• Новак
Премиум Тешко зрно кожено алатки за алатки | КАРПЕНТ Алатка торбичка за ракотворд | Кожна алатка торбичка | Алатки за алатки за градежништво | Појас за алатки за сув w

Премиум Тешко зрно кожено алатки за алатки | КАРПЕНТ Алатка торбичка за ракотворд | Кожна алатка торбичка | Алатки за алатки за градежништво

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

100% оригинална кожа - Овој ремен за алатки за столари е кожа со тешки жито и торбичка со алатки со високо ниво Пакет - Оваа торба со кожни алатки има вкупно 17 џебови. Receiveе добиете 2 торбички, 1 појас, 1 држач за чекан и 4 јамки за вашиот суспензија. Квалитет -Овој појас на алатката за електрична енергија е цврста тешка граница од кожени кожени мулти џебови. Идеално за секаков вид задача за столар, градежен работник, електричар и ракотворби. Изработена е од кожа со врвен квалитет со двојно зашивање и ја зајакнува дополнителната поддршка. Rivet ги засили стресните точки и аглите за долготрајна издржливост. Удобност - Дизајн на ремен за алатки за столар За да му се обезбеди на корисникот дишење и удобно искуство, постепениот појас на пена е прилагодлив за да одговара на големини на половината од 30 до 47 инчи. Погодност - простор за сите пригодни алатки, вклучувајќи длабоки џебови за ореви и завртки, нокти и завртки, закачалка за мерка на ленти, држачи за моливи, држачи за чекани и многу повеќе. Издржливи материјали : Торбите со алатки Tru Tuch се големи, издржливи и добро организирани. Оваа торба со алатки е направена со кожа со тешки житни зрна и е дизајнирана со современиот градежник во умот во однос на поставувањето и стилот. Подготвено е од квалитетна кожа затемнета од масло за вашата дневна употреба. Достојна торбичка за алатки : Оваа торба со алатки е дизајнирана со 17 џебови, 2 торбички, 1 појас, 1 држач за чекан и 4 јамки за вашиот суспензија. Ова е појас за алатки што го држи вашиот чекан доволно висок, така што рачката не би ја погодила ногата на градителот секој пат кога ќе се преземе чекор. Широк појас : Оваа торбичка за алатки доаѓа со 2,5 ”постепено појас за пена што нема да додаде притисок на колковите. Веднаш би почувствувале удобност со сигурност. Лизгачки слот за лизгање на ременот што може лесно да се прилагоди по потреба. Појасниот појас на пена е прилагодлив за да одговара на големината на половината од 30 до 47 инчи. Ситно зашиени и занишани : Изработено е од квалитетна кожа со двојно зашивање и ја зајакнува дополнителната поддршка. Rivet ги засили стресните точки и аглите за долготрајна издржливост. Многу мека завршна обработка со флексибилност им дава дополнителна безбедност на вашите алатки. Професионална употреба : Ексклузивно, беспрекорно и совршено за секаков вид работа од домашно поправка до професионален градител. Општо, овие торби со алатки беа тренд со столар, конструктори, рамки, ракотворби, електричар, рокер со листови, градежници, сликар, дрвокрадци, водоводџии, техничари и многу други. Алатки за вклопување во торбичка : Алатките што ги носите во вашата торбичка ќе зависат од вашите лични и професионални преференци и очигледно од типот на работа што треба да ја направите. Повеќето торбички се дизајнирани да носат многу алатки, но тоа не значи дека треба да ги пополните сите. Алатките што можат да се додадат во оваа торба се чекан, мерка за ленти, владетел, моливи и пенкала, плоштад, длето, клешти, комунални услуги, нокти и завртки, битови за вежбање, шкурка, удари со нокти и многу други.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стилски вртливата Спајт златна бања тапа - 3 дупка широко распространета тапа за мијалник за мијалник за тоалетот со ротација од 360

DEN 1797.28

Елегантен златен финиш : Исклучителна широко распространета тапа за бања со четкано злато финиш додава

КАЛАРОН Керамичка Чинија Во Форма На Срце Керамичко Срцево Јадење За Денот На Вљубените Свадба Денот На Мајките Роденденска Забава

DEN 2.00

Класично Бело : овие мали чинии за десерти убаво се комбинираат со едноставни бели садови за вечера или �

комплет за чистење оџаци Комплет За Чистење На Оџаци Вентил За Вентилација На Канал За Сушење Долга Рачка Флексибилна Шипка Четка

DEN 1879.20

[Издржлив Материјал ] жицата за четка е изработена од најлон, кој е отпорен на висока температура и старе

4 бои хромирано прашок за нокти, магично огледало во прав, холографски пигмент -сјај во прав, додатоци за пигмент на Аурора Камелеон DIY

DEN 143.84

✅ 【Ефект на огледало】 : Комплет за прав за нокти на хром, создадете ефект на огледало, ефект на водата, е

Двоен Завршен Мини Чистач За Слепи Прашина, Мултифункционална Четка За Чистење За Внатрешни Работи На Автомобилот, Четка За Слепи Прозорци,

DEN 3.33

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : универзалната четка е направена од поврзување на најсоодветен за овој материјал

Кукла Матриошка Унисекс Раглан Јакна Со Патент-Преден Дуксер Врат На Екипажот Кул Јакна Облека Палто Секојдневна Надворешна Облека

DEN 2.33

92% полиестер, 8% спандекс Висококвалитетните ткаенини, кои содржат 8% спандекс, ја прават облеката да има �

VXB бренд Јапонија MJC-65CS-Gr 30mm до 32мм Флексибилно спојување на типот на вилицата, ДОГОВОР 2 Дијаметар: 32мм Должина на спојување: 90 Спојување

DEN 1.67

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 30мм Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 90 Спојува

Дипломирање Инспиративен Цитат Дрвена Плоча, Класа На Дрвен Знак од 2023 Година, Плакета Со Дрвен Штанд, Мотивациски Подарок За Знак За Дрво,

DEN 2.00

Производот вклучува : дрвен знак (4 х 4,3 инчи) ОПП пластична кутија пакување; таа е со големина за да се вкл

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша Преносни Санитарни Влошки За Салфетки Торби За Складирање

DEN 2.00

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DXTKWL Шарени леопард печати тркалезни ноќни светла 2 пакувања, градиентен леопард приклучок LED ноќни светла Автоматски самрак до сензори за

DEN 2.67

Пакетот со симпатична големина вклучува 2 пакувања LED ноќни светла, тоа значи една нарачка, ќе добиете се

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.