• Новак
Набавка за напојување со електрична енергија на CCTV CCTV CCTV CCTV CCTV 5 AMP Дистрибуција на напојување 90V-264VAC влез на 12V-13.8VDC Адаптер за напојување на безбедност на камерата з?

Набавка за напојување со електрична енергија на CCTV CCTV CCTV CCTV CCTV 5 AMP Дистрибуција на напојување 90V-264VAC влез на 12V-13.8VDC Адаптер

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Едноставно решение за снабдување со електрична енергија со видео надзор Систем за дистрибуција на засилувачи од 4 канали 5. Вграден во 2А ПТЦ осигурувач за максимална заштита, прилагодлив излезен напон за транзиција на долги растојанија ,. Внесување : 90 V-264 VAC 50/60 Hz; Излез : 12 V-13. Влез во светски напон, 90 V-264 VAC. Светло за индикација за LED. Новото напојување со напојување со 4-камера PTC обезбедува излези од 12 VDC до 13.8 VDC за напојување до 4 камери истовремено. Регулираната напојување обезбедува многу почист напонски сигнал на камерите, што помага да се спречи бучавата на сигналот што се создава со нерегулирани напојување. Заштитете ги вашите фотоапарати од оштетување како резултат на неисправно напојување со ова внатрешно регулирано напојување со напојување PTC. Спецификација : Влезен напон : AC 100 ~ 240 V, 50-60 Hz Излезен напон : DC11 V-15 V Вкупна излезна струја : 5 A Вкупно излезен канал : 4 CH Тип на осигурувач PTC : Ресетибилен Оценка на осигурувачот : 2 A Ripple & Noise : = 88% Нето на производот : 419 G Димензија на производот : 138.

Главните карактеристики

Input Voltage:
AC 100~240V, 50-60Hz
Output Voltage:
DC11V-15V
Total Output Current:
5A
Total Output Channel:
4CH
Fuse type PTC:
Resettable
Fuse Rating:
2A
Ripple & Noise:
=88%
Product Net Weight:
419g
Product Dimension:
138.6*54.8*37mm

Избор на клиент

Шангнг облека закачалки, крпа сатен со лежица луксузна свила завиткана плакарот Организатор сребрена кука сунѓерска облека продавница

DEN 0.67

1 закачалките се изработени од високо квалитетни материјали, се дизајнирани и тестирани многу пати, а со

360 ° Ротација прилагодлива триаголна домаќинство МОП - Мултифункционално гребење бесплатно длабоко чистење алатки за домашни канцеларии

DEN 0.67

? Ротирачки дизајн : 360 ° Ротација за чистење без мртви краеви, апсорбира и поправа суво и влажно одеднаш ?

Химиксгс Долг Макси Фустан За Жени, Жени без Ракави против Вратот Џебови Со Ремени За Шпагети Плажа Бохо Тропски Летен Макси Фустан

DEN 2.33

✈ ✈Забрзаната Испорака Обично трае 35 дена,стандардната Испорака Обично трае 746 дена за да се испорача ?

Чаши за пиење Doitool, креативна стаклена чаша Транспарентна чаша за пиење пиво практичен сок коктел чаша за дома кујна ресторан бар

DEN 159.04

Направено од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочна употреба Испратете го на вашите прија�

Enevotx дрвена врата покривка Прекрасна розова рапачо дрвја за Ноќта на вештерките на влезната врата Издржана ткаенина забава врата врата со

DEN 1.33

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.