. Без вентилатор во избрани модели. Мир на умот : 3-годишна ограничена гаранција за хардвер со замена на фабриката и едногодишна техничка поддршка. Порти за прекинувачи : 16-порта 10/100/1000 + 2 x 1g SFP. Флексибилно : Широко портфолио обезбедува крајна флексибилност од комбинации од 8 до 48 пристаништа и POE+. Едноставно : Интуитивно интерфејс UI, мобилна апликација и Cisco Business Dashboard ги поедноставува мрежните операции и го автоматизира управувањето со животниот циклус. Безбедност : Интегрирана со IEEE 802.1x за контрола на пристапот до вашата мрежа, спречувањето на напади на услуги за негирање (ДОС) го зголемува мрежното време за време на напад, додека списоците за контрола на пристап (ACL) ја штитат мрежата од неовластени корисници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

20 Парчиња Пајак Терариуми Кутија За Размножување Контејнер За Шрафирање Акрилна Кутија За Хранење За Мали Влекачи Скорпија Стоногалка Инсекти

DEN 0.33

ПАКЕТ : Вклучувајќи кутија за размножување со мала големина од 20 пакувања ГОЛЕМИНА : 2,56 "Л х 2,56" В х 1,73 " Ч, �

Тофику 8 парчиња Шише Со Спреј за Полнење 5мл Шишиња За Парфеми Со Фина Магла За Патување Под Диспензерот Јасен Контејнер За Козметика Шише

DEN 139.04

СТАКЛЕНИ КОНТЕЈНЕРИ За ПАРФЕМИ Ова Мини Шише Парфем е главно погодно за течности како што се парфем, лос

Дизајниран За Мото Г Чист Паричник Случај, Жени Пеперутка Врежана Стп Кожа Заштитна Телефонска Кутија Со Држач За Картички Слотови Рачен Ремен

DEN 159.84

Лесно за инсталирање или отстранување на куќиштето без никакви проблемиУникатен дизајн, прецизни исеч�

Рибник Меур Цевка, Прилагодлив Аквариум Воздушни Меури Аерација Цевка Кислород Пумпа Дифузор Додаток Со Силна Вшмукување, Меур Ѕид Цевка

DEN 1.67

Опера??едноставно : лесно за инсталирање и вклопување?влезот на воздухот може да се расклопи за лесно чи�

Соединетите држави сувенири монети бродови позлатени монети предизвици на монети чест ветеран колекционерски комеморативни монети

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Ханабас 4 парчиња Кутија Ваши Занает Се Справува Со Монистра Накит Обетка ЗА Патување САМ Занаети За Справување Со Контејнер Со Лента

DEN 3.33

ПРЕГРАДА КУТИЈА ЗА НАКИТ внатрешниот дел има слотови и прегради за складирање на мал накит, тоа е убав п�

Ноќта На вештерките Слушање Музика Скелет Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир

DEN 1.33

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Нека Вашата Светлина Сјае, Рефус Пакет од 3 Христијански Предизвик Монети, Помине Заедно Џеб Знак На Охрабрување, Материјал За Проучување

DEN 559.84

ВИСОК КВАЛИТЕТ НЕКА ВАШАТА СВЕТЛИНА СЈАЈ ПРЕДИЗВИК МОНЕТА, МАСОВНО ПАКУВАЊЕ од 3 : оваа монета е наменет�

24 ПАРЧИЊА Цртан Филм Пајакот Партија Материјали Фаворизира Пајакот Неверојатни Пријатели Пуканки Кутии Колачиња Бонбони Кутии Пајакот Подарок

DEN 415.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња пајак тема партија пуканки кутии, 1 стилови, 4 различни модели, до�

Држач За Ножеви За Домаќинство Висечки Нож Полица Кујна Посветена Решетка За Складирање Нож Мултифункционален блок за ножеви За Решетки

DEN 2417.28

Ова универзално складирање на ножеви може лесно да се инсталира во која било положба во кујната и може д

36 Комплети Картички За Годишнина Од Работа Роденденски Картички Картички За Благодарност На Вработените Со Пликови, Подароци За Благодарност

DEN 2.00

Соодветна количина : пакетот доаѓа со 36 парчиња годишнини од вработените во 6 различни дизајни и 36 парчи�

ХЕОМУ Корпа За Оставата, Чајната Кујна Од Бамбус, 2 Пакувања Корпа За Складирање Овошје Зеленчук Метална Жица Произведуваат Корпи За Складирање

DEN 700.80

●Организатор На Кујнски Плочи ● Оваа корпа за оставата, чајната кујна од бамбус за кујнски шалтер е одл

Ипетбум Аквариум Додатоци Воздушен Камен Бар Со Вшмукување Чаши Ѕид Резервоар За Риби Меур Бар Цевка Меур Ослободување Дифузор бар За Аквариум

DEN 2.33

Воздушен Камен Бар Доаѓаат со 2 гумени вшмукувачки чаши за да произведат огромна моќ за цврсто да се држ�

20 Парчиња 1 Инчен Рамна Четка За Боја Најлонски Занаетчиски Четки Со Дрвена Рачка За Акрилно Акварелно Масло Занаети Лице Уметност На Телото

DEN 2.33

Изобилство Количина за Различни Потреби : ќе добиете 20 парчиња четки за боја за акрилно сликарство од па

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.