• Новак
Алаза Јапонски цреша цвета сакура во вода со вода со вакуум со капаче од слама, изолирана од не'рѓосувачки челик термо колба за вода шише 32oz

Алаза Јапонски цреша цвета сакура во вода со вода со вакуум со капаче од слама, изолирана од не'рѓосувачки челик термо колба за вода шише

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Изолирани вакуум : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик се со двојни wallидови и вакуумски изолирани, не-пот-стишка дизајн, тесно шише со вода од не'рѓосувачки челик, кое го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови и осигурете се дека вашето искуство за пиење, совршено за пешачење, кампување, возење , плажа, салата и така натаму Одделение 18/8 Не'рѓосувачки челик : Водената колба е изработена од врвна високо одделение 304 не'рѓосувачки челик, без БПА, траен и здрав, совршен за жени и мажи, возрасни, тинејџери и деца. Креативен дизајн : Изолираните шишиња со вода имаат повеќе атрактивни обрасци за кои може да изберете, површината за обложување на јаглерод со анти -лисја, следува добар зафат и го заштитува металното шише со колба од загуба на боја и какви било гребнатини, одлична идеја за подароци. Произлезено капаче од слама : шише од не'рѓосувачки вода со слама капак за лесно пиење во движење, опремено е со вентил за отворање за да се обезбеди циркулација на воздухот и да се олесни пиењето. Упатства : Исчистете го шишето со вода со неутрален детергент пред употреба; Се препорачува да додадете мраз или топла вода за пред-ладен или загревање, што може да го постигне најдобриот ефект на ладно или изолација; За да спречите истекување, ве молиме, затегнете ја чашата во насока на стрелките на часовникот кога е навалена. Изолирани вакуум : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик се со двојни wallидови и вакуумски изолирани, не-пот-стишка дизајн, тесно шише со вода од не'рѓосувачки челик, кое го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови и осигурете се дека вашето искуство за пиење, совршено за пешачење, кампување, возење , плажа, салата и така натаму. Одделение 18/8 Не'рѓосувачки челик : Водената колба е изработена од врвна високо одделение 304 не'рѓосувачки челик, без БПА, траен и здрав, совршен за жени и мажи, возрасни, тинејџери и деца. Креативен дизајн : Изолираните шишиња со вода имаат повеќе атрактивни обрасци за кои може да изберете, површината за обложување на јаглерод со анти -лисја, следува добар зафат и го заштитува металното шише со колба од загуба на боја и какви било гребнатини, одлична идеја за подароци. Произлезено капаче од слама : шише од не'рѓосувачки вода со слама капак за лесно пиење во движење, опремено е со вентил за отворање за да се обезбеди циркулација на воздухот и да се олесни пиењето. Упатства : Исчистете го шишето со вода со неутрален детергент пред употреба; Се препорачува да додадете мраз или топла вода за пред-ладен или загревање, што може да го постигне најдобриот ефект на ладно или изолација; За да спречите истекување, ве молиме, затегнете ја чашата во насока на стрелките на часовникот кога е навалена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вохадо среќен суккот тркач на табели цитрон врба гранки еврејска тема седумдневна прослава фестивал кујна јадење дома фарма куќа празничка

DEN 0.33

Материјал : Направено од 100% постелнина, цврста, апсорпција на вода, мек сјај, несмалување, без бледнее Го�

Непнусер постелнина крава печатена маса тркач фарма каубојска тематска роденденска забава декорација трпезарија кујна дома декор

DEN 3.33

Лен Природен материјал : Постелнина (Бурлап како) ткаенина Издржлив и лесен за чистење Големина : Ширина�

ВЕЕМОН мијалник за миење садови за сушење мала чинија за сушење сад за садови за садови за садови за садови за сушење сад за сушење

DEN 0.33

Стр Одводнување на решетката за одвод направено од убав квалитетен PP материјал, издржлив и практичен, м�

Чаши од чаши за стакло кафе - чаши од килибар од 14 мл со сет на капаци од 4 ребрави гроздобер чаши со слама лажица вертикални ленти

DEN 527.84

Прекрасни чаши за стакло кафе : 14 мл, кригла со кафе со совршена големина Оваа кригла со стаклено кафе им�

Рано вуд 10 инчен Рачно Изработен Прибор За Готвење Дрво За Кујна, Повеќенаменска Стругалка За Дрво И Превртувач На Јајца, Стругалка

DEN 0.67

НАШИОТ НАЈКОРИСЕН ДРВЕН ПРИБОР ЗА КУЈНИ Тоа е флипер за палачинки, шпатула со јајца, стругалка за тава о�

Хетотон 2 парчиња прстен за салфетка Нова Година салфетка торба од салфетка, декоративна салфетка, салфетка прстенка за украси метални

DEN 1.67

Ringвони на држачи за салфетка : Добро за формални прилики или кујни за дома, како што се семејни вечери, те

Амбесон Лондон торба за купување, скициски град во стилот на цртање со познати архитектура за обележја, еколошка торба за еднократно користење

DEN 319.84

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Редез само најдобрите сестри се промовираат на тетка од 16 мл емајл метал од не'рѓосувачки челик кампување со камп -оган кафе - смешна сарказам

DEN 271.84

Пребарувајте ја криглата на редез за повеќе избори на кригла од Retreez Оваа кригла е совршена за кампување

Торбички торби за жени, работа, теретана, торба со торбички за плажа, торба за патувања, преклопување, чанта ретро голема чанта за чанти

DEN 0.33

Увезени Затворање на патент ✈ Компактна преклопена : 7 '' x 7 '' Нашите торби за садови се совршени за купув�

Cakina кујна мијалник за сушење решетката за сушење wallид монтиран не перфорирано далечински управувач кутија за складирање мултифункционална

DEN 1.00

Држач за прибор за челик за прибор за садови за мијалник за мијалник и полици 33in сушење решетката за сад�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.