• Новак
Фиока влече рачки за облекување на облеката за облекување на облекувањето копче Повлечете ја рачката со завртки 12 парчиња сино був животно

Фиока влече рачки за облекување на облеката за облекување на облекувањето копче Повлечете ја рачката со завртки 12 парчиња сино

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : АБС, кристално стакло, не'рѓосувачки челик Големина на копчињата : 30x21x20mm / 1. Завртки Големина : Кратко : 8 × 28 mm / 0,31 × 1,1 во; Долго : 8x35 mm / 0. Додатоци : 12 квадратни копчиња за фиоки; 12 долги завртки; 12 кратки завртки. Погодно за какви било гардероби, фиоки, плакари, ормани и друг мебел, итн. Материјал : АБС, кристално стакло, не'рѓосувачки челик. Големина на копчињата : 30x21x20mm / 1. Завртки Големина : Кратко : 8 × 28 mm / 0,31 × 1,1 во; Долго : 8x35 mm / 0. Додатоци : 12 квадратни копчиња за фиоки; 12 долги завртки; 12 кратки завртки. Погодно за какви било гардероби, фиоки, плакари, ормани и друг мебел, итн. Спецификација : Облик : Материјал за квадратни облици : Кристално стакло+АБС пластична основна големина Големина : 30x21x20mm / 1.78 во Големина на завртки : Кратко : 8 × 28х 28 mm / 0,31 × 1,1 во; Долго : 8x35 mm / 0.37 во пакетот вклучува : 12 x кристално стакло копчиња; 12 x долги завртки; 12 кратки завртки Лесно за инсталирање : Пронајдете каде сакате да се монтирате на таблата, да вежбате дупка, а потоа навојте ја завртката низ задниот дел на таблата и затегнете ја на копчето со завртката.

Главните карактеристики

Shape:
square shape
Material:
crystal glass+ABS plastic base
Knobs Size:
30x21x20mm / 1.18x0.82x0.78 in
Screws Size:
short
Package Includes:
12 x crystal glass knobs; 12 x long screws; 12 short screws
Easy to Install:
Find where you want to mount on the board, drill a hole, then thread the screw through the back of the board and tighten it on the knob with the screw.:
Application:
Ideal for cabinets, dressers, drawers, cupboards, closets, and shelves, this knob is suitable for homes, kitchens, bathrooms, living rooms, dens, and offices.:

Избор на клиент

СМОКТ Керамички Копчиња Рачно Насликани Гроздобер Керамички Копчиња Рачки За Фиоки За Кабинети Повлекува Мебел хардвер 3 парчиња

DEN 705.28

Фиока Рачки И Повлекува Фиока Рачки И Повлекува Рачки За фиоки И Влечења Керамички Копчиња Рачно Наслик

Држач за пешкири за црна хартија, тоалет, ролна за тоалети, држач за тоалети, кујна, wallид, монтирање на тоалетна хартија ролна за бања кујна

DEN 736.00

Бојата на оваа решетка за ткиво во бањата е едноставна, изгледа елегантна и може да биде декорација во в�

Везе Заклучување На Вратата Со Отпечатоци од Прсти со 2 Рачки На Рачката-Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Рачка, Електронски

DEN 1599.84

Напредно Отклучување Отпечаток Од Прст : Идентификувајте го отпечатокот во рок од 0,3 секунди и отклучет�

homeemoh Скриени Прст Кабинетот Рачка Повлекува, Фиока Работ Рачка Со Појавување На Завртки Алуминиумска Легура Шкаф Мебел Откажана Рачка

DEN 3.00

Еколошки материјали Рачката на фиоката на кабинетот е изработена од висококвалитетна алуминиумска лег

4 ПАРЧИЊА Рогови Кристално Стакло Фиока Копче Повлечете Рачка 30мм Squareономски Плоштад Мебел Кабинет Рачка За Кујна Гардероба Шкаф Гардероба,

DEN 3.33

Материјал : Кристално Стакло и Сјаен Полиран Хром Големина : Врвен Дијаметар1,37 (инч), Должина На Заврткат

Вемун Држач За Хартиена Крпа Од 1 парче Држач За Хартиена Крпа Од Нерѓосувачки Челик Држач За Хартиена Крпа За Монтирање На Ѕид Држач

DEN 283.52

Диспензерот за пластична Фолија : Изработен од врвен и издржлив нерѓосувачки челик, нема лесно да се ошт

Држач За Тоалетна Ролна Хартија, Самолеплив Држач За Кујнски Ролни Монтиран На Ѕид Договорни Куки За Лепило Додатоци За Држач За Тоалетна

DEN 1.00

●Висококвалитетни материјали●решетката за ролна во кујната е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, која е в

Alzassbg 5 Пакет Масло Нанесуваат Бронзен Кабинет Повлекува, 6.3 Инчен Дупка Центри Кабинетот Рачки Кујна Хардвер Модерна Фиока Рачка Повлечете

DEN 1.00

Цврст Кабинет Хардвер Повлекува, Висококвалитетно Масло Нанесуваат Бронзена Завршница Совршен за орма

2 ПАРЧИЊА 14 инчни Црни Шарки За Пијано За Шарки На Кабинетот Тешки Континуирани & засилувач; Шарки За Пијано Лизгачки Нерѓосувачки Челик 304

DEN 3.00

1[Одличен Квалитет] : Шарката На Вратата е изработена од врвен челик, кој може да се користи долгогодишна

24 Пакување Масло-Нанесуваат-Четкани Шарки На Вратите Хајдмс 3,5 Инчи х 3,5 Инчни Внатрешни Шарки На Вратите Со Масло-Нанесуваат-Четкани Врати

DEN 607.84

Лесна Инсталација3,5 € 3,5 инчни шарки, 1 / 4 инчен радиус агол со соодветни завртки хардвер вклучени Препор

2 Парчиња 16 Инчи Дрвени Фиоки Слајдови Долна Монтажа Класичен Центар Водич Песна Со Метални Лизгалки Традиционални Дрвени Шини За Фиоки

DEN 2.33

Специфичен Материјал : нашите лизгалки за лизгање на фиоките главно се направени од дрво со метални лиз�

Куки за лепило за лепило - самостојно лепило облекување кука домашна палто SUS 304 куки за бања од не'рѓосувачки челик се држат на wallидот со

DEN 143.84

Куки за закачалки за пешкири од Yigii : Не треба да ја вежбате дупката на wallидот стаклото, огледалото, повр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.