• Новак
Алатка за е-доверлива хартија за хартија 5 во 1 различна големина и прицврстувачка алатка, владетел, чешлање чешел, тренер за виткање на виткање и пинцета за уметнич?

Алатка за е-доверлива хартија за хартија 5 во 1 различна големина и прицврстувачка алатка, владетел, чешлање чешел, тренер за виткање

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластичен легура челик, висококвалитетни и издржливи алатки за тресење Nib е изработена од висококвалитетен еластичен материјал од не'рѓосувачки челик, кој има силна цврстина и не е лесно да се предизвика деформација. Содржина на пакетот : алатка за игла 1 парчиња, алатка за долга жлеб од 1 парчиња, алатка за кратки жлебови од 1 парчиња, алатка за големи жлебови од 1 парчиња, алатка за жлебови од 1 парчиња 9 мм, владетел на хартија за ватирање од 1 парчиња, 1 парчиња чешел за ватирање, 1 парчиња од не'рѓосувачки челик, искривени млазници, пинжери од 1 парчиња. Лесен за употреба : 5-во-1 ватенка хартија алатки за склопување на различни големини, владетели, чешли за ватирање, пинцети од не'рѓосувачки челик од лактот, владетели, без разлика дали сте професионалец или почетник, комплетен комплет за алатки за ватирање може да ги задоволи сите ваши потреби да го направат тоа Полесно и побрзо за сами да направите хартиени занаети. Широк спектар на употреба : многу погодни за ентузијастите да направат или да поправат хартија за хартија, занаети за хартија, учење по хартија, создавање различни форми на цвеќиња и лисја, погодни за картички, декорација на пакување, украсно сликарство, украси, итн., Задолжително за Алатка за професионалци или почетници. Белешка : За безбедност, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца. Опис на производот : Без разлика дали сте професионалец или почетник, комплетниот комплет за алатки за тресење може да ги задоволи сите ваши потреби за да можете да ги направите вашите сопствени занаети за хартија полесни и побрзи. Многу погодни за ентузијастите што се караат да направат или да поправат занаети, занаети за хартија, учење, да создадат различни форми на цвеќиња и лисја, погодни за картички, декорација на пакување, декоративни слики, украси, итн. Можете да ги украсите вашата училница, продавница, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, забава, украси за одмор, може да се поправат на таванот, wallидот, светлото на поплавување, прозорецот, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Запостави бебе кукла 80 компјутери DIY со повторно преобразување рачно изработена декоративна шминка што виси BJD мини мек стил сликарство

DEN 1574.40

винил DIY ланец за клучеви за кукли за бебиња : Погоден за кукли, декорација на DIY и партиски материјали, и �

Llwwrr1 diy дијамантски сликарство крст на вкрстена бод со целосен квадрат/круг 5D дијамантски вез Јода господар мозаик, квадратна вежба 80х60см

DEN 1.33

Супер искра дијаманти Површината на дијамантот има 17 квадратни делови кои изгледаат сјајни и никогаш �

Auihiay 12 парчиња печатење на пластични чаршафи, смалувања на филмови за мајки Денот подароци деца креативен занает, 6 бели и 6 полутраспарентни,

DEN 2.67

2 видови смачкана хартија : 6 x бело смалување пластика, 6 x полупронспарентна пластика за намалување, една

Sewacc 100sheets рачни занаети на фестивали кои прават уметности ткиво завиткувајќи стареење на цветни брановидни специјализирани декор двојно

DEN 0.67

Хартија Декорации за забави за хартија од креп : Може да ги спречи вашите цвеќиња да не ги штетат, едност�

Викаски багаж метални паричници со метални чанти кожни заменски заменски заменски заменски заболувања за кожено тубуларно капаче за кожење со

DEN 232.16

Завртки за паричникот DIY одличен додаток за замена за поправка на вашата кожа торба, а исто така може да �

19 парчиња Електрична алатка за секач со топол нож, повеќенаменска секачка за матрици со топла нож со метална штанд, 14 парчиња лопати,

