• Новак
Вежба бит 3Д битови на карбид 3-12мм Внатрешна вежба за ладење Спирален пресврт Вежба за дупчење со сина боја за обложување за метал 1 парчиња

Вежба бит 3Д битови на карбид 3-12мм Внатрешна вежба за ладење Спирален пресврт Вежба за дупчење со сина боја за обложување за метал 1 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 1260.48

Пристапност
Во достапна форма

Сетови за бит од дрво Карактеристика : . Користејќи го материјалниот основен материјал од волфрам, има поголема отпорност на абење и црвена цврстина. Силни перформанси со голема брзина на дупчење, отпорност на висока температура и вежба против горење. Спирални чипови со висока јачина и големи капацитети, едно парче формирање спирала, добра општа намена, издржлив. Дрво вежба бит Set Sdrill Bit 3 D Carbide Bits 3-12mm Внатрешна вежба за ладење спирален пресврт вежба бит сина дупчење за дупчење за обложување за метал 1pcsspecification : Тип : 3xd Tungsten Steel Bitmatery : Tungsten Steelcoation : Blue Coating Cutting Diamement : 3,3-12.0mmmackage Вклучува : 1pc 3xd tungten Бил за вежбање челик.

Главните карактеристики

Type:
3xD Tungsten Steel Drill Bit
Material:
Tungsten Steel
Coating:
Blue Coating
Cutting Diameter:
3.3-12.0mm
Package Including:
1pc 3xD Tungsten Steel Drill Bit :

Избор на клиент

Керен Копал Жолта Патка Ситница Кутија Накит Складирање Скривам Рачно Насликани Животинска Фигура Подарок Идеја За Домашна Декорација

DEN 336.00

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал Обложен С

Прекинувач за промена на TAISS 2 прекинувач за селектор на позиција 3 фаза ротационен прекинувач 40A 690V Универзално заклучување на ротациониот

DEN 0.67

Име на производот : прекинувач за промена; модел : LW3040; Тип на акција : заклучување Параметри на производи

Yowein миленичиња зимска облека плишано топло зајаче и леопард облека јагода кутре куче зајак облека мали облеки за миленичиња облеки розови

DEN 2.33

♬ Карактеристики : трајни, мода, гроздобер, отфрлање на вода, детално, лесен, доказ за ветер Дебела и топл

Ленти за нокти со полу -излечен гел од Момсон - 20 налепници за лак за нокти со вистински гел/целосни обвивки за нокти - Комплети за маникир

DEN 223.84

Полу излечени гел ленти за нокти : Налепницата за лак за нокти од гел е направена од состојки со лак за но

Симпатична лама кожна молив со молив, торба со пенкало со двоен патенти торбички за чување торби за училишна работа, момчиња девојчиња

DEN 3.33

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Организатор на накит, кутија за накит | Кутија за организатор на накит за патувања, кутија за накит за патувања | Мала кутија за накит

DEN 2.67

Одлично за патување : Нема низа, сите одвоени, чувајте накит на место, накит останува на секое индивидуал

Свесност за рак на дојка розови панделки големи ватенки за чување торба за кутии за кутија за патент на врвот за облека за облека

DEN 612.80

Полиестер Торбата за складирање на ватенка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, к�

8 ПАРЧИЊА Џамбо Велигденски Јајца, 10 Големи Пластични Велигденски Јајца За Лов На Велигденски Јајца, Празни Велигденски Јајца За Полнење

DEN 745.60

10" ЏАМБО ВЕЛИГДЕНСКИ ЈАЈЦАПакетот вклучува 8 Парчиња Големи Велигденски Јајца, Проѕирни Шарени со светк

Бисексуални налепници за бисексуална гордост 60 парчиња, трајни декјаци за винил ЛГБТ за лаптоп лаптоп гитара скејтборд вода шише

DEN 143.84

❤【AWESOME ASSORTMENT】 60 pcs of noduplicate LGBT Bisexual stickers give you enough options to personalize your laptop, Macbook, hydro flasks, computer, water bottle, skateboard, snowbo

Кингфенг Антички Монети Антички Сребрени Јуани Дакинг Сребрени Монети Ксуантонг Година Направија Една Колекција На Ракотворби Јуани

DEN 1044.80

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.