• Новак
Bluetooth FM Transmitter In are Car Wireless Radio Adapter комплет W 1.8 Display Color Display без раце на повик Aux In/Out SD/TF картичка USB полнач PD 20W за сите аудио плеери за паметни телефони-RM100C Pewter

Bluetooth FM Transmitter In are Car Wireless Radio Adapter комплет W 1.8 Display Color Display без раце на повик Aux In/Out SD/TF

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Одличен 4-во-1 Bluetooth FM Transmiter : Адаптерот за автомобили со Bluetooth на Guanda може да прифати уникатни 4 различни начини на аудио пренос : Bluetooth; У диск; AUX влезна/излезна порта; TF картичка Нашиот адаптер за радио адаптер Bluetooth FM има широка компатибилност со Samsung, LG, Sony, i Phone (вклучувајќи X, XS, 11/12/13/14 Pro Max), Android, i Pad и многу повеќе. Напредно 1,8 "Дигитален шарен LCD дисплеј : Преку нашите Bluetooth FM трансмитери за автомобил, повеќе индикатори можат да се видат јасно, како што се Bluetooth име, FM станици, име на поврзан уред, напон на автомобилот, име на музика, музичка количина, шарен и жив музички спектар, Статус на репродукција, волумен итн. Во меѓувреме, Bluetooth Transmitter Bluetooth Adapter Bluetooth усвојува ротиран 360 степени флексибилен елегантен дизајн на Gooseck. Оптимален избор за вашето возило : Овој аудио адаптер FM предавател Bluetooth CAR комплет ја пренесува музиката на вашиот мобилен уред на фреквенцијата на FM Preset, како што е, како што е фреквенцијата на FM, како што е фреквенцијата на FM, како што е фреквенцијата на FM, како што е фреквенцијата Додека прекрасниот стерео звук се испорачува преку звучникот на возилото. Пренесувачот на автомобили може да свири MP3, WMA или FLAC-датотеки, можете да уживате во 5 hi-fi стерео благородни и елегантни EQ музички режими прекинувач по волја. Двојни микрофони U диск; Aux влез/излез Порта; TF картичка. Нашиот адаптер за радио Bluetooth FM Transmiter има широка компатибилност со Samsung, LG, Sony, i Phone (вклучувајќи X, XS, 11/12/13/14 Pro Max), Android, i Pad и повеќе. Напредно 1,8 " Дигитален шарен LCD дисплеј : Преку нашите Bluetooth FM предаватели за автомобил, јасно можат да се видат повеќе индикатори, како што се Bluetooth име, FM станици, име на поврзан уред, напон на автомобили, име на музика, музика во музика, разнобоен и жив музички спектар, статус на игра, игра, статус на игра, игра, статус, игра статус, Волумен итн. Оптимален избор за вашето возило : Овој аудио адаптер FM Transmitter Bluetooth Car комплетот пренесува музика на вашиот мобилен уред на фреквенција на претходно поставена FM, бидејќи додека прекрасниот стерео звук се испорачува преку звучникот на возилото.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сонцето визири Капчиња за унисекс Сонцето ХАТС лесен спорт носат камиони капа плажа капа од кабини капачиња капачиња за корпа под 10 долари

DEN 3.33

100% мешавина од памук bucket hat bucket hat for women mens bucket hats black bucket hats fishers hat bucket hats white fuzzy bucket hat red bucket hat reversible bucket hat b

Akfrieljt отпадоци за отпадоци од отпадоци може мини отпад за отпадоци, десктоп корпа за чистење барел креативно мало работно место за

DEN 291.20

Канта за отпадоци со рачна лост на стапалото, анти отпечаток, анти фаулинг и издржлив ▲ Полиран мазен, л�

MoonShield 6 парчиња Бронзена Боја Кастинг Чај &засилувач; Кафе Еспресо Мешање Лажичка Во Собата 10.5 см-4.13 Инчен Уникатен Злото Око Назар Монистра

DEN 207.84

? Moonshield 6 парчиња Антички Изглед Бронза Кастинг Зло Око Монистра Чај Кафе Еспресо Мешање Лажичка10,5 см4,25 �

МИСУД француски Печат На Нокти, Средни Овални Акрилни Нокти, Сјајни Тркалезни Лажни Нокти, Лажни Нокти Со Розови Бранови За Секојдневна

DEN 0.33

?[Висок Квалитет] нашите нокти се направени со висококвалитетен АБС материјал Лажни нокти без опасен хе

Тебоко Се-Во-Едно Еднократно Боба Чаша/Смути Тамблер-24ОЗ БПА БЕСПЛАТНО Шише СО Капак Отпорен На Истекување, Силиконски Ракав И Две

DEN 0.33

ДИЗАЈНИРАН ИМАЈЌИ ЈА ПРЕДВИД ПОГОДНОСТА, тамблерот За Чајбоко е лесен и цврст, што го прави совршен за с�

Yang1mn.ornaments црни и бели керамички ликови кои читаат моделирање на списанија списанија полица модерни минималистички домашни простории

DEN 1540.00

Материјал : Керамичка, висококвалитетна глазура, фино изработка, креативна декорација Големина (W * H) : 30 *

Јалис Сјајни Лажни Нокти Црвено Кратко Притискање На Ноктите Плоштад Целосна Покривка Нокти Акрилни Лажни Нокти Совети за Жени и Девојки 24

DEN 1.33

? Целосно покривање на ноктите се направени од висококвалитетен АБС материјал, кој е еден вид зелен приј

Данкис Вибрира Задник Приклучок, Простата Масажери со Стан &засилувач; Далечински Управувач Анален Секс Играчки, 9 Вибрации Режими Анален

DEN 0.33

[9 интензитет на вибрации] Почувствувајте ги сите 9 вибрирачки обрасци одете по јадрото на вашата страст

Симпатична Гном Скокни Клипборди Божиќ Зима Снег Пластични Клип Табли За Нега Клипборд Со Низок Профил Лизгање Метален Клип За Деца Ученици

DEN 0.67

Димензии : нашата таблата со исечоци е со димензии 12,5 х 9 х 0,12 инчи, со метален клип со низок профил, доста�

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи За Подароци-Фламинго

DEN 3.00

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Закачал за облека одговара на закачалки за облека, костум за закачалки од 5 парчиња, нелизгачки закачалки за џемпери, палто, јакни, панталони,

DEN 1.67

Интимен дизајн Совршен дизајн на жлебот на рамото ви овозможува лесно да висат кошули, кошули и фустани

NexiGo PS5 Додатоци Хоризонтална Штанд, [Минималистички Дизајн], PS5 База Стојат, Компатибилен Со Playstation 5 Диск &засилувач; Дигитални Изданија,

DEN 399.84

●Заштитете Го ВАШИОТ PS5®овој држач ви овозможува да ја поставите конзолата PS5 во хоризонтална положба д

Карсон Делоса Вид Вибрации 36 Фт Фалопед Лавра Срце Билтен Одбор Граници, Училница Граници За Огласна Табла, Бела Табла, Плута Одбор,

DEN 79.84

Декор за срце За Украси во Училница : Украсете го вашиот простор за учење и канцелариски декор со шарен д

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 1.67

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.