• Новак
ВОДООТПОРНА Светлина-Живо, Внатрешно Или Надворешно Светло Од 12 Волти

ВОДООТПОРНА Светлина-Живо, Внатрешно Или Надворешно Светло Од 12 Волти

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорно куќиште-дизајнирано за живи бунари и други локации за директен контакт со вода Компактна големина, екстремно ниска употреба на струја (под 100m A). Френелова леќа за широка дистрибуција на светлина, ЛЕР ОД 12 Волти (видете други огласи ЗА верзија НА 24 VDC). Вклучена е гумена заптивка за да се обезбеди водоотпорна инсталација. Висока отпорност на вибрации, шок, влага, директен контакт со вода. Идеален ЦЕЛОСНО инкапсулиран ЛЕД тела ОД 12 Волти за надворешна или внатрешна употреба каде што ви треба извор на светлина способен да издржи директен контакт со влага, спреј за вода, потопување вода, вибрации и екстремни температури. Спакувана со соодветна гумена заптивка, инсталацијата е лесна како дупчење на една дупка и инсталирање и ожичување на прицврстувачот. Првично дизајниран за осветлување livewells, овој уред е идеален за многу надворешни или внатрешни намени. (Видете ги нашите други огласи ЗА верзија 24 V, како и многу други МАЛИ LED тела).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хадсон ГРОЗДОБЕР ПРЕДВОДЕНА Од Едисон 4W Светилки - 2200k Затемнети Топли Светилки-Е26/27 База Килибар Злато Нијанса Стакло Светилки-ST58 Стил

DEN 319.20

Тоа е СИЈАЛИЦА ЕДИСОН ПРЕДВОДЕНА од 6 Вати НАШИТЕ LED светилки ја заменуваат сијалицата од 60 вати Тие има�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Пејзажна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Пејзажна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x 4ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Икат Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Екосмарт Светилки Екосмарт 100 Вати Еквивалент А15 Затемнет Апарат Вентилатор Матирано Стакло Филамент ПРЕДВОДЕНА Гроздобер Едисон Сијалица

DEN 1.67

тежина на предметот : 0,69 килограми облик на ставка : Стандард број на единици : 1 ЕКВИВАЛЕНТ На 100Вати Екос

LED Црна Светлина бар, 25w 1.3 ft Надградени УВ LED Црно Светло со 5ft Кабел, Прекинувач, И Приклучок, Сјај Во Темно Партија Материјали За Ноќта

DEN 255.84

Мала, Но Моќна : брановата должина на црните светла е 395405нм Безопасни за човечкото тело Оваа мала црна ле

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Океански Модел - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Борова Шума лоружеј, Сино Бело Зелена, Флуоресцентни Светлосни Капаци,Флуоресцентни Светлосни Капаци - За Тавански Дифузни Панели-Лесни За

DEN 3.00

ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : Лежи на врвот на тековниот дифузер (не е замена за вашиот дифузер) ГОЛЕМИНА 2 x 4 FT (24

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.