• Новак
1 3/4-18 Специјален терен круг, 3 надворешен дијаметар - челик со голема брзина

1 3/4-18 Специјален терен круг, 3 надворешен дијаметар - челик со голема брзина

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар на низата : 1 3/4 " Теми по инч : 18. Надворешен дијаметар : 3". Челик со голема брзина. Основно прилагодување на сплит умира. Соодветна со голема брзина на челик, прилагодлив умира. Може да се задржи во адаптер за умирање или адаптер за хексадецимација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Отворач за дупки 6-12мм Вкрстена Шестоаголна Плочка Дупчалка Од Легура На Тули Триаголник За Дупчење За Стакло Керамички Бетон алатка за Дупчење

DEN 2.33

Комбинирана Вежба Карактеристики : Има силна цврстина и отпорност на абење Отпорноста на засекот е мал�

Сандвик Коромант Р790-160424ПХ-НЛ Х13А Необложен Цврст Карбид Коромил 790 Рамо Индексирани Мелење Вметнете, 0.0945 Радиус На Носот, 16 Впишан

DEN 5904.00

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

Карбид Мелење Машина 65 Степен 4 - Сечилото Карбид Крајот Мелница Мелење Машина Легура Волфрам Челик Тркалезна Глава Мелење Машина

DEN 974.24

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.