• Новак
Huhudde 5pcs/Box сјај металик распрскувачки отпорен на насликана тиква божиќна топка украси дрво виси пластични приврзоци за празници за празници за забава

Huhudde 5pcs/Box сјај металик распрскувачки отпорен на насликана тиква божиќна топка украси дрво виси пластични приврзоци за празници за празници

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : Вклучени 6 типови во форма на Божиќни висечки топки, соодветни за дрво, венец и венецУниски дизајн : форма на тиква, уникатна за украсување на вашата новогодишна елка. Тоа ја прави вашата новогодишна елка да изгледа попривлечно. Одлично за украсување : Додадете романса и гламур на фестивалот. Закачете на гранки на дрвја, центри за маса, околу банистер, итн. Орнаменти од расипување ја комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластика. Може да се користи како декорација за разни фестивали и настани како што се Божиќ, Нова Година, Денот на вineубените, свадбата, роденденот, итн. Материјал : Големина на пластика : Апликација.94inoptional боја : сина, злато од шампањско, златно, црвено, розово злато, сребрена вредност : 1 кутија (5 парчиња). Пакет : Вклучени 6 типови во форма на Божиќни висечки топки, соодветни за дрво, венец и венец.Униски дизајн : форма на тиква, уникатна за украсување на вашата новогодишна елка. Тоа ја прави вашата новогодишна елка да изгледа попривлечно. Одлично за украсување : Додадете романса и гламур на фестивалот. Закачете на гранки на дрвја, центри за маса, околу банистер, итн. Орнаменти од расипување ја комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластика. Може да се користи како декорација за разни фестивали и настани како што се Божиќ, Нова Година, Денот на вineубените, свадбата, роденденот, итн. Материјал : Големина на пластика : Апликација.94inoptional боја : сина, злато од шампањско, златно, црвено, розово злато, сребрена вредност : 1 кутија (5 парчиња). 100% сосема нови и високи квалитети : Пакет : Вклучени 6 женски божиќни топки за Божиќни висечки, соодветни за дрво, венец и венец. Дизајн на УНИК : форма на тиква, уникатна за украсување на вашата новогодишна елка.

Главните карактеристики

Material:
Plastic
Pendant Size:
app. 3x10cm/1.18x3.94in
Optional Color:
Blue, Champagne Gold, Golden, Red, Rose Gold, Silver
Quantity:
1 box(5pcs)
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package.:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
1 box(5pcs) x Christmas Hanging Ornaments(other accessories demo in the picture is not included.) :

Избор на клиент

ТАРТИЦИЈА Смешно далматински кучиња Класично шише со топла вода со покривка, БПА бесплатно PVC 1L мала торба за топла вода за олеснување

DEN 0.67

Материјал : Нашето шише со топла вода изработено од ПВЦ материјал, е нетоксично, без мирис и БПА бесплатн

Замена на сенката на стаклена ламба со килибарна ламба од злато 3 пакет, висока 6 висока, вода за ширење на цилиндри за стакло за осветлување

DEN 1.00

【Известување за шопинг : Треба да прочитате пред да нарачате】 50% луѓе наредиле замена на стаклена сенка

Стибок Стејплс Полеч: Домашни гумени преносни алатки за заштеда на влечење, отстранете ги лесните материјали за отстранување на канцеларијата

DEN 159.84

Отстранувач на главните училишта Погоден за училишта, канцеларии и употреба на одржување Методот на уп�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.