• Новак
Електрична опрема AEXIT Моторна вратило од 10 мм до 14мм спојка за спојување на зглобот на зглобот, спојка со 32мм диа 45мм должина

Електрична опрема AEXIT Моторна вратило од 10 мм до 14мм спојка за спојување на зглобот на зглобот, спојка со 32мм диа 45мм должина

Вреднување на стоката:
DEN 174.88

Пристапност
Во достапна форма

Употреба на вратило : 10мм до 14мм / 0,39 до 0,55 инчи Материјал : Алуминиумска легура; Големина : 45x32mm/ 1. Функција : Тип на завртка (прицврстување на обложување); Главна боја : Сребрен тон. Флексибилноста на вратилото за спојување го отстранува стресот помеѓу компонентите на моторот и возењето. Спојниците на вратилото се применуваат широко на кодирање на мали CNC машини и спојување на 3Д печатачи z, ја поедноставуваат тешкотијата во дебагирање. Употреба на вратило : 10мм до 14мм / 0,39 до 0,55 инчи. Материјал : Алуминиумска легура; Големина : 45x32mm/ 1. Функција : Тип на завртка (прицврстување на обложување); Главна боја : Сребрен тон. Флексибилноста на вратилото за спојување го отстранува стресот помеѓу компонентите на моторот и возењето. Спојниците на вратилото се применуваат широко на кодирање на мали CNC машини и спојување на 3Д печатачи z, ја поедноставуваат тешкотијата во дебагирање. Опис : 10мм до 14мм дијаметар на употреба на вратило, должина од 45мм, дијаметар од 32мм, тип на завртка, спојување на зракот. Едно парче метална пролетна спојка. За малку вртежен момент на вртежен момент, поврзете се. Абсорпција на, аголни погрешно поставувања и завршна игра на вратилото со пролетно дејство.

Главните карактеристики

Feature:
Screw Type(Coiling Clamping)
Size:
45x32mm/ 1.77x1.26inch( L*D)
Material:
Aluminum alloy
Main Color:
Silver tone
Weight:
84g
0:
Package Content:
1 x Shaft coupling :

Избор на клиент

12 парчиња 2 Во 1 Десерт Лажици И Вилушки Од Нерѓосувачки Челик, Еднократно Храна Овошје Зема, Салата Вилушки &засилувач; Лажички Во Собата,

DEN 0.67

2 во 1 ВИЛУШКА : единствената карактеристика на оваа вилушка за салата е тоа што може да се користи и како

3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на екранот за приказ за свадба роденден за бебиња туш чај украси, зајдисонце,

DEN 591.84

Прекрасни 3 тини штандови плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата

ФЕЕР 12 Цифрен Калкулатор Панел За Боја За Пијано Канцелариски Финансии Соларен Компјутер Модерен Прекрасен Канцелариски Материјал (Боја: Црна,

DEN 5184.00

Изработен од материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува читањето на резулт�

Сини Лисја 3 ПАРЧИЊА Подарок За Кума Дали Ќе Ми бидете Предлог За Кума подароци за Кума од кума Кума Кума Самовила Кума Торба За Шминка Смешни

DEN 1.33

●Голем Капацитет Ќе добиете 3 Патни Торби За Шминка, Патна Торба за Шминка 1# големина : 9,6 х 6,8 х 0,3(ин) Лесн

Го сакам кутијата за накит во Лондон, кожени патувања Организатор Организатор случај за роденденски подарок за Денот на вinesубените

DEN 287.84

Надворешноста е изработена од PU кожа, удобна за допир и издржлив Направената облога на ткаенината и диз�

Облека Панталони Кутија За Складирање Плакар Гардероба Преграда За Облека Фиока Долна Облека Фармерки Чорапи Одвојување Организатор

DEN 1.33

3 Повеќенаменско, Мултифункционално Складирање Шупливи И Дише, Не Здодевни Ефективна Поделба за вас...

Жените А-Линија Замав Фустан Точка Печатење Гроздобер Разгореа Лизгач Повик Коктел Партија Фустани Без Ракави О Вратот Мали Наметки

DEN 234.08

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Услуга : Стандардна Испорака или За�

Висечка Метла И Држач За Џогер, Решетка За Складирање За Алатки За Чистење, Решетка За Складирање На Влажни Џогери На Подот, Подвижна

DEN 3.33

● Силен и Цврст : Во Споредба со држачот за пластична метла, нашиот организатор на метла од нерѓосувачки

Черепканди Бучава Во Уво-Изолирачки Слушалки, