• Новак
Универзални алатки за приклучоци Teoukb за мажи, супер приклучок со адаптер, подароци за мажи за порибување за порибници за татко/татко сопруг него, diy handyman/жени, кул ра

Универзални алатки за приклучоци Teoukb за мажи, супер приклучок со адаптер, подароци за мажи за порибување за порибници за татко/татко сопруг

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Подароци за мажи кои не сакаат ништо : можноста да се вклопат различни големини и форми на завртки значи дека универзалниот клуч за приклучок може да замени цел сет на индивидуални приклучоци или клучеви, што го прави разноврсна и економична алатка за која било алатка Издржлив хром ванадиум : Висококвалитетен универзален клуч за приклучок е направен од издржлив хромиран челик ванадиум челик кој може да издржи честа употреба, тврдоста може да достигне 56 ч. Тоа значи дека потрошувачите можат да се потпираат на тоа многу години. Преносна пригодна алатка : Компактниот и лесен универзален клуч за приклучок е лесен за чување и транспорт, што го прави удобен алатка за преземање во движење или да се одржува во алатка или работилница. Единствени практични подароци за ракотворби, тато, татко, него, сопруг, мажи или жени. Заштеда на време : Погодноста да се има една алатка што одговара на многу завртки може да заштеди на потрошувачите многу време и фрустрација, особено кога работат на сложени проекти со многу завртки за кои се потребни различни алатки. Mutilfunctional Set алатки : Универзален клуч за приклучоци исто така може да им помогне на потрошувачите да работат на тешко достапни завртки кои не се лесно достапни со редовни алатки, што го прави задолжителен за секој механичар или ентузијаст на DIY. Загарантирано 100% задоволство : Ако со која било причина не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме контактирајте не и можете да ги вратите парите. Подароци за мажи кои не сакаат ништо : можноста да се вклопат различни големини и форми на завртки значи дека универзалниот клуч за приклучок може да замени цел сет на индивидуални приклучоци или клучеви, што го прави разноврсна и економична алатка за која било алатка. Издржлив хром ванадиум : Висококвалитетен универзален клуч за приклучок е направен од издржлив хромиран челик ванадиум челик кој може да издржи честа употреба, тврдоста може да достигне 56 ч. Тоа значи дека потрошувачите можат да се потпираат на тоа многу години. Преносна пригодна алатка : Компактниот и лесен универзален клуч за приклучок е лесен за чување и транспорт, што го прави удобен алатка за преземање во движење или да се одржува во алатка или работилница. Единствени практични подароци за ракотворби, тато, татко, него, сопруг, мажи или жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поставени четки за зашилени четки за 60 парчиња, мала четка за стартерот во училницата/деца/студенти, кратка пластична рачка најлонска детали

DEN 207.68

【Четки за боја на боја】 : : Еден пакет содржи 60 парчиња четки за боја во сина боја по многу економична ц�

Про Бамбус Кујна 2 парчиња М8 Замена На Навој Ѕвезда Рачно Копче Завртки За Затегнување Црна Пластична Завртка За Зафат На Тип Обетка

DEN 1.67

Пакетот вклучува : 2 x Завртка За Затегнување на Рачното Копче + 2 x Навртки + 2 x Подлошки Изработени од висо

Облека за в Valentубезни облеки за в Valentубените за парови, секојдневни дневни долги ракави, градиенти за печатење, врвни дуксери за печатење

DEN 2.00

? Материјал : 100% полиестер, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола �

Цингза Жени Ув Заштита Од Сонце Ракави За Раце Ладење Ракави Капак На Раката Штит Мажи Возење Велосипед Трчање Љубов Слатки Мачки

DEN 255.84

Увезени Машинско Перење Dim димензија : 1 Пар; Големина : С10х7х41см, М12, 5х8х43см, Л13, 5х9х45см, ХЛ14, 5х9, 5х47см, 2ХЛ15,

Полето за личен вселенски воздух на Icoostor | Преносен ладилник за испарување на воздухот | Навлажнувач со копче за допир и далечински управувач

DEN 479.84

Технологија за ладење на спреј : Личен вселенски ладилник за личен вселенски простор користи ултразвуч�

Женски обични фустани на Нокмопо, модни лежерни принтри за Ноќта на вештерките, за печатење на вратот со кратки ракави со голема големина

DEN 0.67

Ткаенина Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а

Zzhdesby под бирото лаптоп монтирање под фиоката за лаптоп со биро со лепило и завртки за MacBooks, тастатура, рутери, модеми, кабелска кутија,

DEN 0.67

Зачувајте простор за работна површина Ослободете го вашиот простор за биро со ова под монтирање на лап�

5 парчиња прилагодливи завртки за завртки за црвково заложба за црево од не'рѓосувачки челик гас Вода Вода со вода цевка Црева за црево

DEN 2.00

Име на производот : Прицврстувач на цевки : Не'рѓосувачки челик пакет : 5 третман со завртки за шраф на пар

Косивел Мали Контејнери За Патување за Тоалети 20мл Тса Одобрени Силиконски Крем Тегли За Полнење отпорни На Истекување Додатоци За Големина На

DEN 3.33

●Контејнери за патување За Тоалети● : Нашите силиконски тегли за патување ќе ви помогнат погодно да ск�

Преплетувачки срца Американски бразилско знаме за слепи маска за спиење ноќно сенка на капакот за прилагодување на окото со смешна

DEN 862.40

✉ Уживајте во звук сон облечете ја лесната маска за спиење на полиестер и уживајте во „слатката дремка

Метал пепел со капак, пепелник за цигари, држач за пепел за пушач, ветровифонски огноотпорен фиока за пепел за употреба на отворено, конзерва

DEN 159.84

Големина : Дијаметар : 3,94 инчи Висина : 3,94 инчи, продавница за големи капацитети од пепел и цигари, не треб

Genigw 15 парчиња/постави професионална четка за масло со масло со платно, акварел акрилно сликарство, четка за четка за уметност, занает

DEN 1.33

15 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешањето и исполнете ги вашите разли�

Торта Стојат Керамички Трислојни Овошје Плоча Решетката Десерт Плоча Дневна Соба Кафе Овошје Торта За Чај Партија Служат Послужавник

DEN 3.33

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање

ТОАУВУД ДУВЕН Спајдер шега кутија, играчка од дрво од дрво, играчка од дрвена кутија, дрвена кутија, изненадувачка играчка, кутија за складирање

DEN 1.67

Кутија за пајаци на пајакот : Изненадувачка кутија за подароци што може да ги натера сите да зачудуваат �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.