• Новак
Кообук 5pcs 8 ниво на логика на канали, двонасочен конвертор модул TXS0108E за Arduino

Кообук 5pcs 8 ниво на логика на канали, двонасочен конвертор модул TXS0108E за Arduino

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

VCCA Страна за поддршка на напон : 1 VCCB Страна за поддршка на напон : 1. Може да обезбеди 3,3-5 V, 1,8-3.3 V и друга способност за конверзија на заедничко ниво. Компатибилна и друга комуникациска поддршка. OE Active High Овозможи IO препорачан од низок напон страна на IO портата. Главни апликации : 5 V и 3.3 V и 5 V MCU модул MCU и SD картички Ниво на комуникација Конверзија SCM и IIC, SPI сериски уред на ниво на конвертор Забелешка : Инсталирањето на електронски модули бара основно знаење и бара одредена електронска професионална основа и раце -На способност. Ве молиме, купете внимателно! Рачно мерење, со мала грешка. Ве молиме, детално проверете ја големината пред купувањето. Вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите, бидејќи зависи од специфичните поставки на мониторот и осветленоста на светлината. Ние многу ги цениме сите мислења на клиентите за подобрување на продажбата, исто така, ако нешто што не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за веројатно најдобро решение. Пакетот вклучува : 5 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

AUTIGERSAFE 14.96x9.45 Огноотпорни Торба За Домаќинство Информации Документ Торба Пламен Отпорни Торба Бизнис Датотека Пасош Запечатени Водоотпорен

DEN 3.33

●ОГНООТПОРЕН И ВОДООТПОРЕН : Користејќи течна крпа од силиконски стаклени влакна,Земајќи крпа од стакл

ЛИАНЈУ 8 Спакувајте Златни Лажици За Сервирање, Златни Дупчиња Лажици За Сервирање, 8 3/4 Инчен Прибор За Сервирање Од Нерѓосувачки Челик Лажица

DEN 2.67

Комплет од 8, дојдете со златна лажица за сервирање х 4, златна лажица за сервирање со дупчиња х 4, идеална

Јојои Дијамант Инкрустиран Маникир Притиснете На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Зелени Лажни Нокти Целосна Покривка Сјајни Нокти

DEN 2.67

●Висококвалитетен Материјал● кратки Квадратни лажни нокти додатоци е направен од висококвалитетни С�

Викаски Мултифункционална Решетка За Сушење Преносна Закачалка За Облека Метална Решетка За Перење Алишта Решетка Против Облека За Домашно

DEN 1320.00

Дизајнот на отпорност на лизгање помага да се заштити облеката на место без да се испушти Премиум ммате�

Пораст автоматски капаци за чевли за чевли, 200 парчиња чевли покритие за еднократна употреба, чизми за преносна машина одговара на

DEN 915.20

【Висок квалитет и одлични перформанси】 Машината за покривање на чевли е опкружена со Ткуки, лесни за и�

Стандарден внатрешен прстен за задржување, зашилен дел, SAE 1060-1090 јаглероден челик, цинк жолт хромат позлатен финиш, 4-5/8 ДОГОВОР ДИЈАТЕР,

DEN 3.00

Прстените за задржување се прикачуваат на вратило (надворешно) или инсталирајте во дупче (внатрешно), со

Добијте Добро Смешна Вилушка, Полнење За Порибување, Подарок За Роденден, Подароци Од Соседите, Подарок За Мама, Пријател, Божиќен Подарок

DEN 0.33

Оваа вилушка е изработена од нерѓосувачки челик Тој е цврст и издржлив Приближно 8" во должина; 0,8 "во шир�

Глобус Нацрт Пиво Кула Пијалаци Диспензерот Партија Вино Пиво Вода Сок Сферични Пијалаци Маса Дома Бар Течност За Пиење Кула Контејнер Истурете

DEN 3198.40

?Заеднички Пијалоци Пиво овој сферичен диспензер за пиво може да се користи за држење пиво, овошен сок, �

YXPIGG Преклопна Крпа Кутија За Складирање Плакар Фиока За Фиоки Организатор Облека Корпи За Ткаенини За Долна Облека, Градници, Долна Облека,

DEN 319.84

ЈХПИГ Стилска домашна опрема за подобрување на квалитетот на вашиот живот; производи за складирање што

Богатствата на каролина bb2087lcb англиски Булдог Летна Плажа Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање

DEN 460.96

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.