• Новак
Netgear EX7300-100NAR Nighthawk AC2200 приклучок WiFi опсег Extender

Netgear EX7300-100NAR Nighthawk AC2200 приклучок WiFi опсег Extender

Вреднување на стоката:
DEN 1279.84

Пристапност
Во достапна форма

Екстремна брзина на Wi Fi со двојна лента - до 2200 Mbps со засилувачи со голема моќност и низа на внатрешна антена го зголемува опсегот Mu-mimo за истовремено стриминг на повеќе уреди со зрак и опција за два режими на Wi Fi. Wi Fi Tech and Range : AC2200 & до 10,000 кв. Идеално за проширување на Wi Fi на уреди како i Phone 6, 6 S, 7, 7 S, Samsung Galaxy S7 Edge, i Pads и Mac Book Pro, лаптопи, уреди за игри и HD TV стриминг. Реновиран производ на Netgear може да има отстранет сериски број. Needе треба да наведете дека производот е обновен (наведете го целиот број на дел) ако е -пошта до поддршка на клиентите. Екстремна брзина на Wi Fi со двојна лента - до 2200 Mbps со засилувачи со голема моќност и низа на внатрешна антена го зголемува опсегот. Mu-mimo за истовремено стриминг на повеќе уреди со зрак и опција за два режими на Wi Fi. Wi Fi Tech and Range : AC2200 & до 10,000 кв. Идеално за проширување на Wi Fi на уреди како i Phone 6, 6 S, 7, 7 S, Samsung Galaxy S7 Edge, i Pads и Mac Book Pro, лаптопи, уреди за игри и HD TV стриминг. Реновиран производ на Netgear може да има отстранет сериски број. Needе треба да наведете дека производот е обновен (наведете го целиот број на дел) ако е -пошта до поддршка на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Pretyzoom порибници за порибување црвени деликатни Божиќ виси железо цвет и елка дизајн bellвонче врата врата виси приврзоци декоративни реквизити

DEN 2.33

Одличен завршен допир на секоја Божиќна сцена, создадете повеќе празнична атмосфера на забавата Убав п�

Сонце&засилувач; Зрак Нокти Рачно Изработени Краток Среден Ковчег Балерина Розова Лажни Совети Ноктите Со Симпатична 3Д Бисер Лента Популарен

DEN 3.33

?●Рачно изработени Нокти За Ковчези Серија € Убава, уникатна, модерна, погодна за кратки должини на нок�

А3 уметничко портфолио случај за уметничко портфолио торба за уметници портфолио носење торба платно уметник носење торба за цртање табла

DEN 1.67

> Уметничкото портфолио за носење торба со рачни ленти за ранец е изработена од висококвалитетна платно

Храна Топлина Кеси Фрижидер Зиплок Торба За Складирање Решетката Телескопски Фиока Фиока За Складирање Решетката Печат Торба Виси Складирање

DEN 1483.20

Висечки Дизајн За Складирање Во Фрижидер : Целосно Искористете Го Вертикалниот Простор За Да Ја Закачит

24 парчиња Притиснете На Ноктите Долг Ковчег Со Пеперутки Лажен Нокт француски Лажни Нокти Целосно Стапче За Покривање На Ноктите Вештачки Сјаен

DEN 138.56

Исклучителен Дизајн : нашата кутија за пакување е извонредна и убава Содржи 24 парчиња долго притискање �

Држач за пенкало за биро zldqbh, држач за четки за шминка за организатор, организатор за складирање на канцелариски материјали за дома, канцеларија,

DEN 704.00

Материјал : држачот на пенкалото е направен со смола Спецификации : 7x7x10cm Уникатен и класичен дизајн, обе�

Полиција на метална полиција од метал 12 парчиња 5-инчен 125мм 6-дупки шкурка сунѓер шкурка за пескачки диск куки и прстени 300-3000 груби песоци,

DEN 788.48

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Овој производ може да се корис

Организатор на електроника, Organizетска Ретро Војна На Кралевите Мала Торба За Носење Кабел За Патување, Компактна Технолошка Торба

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Yg-1 d2148 Машината за челична завртка со голема брзина на вежба, необработен финиш, права шанка, бавна спирала, 135 степени, 22 големина,

DEN 3.33

Направено од челик со голема брзина Применливо за дупчење во челик, леано челик, легуриран и нелегура, с�

Сос Чамец Сос Чамци Сервери Јадење Сос Брод Млеко Чаша Млеко Млеко Бокали Нерѓосувачки Челик Пенење Стомна Повлече Цвет Чаша Излив Лате

DEN 660.80

ШТО ВИ ТРЕБА : дали барате модерен и елегантен допир што ќе ги направи вашите оброци попријатни? Дали сте

Јас Житни Култури Те Сакам-Врежана Житни Лажици | Свадба Подарок | Уникатен Подарок За Готвење | Знак На Љубов Во Посебни Прилики | Денот На

DEN 0.67

Овие висококвалитетни лажици од нерѓосувачки челик се врежани како "Јас Житарки Те Сакам" користејќи ин

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.