• Новак
Автоматски напон на хромиран Xlerator Автоматски напон за фен за рака: 277V, 5,5 засилувач, млазница: 1,1n Намалување на звукот

Автоматски напон на хромиран Xlerator Автоматски напон за фен за рака: 277V, 5,5 засилувач, млазница: 1,1n Намалување на звукот

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

XL-CX-1,1 напон : 277 V, 5,5 засилувач, млазница : 1,1 N Карактеристики на намалување на звукот : -Дие рацете целосно во 10 до 15 секунди-Очекува 80 PCT помалку енергија.-95 PCT Заштеда на трошоците наспроти хартиени крпи.-Green Spec® наведени и Помага квалитет за LEED® кредити .- Алтернатива за намалување на изворот. Димензии : -Димензии : 12,7 "H x 11. Гаранција : -5 година гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кутија за ткиво на плажа Сумер Покријте го држачот на кутијата за кожени ткива правоаголен организатор на хартија за хартија за лице

DEN 0.67

Диспензерот за големина на ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висока 4,3 инчи ТрајноОвој плоштад за покр�

Блиско време бања со седиште во тоалетот што може да се протега, лесно да се вклопи во подлогата на капакот удобно и тоалетно седиште

DEN 656.00

【Материјал Овие капаци на тоалетно седиште се изработени од плетен памук, високо еластично, меко, топло

ЗКМЕБ Кутија За Влажно Ткиво Диспензерот За Влажни Марамчиња Преносна Кутија За Ткиво Кутија За Складирање Памук За Автомобилска Домашна

DEN 1741.60

Ефикасно заштитете ги ткивата од прашина и Широко се користи во автомобили, тоалет, бања, канцеларија, д�

Шеќер Черепот Ден Ноќта На Вештерките Држач За Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни

DEN 2.67

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

Сојузнички Месинг 7124ЕТ-ВБ Сателитска Орбита Една Колекција Евра Стил Ткиво Извртени Акценти Држач За Тоалетна Хартија, Венецијанска Бронза

DEN 3.33

Овој Евро Ткивен Прстен е за модерни луксузни бањи Направено со висококвалитетен цврст месинг Разновид

Амазербат Бамбус Кабинет За Складирање Тоалетна Хартија Надграден, Држач За Тоалетна Хартија Со Складирање, Мал Кабинет За Складирање

DEN 367.04

Надграден водоотпорен кабинет за складирање тоалетна хартија од Бамбус : Изработен од врвен еколошки б�

Кабилок Алатки За Маникир Памучни Влошки Држач Кутија Брис Држач За Диспензерот За Складирање Транспарентни Памучни Топчиња Организатор

DEN 1.33

Погодно за употреба, голем капацитет, разумен дизајн, похуман Големиот капацитет може да ги задоволи ва�

МИКРОДРИ Софтлукс Везени Квадрати Подлога За Бања за Бања, Тепих За Бања Со Подлога Отпорна на Лизгање На Гриптекс, 24х56, Тркач, Темно

DEN 959.84

ЛУКСУЗНА ТКАЕНИНА ОД СОФТЛУКС : Ултра кадифен и супер мек микрофибер се чувствува свиленкасто мазно и г�

Н/А Портокалова Дневна Соба Масичка За Кафе Спална Соба Кутија За Складирање Хартиена Кутија Кутија За Хартија Украс Ткивна Кутија Украс

DEN 3.00

Метална текстура, отпорна на ' рѓа и сјајна, удобна за допир и стилски дизајн Со аранжман од портокалово �

Nihome Rack Rack 5 Hooks Wallид монтирање на бања Метал држач за организатор за заштеда на простор за заштеда на водоотпорна испуштена лесна

DEN 255.84

✔ 【Премиум материјал】 Оваа решетка за пешкири е изработена од премија високомангански челик и ласерс�

Теал Греј Цветни Цвет Туш Завеса, Рустикален Фарма Пеперутки Ткаенина Туш Завеса Додатоци, Тиркизна Украси Бања Во Собата Декор, Симпатична

DEN 256.00

ДИЗАЈНдизајнот На Цветни завеси за туширање додава декоративна карактеристика што може да се користи з

Мираз Тоалетна Чинија Од Нерѓосувачки Челик Четка И Држач За Организација За Складирање Бања, Цврста Четка За Чистење Тоалетни Садови За Длабоко

DEN 390.40

①УНИКАТЕН ДИЗАЈН е направен од нерѓосувачки челик 304, без ' рѓа или скршен за долг работен век Заслужува�

Чаша Диспензерот Дрво Чаша Држач За Кафе Зачини Организатор Мултифункционална Канцеларија Кафе Станица За Еднократна Употреба Држач За Кафе

DEN 0.67

* * Висококвалитетен Материјал● : држачот За шолја За Кафе е изработен од дрво, задебелен материјал, цврс

Амбесон Автомобили Керамички Држач За Четки За Заби, Неограничена Брзина Продавница Реклама со Гроздобер Спортски Град Еволуција

DEN 271.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Зеродеко пластичен сад магнетски wallид монтирање 2 компјутер магнетски држач за сапун самостојно лепило wallид монтиран сапун сапун држач за

DEN 137.60

Лепило за држач за магнетски сапун, дизајн на wallид, заштеда на простор Држач за магнетски сапун погоден �

Столицата За Туширање На Седиштето Што се преклопува Е Во Согласност Со Стандардниот Капацитет од 400 килограми Преклопен Ѕиден Монтиран

DEN 4479.84

Седиште за туширање за нишање, изработено од абс материјал и алуминиумска легура, идеално за постари ли�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.