• Новак
SB компоненти Raspberry Pi Pico Board со Pico RTC Hat Raspberry Pi Module Expansion за проширување на часовникот за Raspberry Pi Pico, Raspberry Pi Pico комплет

SB компоненти Raspberry Pi Pico Board со Pico RTC Hat Raspberry Pi Module Expansion за проширување на часовникот за Raspberry Pi Pico, Raspberry

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Точност ± 2ppm од 0 ° C до +40 ° C Точност ± 3,5ppm од -40 ° C до +85 ° C. Влез за резервна копија на батеријата за континуирано време на време. Оперативни температурни опсези Комерцијални : 0 ° C до +70 ° C Индустриски : -40 ° C до +85 ° C. Потрошувачка на ниска моќност. Два аларми за време на ден. Програмабилен излез на квадратен бран. Излез на сензорот за дигитални температури : ± 3 ° C Точност. Часовникот во реално време брои секунди, минути, часови, ден, датум, месец и година со компензација на скок на годината што важи до 2100. 1 x малина Пи Пико. 1 x Pico RTC капа. Raspberry Pi Pico е прва табла за микроконтролер на Raspberry Pi, дизајнирана специјално за физички компјутери. Може лесно да се репрограмира преку USB од малина Пи или друг компјутер со употреба на C/C ++ SDK или официјалното пристаниште за микропитон. Pico RTC Hat е модул за проширување на часовникот во реално време со моќниот IC DS3231. Стабилен дизајн со брз I2 C интерфејс. Шапката Pico RTC е специјално направена да работи со таблата Raspberry Pi Pico. Raspberry Pi Pico е прва табла за микроконтролер на Raspberry Pi, дизајнирана специјално за физички компјутери. Може лесно да се репрограмира преку USB од малина Пи или друг компјутер со употреба на C/C ++ SDK или официјалното пристаниште за микропитон. Pico RTC Hat е модул за проширување на часовникот во реално време со моќниот IC DS3231. Стабилен дизајн со брз I2 C интерфејс. Шапката Pico RTC е специјално направена да работи со таблата Raspberry Pi Pico. Raspberry Pi Pico е првиот производ изграден на силикон дизајниран во куќата овде на Raspberry Pi („Raspberry Silicon“).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Здраво прекрасен неонски знак, неонски знак за венчавки, предводена неонска светлина за wallиден декор, USB напојувана за девојчиња спална соба,

DEN 2.33

Прво, нашиот неонски знак користи висококвалитетна табла и безбедносна силиконска цевка Второ, нашите �

Bmisegm летни преголеми маици за мажи за мажи кои се случајни пролетни летни ракави, печатени од кошула за вратот, мажи кои работат долго

DEN 2.00

100% памук мрежен резервоар врвот баба кошула замав врвови плус летен туника топол елек за мажи машка кош�

50 ПАРЧИЊА Хартија Партија Корист Кеси, Светла Боја Крафт Хартија Кеси, Рамен Дното Хартија Третираат Торба Бонбони Кеси Добрите Кеси За Свадба

DEN 166.24

?Пакување со голема Вредност : пакетот торби за подароци доаѓа со 50 класични розови хартиени кеси за шве�

MHYFC Електричен молив острилка, преносен автоматски електричен острилка за острилка за дома/училиште/училница/канцеларија совршена

DEN 1451.36

Со остар вградено сечило, електричниот острилка е доволно моќен за да даде добра точка на обоени моливи

Вилушки За Десерти од нерѓосувачки Челик виножито, Вилушки Од Овошни Лисја од 4,7 инчи, Мазни Рабови, Мини Вилушка За Коктел За Торта За Мезе

DEN 119.84

●Висококвалитетните Вилушки За Десерти се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, полирањ

Куки на вратата на NNEPIA, метални wallидови за метални wallидови, дневна соба над вратата, решетката за капаци, куки куки дома, организатор

DEN 607.20

Едноставно складирање, бесплатно виси, повеќенаменски, кабинет, зад вратата Закачете ги предметите неж�

Мини климатик, ладилник за личен воздух во Балко w/ 3-ниво навлажнувач, ноќно светло со 7 бои, 3 брзини, ладилник за испарувачки воздух со USB,

DEN 0.33

❄ 【3во1 испарувачки ладилник за воздух w / овлажнител】 Врз основа на традиционалниот вентилатор на раб�

Женски летни маици врвови сакаат срцеви печати бејзбол кошули редовни вклопуваат екипаж маички со маички трендовски графички маички

DEN 15.68

Маици за жени трендовски Увезено ✈✈✈ обично за 715 дена испорака Белешки за големина !!! : Ве молиме, пров

Fragarn летни фустани за тинејџери, женски лето Бохо моден случајн цветен принт v вратот полите поделен фустан без ракави на половината

DEN 660.80

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

Знаме на Тојвискиот Предизвик 6 парчиња Фудбалско Казнено Знаме Фрлање Знамиња Спортски Навивач Поставено Знаме На Казна Судиско Знаме Преносни

DEN 1112.00

Спортските казнени знамиња се со светла боја, лесно се забележуваат, па играчите, тренерите и навивачит�

FGEN 30PCS Податоци за силиконски кабел вратоврска 3 дупки 4 дупки 5 дупки бел кабел вратоврска силиконски зрак линија квадратна глава голема

DEN 2.33

1 Овој вид на силиконски кабелски врски се изработени од европски стандарден силика гел Тие се супер ела

Famkit R31 пат велосипед за заклучување велосипед велосипед само -заклучување на потпирачот за велосипедизам за комбинирање на опрема

DEN 714.88

Површината на педалот изработена од висококвалитетен алуминиумски легура материјал, искривен и висока

Универзална лента за замена на лаптоп лаптоп лаптоп каиш за багаж за торбички со ленти за прилагодлив појас со метални куки со метални куки

DEN 127.84

✅ Необичен замена за појас погоден за оние торби што недостасуваат или оштетени Се користат на сите вид

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.