• Новак
Заштитник на кожата на кожата на целото тело, компатибилен со HP Slate 10 HD Techskin Целосно покритие јасен HD филм

Заштитник на кожата на кожата на целото тело, компатибилен со HP Slate 10 HD Techskin Целосно покритие јасен HD филм

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со HP Slate 10 HD е специјално дизајниран со употреба на прецизна технологија за сечење ласер за да понуди максимална целосна покриеност на телото Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на заоблени уреди. Само-лекување, флексибилен, тежок, воен степен термопластичен уретан, дизајниран да го апсорбира влијанието. Techskin е отпорен на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолти. Лесна, докажана грешка и инсталација на анти-меур. Течното решение овозможува прилагодување за време на инсталацијата. Значително ги намалува прашините, маслото и отпечатоците од отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и „вистински допир“. Одлична алтернатива на типичен заштитник на екранот „статичко припивање“. Доживотна гаранција од производителот. Направено во САД. Вклучува оригинален заштитен капак на Skinomi Techskin + заштитник на екранот компатибилен со HP Slate 10 HD. Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со HP Slate 10 HD е специјално дизајниран со употреба на прецизна технологија за сечење ласер за да понуди максимална целосна покриеност на телото. Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на заоблени уреди. Само-лекување, флексибилен, тежок, воен степен термопластичен уретан, дизајниран да го апсорбира влијанието. Techskin е отпорен на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолти. Лесна, докажана грешка и инсталација на анти-меур. Течното решение овозможува прилагодување за време на инсталацијата. Значително ги намалува прашините, маслото и отпечатоците од отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и „вистински допир“. Одлична алтернатива на типичен заштитник на екранот „статичко припивање“. Доживотна гаранција од производителот. Направено во САД. Вклучува оригинален заштитен капак на Skinomi Techskin + заштитник на екранот компатибилен со HP Slate 10 HD. Заштитете ја вашата инвестиција Што ако има начин да го задржите вашиот мобилен уред да изгледа чисто како првиот ден кога сте го купиле? Ние трошиме значително време во интеракција со нашите електронски уреди.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кутија Мобестех Фрижидер Крцкави Контејнери За Запечатување Контејнери За Зачувување На Овошје Контејнери За Контејнери За Овошје Канти За

DEN 1.33

Пп Контејнери за храна : Чувајте ја свежината на производот со слој за одвод на вода, корисен и уникатен �

Деншин Акупунктура Налепници Уво И Семиња Еднократна Употреба Уво Притиснете Семиња Релаксација Масажа Акупресура Уво-Пакет ОД

DEN 544.00

1, висококвалитетен традиционален Кинески производ, семето за уши од акупунктура има долготрајна лепли�

Абаодам Бисер Декор Цвет Девојка Кошници Бела Кошница Подарок Кошница За Велигден Сатен Цвет Кошница Кристал Цвет Кошница Свадба Цвет Кошница

DEN 3.33

Крпа Цвет Аранжман Кошница : САТЕН ЦВЕТ КОШНИЦА : Цвет декор и убава шема вистинската количина на самови�

Пагов 10 Спакувајте 5/32 Стандарден Хексадецимален Клуч За Куче Со Целосна Јамка, Клуч За Врата На Ален Клуч За Декорација На Забави За Божиќни

DEN 3.00

Ќе Добиете : 10 пакет 5 / 32 Инчен Стандарден Хексадецимален Кучешки Клуч(llave allen) Големина : Вкупно 21 / 3" долг�

Пренослив УСБ Овлажнител ЗА Воздух ВО Боја од 300 мл За Домашен Ултразвучен Производител На Магла За Автомобили Со Шарени Светла Мини Канцеларија

DEN 1024.00

Сакате да ги елиминирате страдањата од ужасните ефекти на сувиот воздух? Нема потреба да се борите со ев

Божиќни Држачи За Свеќи СО Борови Шишарки, Држачи За Свеќи Од Метален Столб За Декорација На Масата На Божиќниот Центар, Комплет од 2

DEN 367.84

МатеријалИзработен од издржлив метал и пластика Голема Големинасвеќа дупка во рамките на 2,25" ,6" во виси�

Нехомер Кинески Змеј Голем Перење Попречува Водоотпорен Склопувачки Облека Попречува Кошница За Облека Играчка Организатор, Дома Декор

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

4-Светло Светло За Приврзок За Фенер, Лустер За Висечки Светилки Со Висечки Никел Со Основата На Сијалицата Е12, 12 Прилагодлив Уред За Осветлување

DEN 1855.84

Овој приврзок за светло може да работи за рамни наведнати и засводени тавани Прилагодлива висина, может

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.