• Новак
Quanjj AB Roller for ABS тренинг, опрема за вежбање на ролери за вежби, аб тркала за тркала за домашна салата, опрема за вежбање АБ за абдоминална

Quanjj AB Roller for ABS тренинг, опрема за вежбање на ролери за вежби, аб тркала за тркала за домашна салата, опрема за вежбање

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн на изглед, квалитет и естетска соживот, стабилен и моќен, против-лизгачки отпорен на абење, удобно вежбање, со висок товар Одвојливо тркало во стомакот, лесен за носење, сакаат да вежбаат. Според механичкиот дизајн, стабилен и безбеден, научен дизајн, давајќи здраво искуство на бунт. Отпорна на абење анти-лизгање на неми, не го повредува подот. Применливи луѓе : канцелариски работници, постпартални бремени жени, ентузијасти за фитнес, студенти. Дизајн на изглед, квалитет и естетска соживот, стабилен и моќен, против-лизгачки отпорен на абење, удобно вежбање, со висок товар. Одвојливо тркало во стомакот, лесен за носење, сакаат да вежбаат. Според механичкиот дизајн, стабилен и безбеден, научен дизајн, давајќи здраво искуство на бунт. Отпорна на абење анти-лизгање на неми, не го повредува подот. Применливи луѓе : канцелариски работници, постпартални бремени жени, ентузијасти за фитнес, студенти. Производ : Power Wheelmaterial : Cleitle Pipecolor Класификација : Yellowолта категорија : 0,9 килограми : 29,5 см*9,5см*17сммајни Карактеристики : Абдомен, колк, фитнес -фитнес опрема за фитнес домашна машка абдомен машина тенок стомак спортски ролери абдоминален абдоминален абдоминален абдоминален абдоминален абдоминален абдоминален градник на мускулите на градниот век Абдоминално тркало Дома Абдомен Абдомен машина Вежба Ролери Абдоминална пекторална мускуларна обука Фитнес опрема може да ги зајакне и прилагоди мускулите на абдоминалните мускули, рамената, рацете и нозете, да ги вежбате мускулите и зглобовите на балансиран начин, да ја намали тежината и да ги скулптурира абдоминалните мускули во секое време и каде било.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прилагодлива клупа за наклон на наклон, опрема за вежбање на фитнес клупа, седнете наклонети клупи за ABS за целосна тренингот на телото,

DEN 3.00

Цврст рамка за поддршка на задното седиште и железница за прилагодување со 650 фунти Максимален капаците

Ваш избор кул пешкир за ладење на вратот за инстант ладење за тренингот за вежбање јога голф и спорт, подарок за ледени крпи за мажи, 1 пакет -

DEN 127.84

Хипериспарувачка ладна терапија за треска, топлински стрес или топли трепки; крпа за брзо ладење кога р�

Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули туника

DEN 183.84

Премиер Продажба на ран пристап Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи маичка маичка ма�

Исцелен 1 парчиња за заштита на ремен за заштита на ремен за мажи за прилагодлив појас за половината за мажите за мажи за поддршка

DEN 258.40

Задни загради за болка во долниот дел на грбот : Предметот е произведен со врвен материјал за трајна и ед

SOIMISS женски ремени 3 парчиња ленти за отпорност на жени, жени се протегаат ленти за вежбање полиестер латекс нишки што не се тренираат

DEN 2.67

【Високо квалитетни опсези за отпорност на фитнес】 Премиум полиестер и латекс материјал и фино изработ

Woshjiuk 2 Пакувани со микрофибер салата за миленичиња, пурпурни пеперутки и цвеќиња, пешкир за пешкир за ладење Супер апсорпција за крпи

DEN 1344.00

Многу прилики : микрофибер крпи за јога, вежбање, трчање, фитнес, планинарење, пливање, патувања на отвор�

Yfdm прилагодливо Поддршка за поддршка на рамото за возрасни Поддршка за положување на половината на половината и женскиот појас

DEN 3202.56

Одржувањето на коските и мускулите правилно се усогласи Намалување на менталниот и физичкиот замор и с�

Големи плочи за тежина на тежината на Олимпискиот уретан на Лути Олимпик за тренинг на тежина, прилагодлива глувче, плоча за тежина

DEN 246.40

Материјал со висок квалитет : големите плочи со тежина на уретан во боја на Лути се обликувани од врвен к

N/A Беспрекорна јога постави женски фитнес облека за спортска облека со две парчиња жени спортски костуми со високи хеланки на половината

DEN 798.40

Големина : S / M / L Спорт : Вежба / фитнес / салата / јога / трчање Материјал : полиестер Спортски тип : Јога Фун

Змеј меч риба скала шема црна бела премија густа јога мат, еко пријателска гума здравје и фитнес, нелизга за сите видови на јога и пилатес

DEN 1.67

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Yfdm 11 компјутери/постави тренинг за обука на отпорност на латекс отпор цевка за јога јаже Повлечете еластична гума експандер фитнес опрема

DEN 2.33

Преносни шипки за пилатес се совршена алатка за вежбање во стил на реформатор за кои не е потребна тешка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.