DEN 311.84

Она што го добивате : Пакетот содржи 1 парче електрична рачка за топло секач, 1 парчиња метална штанд, 3 па�

Црвено злато црно злато црно виси хартија од хартија хартија хартија хризантни цвеќиња DIY занаети за вештерки свадба роденден роденден

DEN 175.84

Пакет, вклучувајќи : 12 пакувања хартија Хризантски цвеќиња, злато 、 темно црвена 、 црна, секоја боја им

Sowaka 50g смола лигите лажни прскалки рамен мулти -боја тркалезна мала декорација на глина за полнење со шарм лажна бонбона чоколадо торта за

DEN 2.00

Материјал : Овие различни лигави од смола во боја се изработени од грнчарија и смола, што е лесна, симпат�

Ph pandahall 200 комплети пластични безбедносни носеви, 4 стилови на кучиња носеви занаети амигуруми нос со мијалници црно полнети занаетчиски

DEN 1.00

Безбедносни носеви со 5 големина : околу 16,5мм / 17,5мм / 18,5мм во дијаметар, игла : 4,6 ~ 8мм; Овие носеви со разл

5 ролни Основна колекција декорација на лента за миење садови, zmlsed 10мм широки јапонски маскирани декоративни ленти за планери за списанија

DEN 1.33

【Сет од 5 различни ролни】 секоја од 5 ролни е 10мм (0,4in) во ширина x 3 метри (9,84 метри) во должина за секоја ро

Бира 2,5 инчи мултифловери, конфети удар, цветна удар, рачка акција занаетчиски удар за хартија за изработка на картички за снопчиња

DEN 319.84

Димензија на пробивање : удира 6 компјутери истовремено, големина од 3 / 16 "до 1 5 / 16" Мерки за удар : 5 1 / 8 "x 3 3

109 Јард макраме памучен кабел, 2мм/3мм/4мм природен канапски кабел обоен рустикален памучен јаже занает занаетчиски занаетчиски занаети за

DEN 1.00

? Материјал : изработен од 100% памучен материјал Тоа е многу мек, издржлив што ќе биде лесен за работа со...

Luerss силиконска кукла глава, напредна трансплантација на коса или перика, глава за кукли за шминка за силиконски кукли, живописни женски

DEN 1.67

【Разновидна инсталација】 Компатибилна со двете завртки M16 и прилепувања за лесна инсталација на TPE или

Премиум 1 мл Пенсилванија Зелена мика пигмент во прав течен златен сапун козметички свеќи нокти Арт занает Полски сенки за очи за усни производи

DEN 135.04

Одлично за сапуни, бања бомба, лосиони, гелови за туширање, соли за бања, шминка за минерали и многу повеќ

Кожен складиште за снабдување со рачно занаетчиство, кожен правоаголник од целосна кожна жито - Користена повеќенаменска употреба

DEN 319.84

Стилски и функционален : Направено од премија кожа со полно зрно, нашите производи се изградени за да из�

Симју 8 ПЦС дијамантски сликарски крајбрежја со држач , сончево плажа кокосово дрво DIY дијамантска уметност за почетници возрасни

DEN 2.00

[Комплет за дијамантска уметност] Симју Дијамант Арт Костер е задебелена дрвена база, различна од крајб�

AJ знак Светот Најдобар 2 Максимална сила тенка постојана двострана лента за уметност, занаети, фотографија, белешка за книги, солза

DEN 415.68

Max Photle Нашата нова линија на Max Phather обезбедува подебела лепило што обезбедува потешка лента за должност

Алатка за занаетчиска кожна лента за занаетчиска алатка, алатка за сечење на рацете на ленти и ленти, прилагодлива со лопати - сечење

DEN 881.60

Пакетот вклучува : 1 парче машина за сечење кожа 20 парчиња лопати 2 парчиња cclamps 8 парчиња клучеви Белешка

Интар 5д Дијамантски комплети за сликање со голема големина будистички кситигарба бодисатва крст бод мозаик wallидни украси за дневна

DEN 1003.20

【Голема големина】 Instarry се фокусира на сликарство со голема големина од 5Д дијаманти Голема големина зн

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.