• Новак
Колгејт вкупно напредна миење на устата про-штит, 16,9 унци, пеперминт, 6 брои

Колгејт вкупно напредна миење на устата про-штит, 16,9 унци, пеперминт, 6 брои

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

12-часовна заштита од бактерии дури и по пиењето и јадењето Убива 99% од микроби. Значително ја намалува плакетата. Помага при спречување на гингивитис, освежува здив. Нема изгорување на алкохол. 12-часовна заштита од бактерии дури и по пиењето и јадењето. Убива 99% од микроби. Значително ја намалува плакетата. Помага при спречување на гингивитис, освежува здив. Нема изгорување на алкохол. Колгејт вкупно напредно миење на устата Про-штит продолжува да се брани против бактериите 12 часа, дури и по јадење и пиење. Оваа миење на устата без алкохол убива 99% од бактерии, значително ја намалува плакетата, помага во спречување на гингивитис и освежување на здивот. Колгејт вкупно напредно миење на устата за про-штит е достапна во 3 вкусови : експлозија на пеперминт, пренапон на Spearmint и intermint Rush.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1пц нефлурид биорепар вкупна заштита паста за заби 75мл ја поправа оштетената забна глеѓ и спречува формирање на наслаги и забен камен - помагајќи

DEN 0.67

Ја поправа површината на емајлот, заштитувајќи од наслаги, таложење забен камен и шуплини Децата под ше�

Електрична четка за заби за возрасни, 8 четки за четки Sonic електрични четки за заби, 5 режими напојување со напојување за заби за длабоко

DEN 1.00

【8 глави на четки траат 2 години】 Електрични четки за заби доаѓаат со 7 заменета глава за четка за заби (в

Анбас Држач За Ултразвучно Чистење На Забите, Комплет За Машина За Чистење Бања За Протези, Резервоар СУС304 ОД 180МЛ За Порамнување, Загради,

DEN 655.84

Едноставна Конструкција : се отстрануваат Сложени копчиња, лесно ракување со едно копче, со ултразвучен

CSHXSFZ 15PCS Стоматолошка уста реквизит за залак залак за залак за залак, повлекувач во орална поддршка, голема, средна и мала, по 5 парчиња

DEN 179.20

Интраорален подложен уред : 5 комплети големи, средни и мали Список за пакување : 15 парчиња за продажба

Хангсун Вода Конци Професионални За Заби Безжичен Пренослив Стоматолошки Орален Наводнувач ХОК760 300мл НА ПОЛНЕЊЕ IPX7 Водоотпорен

DEN 2.00

Персонализирајте Го Вашиот Конец : Изберете "НОРМАЛНО" за моќно отстранување на честичките од храната," �

Doitool Travel 3PCS Преносна протеза кутија за заби лажно заби заби, заби заби заби заби на отворено лажни заби за складирање на заби пластични

DEN 132.96

Можете лесно да го купите овој сет на практични случаи на држачи по прифатлива цена Ги штити загради од �

Rjdj Yayashi сп-4 Пробиотик Паста За Заби, Yiliku Сп-4 Пробиотик Паста За Заби, Осветлување &засилувач; Дамка Отстранување На Паста за Заби, СП-4

DEN 1.00

●Природни Состојки+ Осветлување И Отстранување Дамки Пастата за Заби содржи природни состојки кои ефи�

Детска електрична четка за заби во Виинис, автоматска електрична четка за заби од 360 степени Дупон мека коса гел симпатична цртана филм погоден

DEN 696.00

[Модна електрична четка за заби] Автоматска ротација на 360 степени, 30 секунди автоматски ги четкате детс�

РАДИУС Тоц Четка За Заби Екстра Мека Четка Бпа Слободен &засилувач; АДА Прифатени Наменета За Деликатна Заби &засилувач; Непцата За Деца

DEN 63.84

РАДИУС ТОЦ ЗА 18 МЕСЕЦИ И ПОСТАРИ : има причина Зошто Тоц е нашата најпродавана детска четка за заби Тоц е

Бамбус Стоматолошка Заштита. Четка За Заби Од Бамбус, Белење На Активен Јаглен, Забен Конец Од Бамбус, кутија За Четки За Заби Од Бамбус,

DEN 351.84

Белење *НУЛА ОТПАД : Вашиот Еколошки Комплет За Патување Со Четки за Заби е направен од 100% сите природни �

Човечки Заби 10 парчиња Нане Ладен Влез За Плакнење На Устата Освежувачки Чиста Свежа Мека Нега Компактен Пренослив Миење На Устатаза

DEN 0.33

Ова Миење На Устата Има Моќни Својства за чистење Заби кои ќе Го Потиснат и Освежат Вашиот Здив Богатиот

Заби што белеат коректор за паста за заби, виолетова боја, коректор на боја V34 за белење на забите, го отстранува жолтото од забите, дава убав

DEN 0.33

Добијте совршена насмевка и здрав здив Направено да ви даде свежа насмевка Намалена чувствителност : бе

Забави за заби за заби за заби за заби за еднократна употреба, марамки меки газа за новороденче чиста орална четка за заби, белење

DEN 1.00

Ефективно белење на забите, ја отстранува мукозата на забите емајл и очигледни остатоци , Избришете неж�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.