• Новак
Goolrc RC Drone со камера 4K Dual Camera Toy Drone Camera Drone RC Quadcopter со функција за избегнување на пречки Оптички проток Контрола на гест Контрола на дрон со камера за деца

Goolrc RC Drone со камера 4K Dual Camera Toy Drone Camera Drone RC Quadcopter со функција за избегнување на пречки Оптички проток

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Функции : Лет на тротоарот, свртете лево/десно, горе/долу, напред/назад, избегнување на пречки, 4 K двојна камера, локација за оптички проток, еден клуч полетување/слетување, режим без глава, контрола на гестикулации, лет на патна точка, итн 4 K двојна камера : Опремено со 4 K фотоапарати, снимајте неверојатни слики и видеа од небото, нека видите што гледа вашиот дрон, идеален за снимање на одредено место или едноставно да погледнете наоколу. Дизајнот на двојни фотоапарати го прави стрелањето да работи неверојатно. Со еден клуч за полетување/слетување и режим без глава : поудобно е да се управува со беспилотното летало кога наидувате на неочекувани услови и не треба да се грижите за ориентацијата, да одговараат на почетниците. Режимот за контрола на гестови ви овозможува да нарачате фотоапаратот да фотографира или да снима видео само со правење релативна гест на рацете. Резолуција на видео за летање на летот : 4096*2160 Крајна камера : Резолуција на фотографии : 1920*1080; Видео резолуција : 1920*1080 Применлив систем за мобилни телефони : Android 5.0 погоре, i OS 9.0 Над растојание за пренос на слика : 80m Големина на преклопување : 17.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хорор карактер забава позадина роденденска забава фотографија позадина Детска детска фотографија за фотографирање банер декорација

DEN 127.84

Големина : Horror The The The The The The The Mappy Rodendent Backdrop Големината е 5 x 3 ft / 150 x 97 cm; Пакетот што го добивте го содржи �

Контејнер За складирање Козметика Складирање Повеќенаменски Монистра За Обетки Организација Еднократно Отпорен На Прашина Накит

DEN 1.33

ШИРОКА УПОТРЕБА : погоден за дома, кујна, кафуле, работна површина, канцеларија, суета, бања, ОРГАНИЗАТОР

Монограм почетна буква g дрво врамена знак за домашно украсување кума декор темно зелена буква цветна украс фарма куќа дрвени знаци

DEN 1.00

Материјал : Висококвалитетен дрвен, еднострана ; стилска типографија и дизајн совпаѓа скоро секој стил

14 Парчиња Кофа За Бонбони За Ноќта На Вештерките,Мини Држач За Бонбони За Ноќта На Вештерките,Кофа За Бонбони Од Котел Од Тиква За Трик

DEN 3.00

Пакетот вклучува : 14 мини носители на бонбони за ноќта на вештерките,со портокалова тиква,виолетова тик�

Лигувики отсечени тркала 25 пакувања, 4x0.04x5/8 инчи дискови за сечење ултра тенок метал од не'рѓосувачки челик пресечен диск за сечење на тркала

DEN 303.84

Материјал Ултра тенок диск за сечење е изработен од зрна од алуминиум оксид за да се обезбеди цврстина,

Гуангминг-Багрем Дрво Нож Блок Магнетни Нож Блок За Складирање Кујна, Нож Држач Без Ножеви За Безбедно, Чисто И Уредно Складирање

DEN 1679.68

Премногу Магнетна Моќност овој магнетски блок за ножеви е направен од индустриски магнет неодимиум, мо�

Господар знак за спална соба, и така заедно тие изградија живот што го сакаа, мастер декор во спалната соба, wallиден декор, wallидна уметност

DEN 2.00

Висок квалитет : УВ печатење со висока прецизност за да се реализира светла боја, животна графичка ефект

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.