• Новак
Grohe Rapid Sl für Washtisch 39052 1,13m Bauhöhe Höhenverstellbar, 39052000

Grohe Rapid Sl für Washtisch 39052 1,13m Bauhöhe Höhenverstellbar, 39052000

Вреднување на стоката:
DEN 836.80

Пристапност
Во достапна форма

Модуларни компоненти за инсталација за дизајнот Raumindiduel Le Променлива инсталација на можните мијалници - може да се користи како удобна прилагодлива висина за корисникот. Прилагодлив за висина : Дадурч висина на менувачот на полиците. Модуларни компоненти за инсталација за дизајнот Raumindiduel Le. Променлива инсталација на можните мијалници - може да се користи како удобна прилагодлива висина за корисникот. Прилагодлив за висина : Дадурч висина на менувачот на полиците. GROHE Rapid SLfr Waschtischhhenverstellbarfr Einlochbatterie1,13 m Bauhhefr Vorwand- oder Stnderwandmontage Stahlrahmen, pulverbeschichtet,selbsttragendfr Trockenverkleidung,komplett vormontiertfixierte Objektanschlssefr Einzel- oder Schienenmontagemit Schnellverstellungund Hhensicherung Befestigungsmaterial, TV-geprft Befestigungs- und Anschlusstraverse,hhenverstellbar Waschtisch-Haltebolzen M10,mit Keramikbefestigung Schraubenabstand variabel HT-Ablaufbogen DN 50, Dichtung Д : 32 mm2 Schallgedmmte armaturenanschlssedn 15ohne zubehr fr vorwandmontage.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зеродеко чиста книга за складирање кутија акрилик организатор кутија пластична стабилна чевли приказ на контејнери канти за складирање

DEN 3.00

Акрилик Разумниот дизајн, свеж и модерен, лесно може да ги задоволи потребите за складирање и да има одр�

ЛЕПСЈГЦ Бинокуларен Стерео Микроскоп Индустриски Стерео Микроскоп Врвно Осветлување НА Лер Мобилен Телефон Пхб Алатка За Поправка

DEN 1.67

Стерео микроскопот за домашна или училница им овозможува на учениците и хобистите да ги испитаат биоло�

Posгон Мапа Постер Гроздобер Калај Знак Уникатен Метален Ѕид Декор За Дома, Бар, Вечера, Паб, 8 х 12 Инчи,Забава Кујна Декор, Смешни Бар

DEN 2.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА метален гроздобер знак од 12х8 Инчи, Изработен од лимено железо со заоблени агли и мож�

ЛЕЕФОН ГОЛЕМИ 10 мрежи за гардероба Организатор Организатор Организатор плакарот фиоки Организатор за складирање кутија за панталони,

DEN 0.33

【Заштеда на време и простор】 Кутија за складирање на облека за облека ви помагаат да организирате плак

Frcolor овално огледало 2 комплети /2 парчиња огледало рачно држено огледало огледало гроздобер суета поставено рачно огледало гроздобер

DEN 1.33

Рачно огледало и сет на чешел : Гроздобер огледало на принцезата со прекрасен изглед, исто така е добар п

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Кинеска Црвена Шема На Змеј

DEN 431.68

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Погодете колку бакнежи има во играта со тегла, зеленило руменило розово цветно, знак за невестински туш, знак за туш за бебиња - XH13

DEN 191.68

✩ Може да добиете преклопен знак за слободна состојба и 50 картички за погодување се генерално доволни з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.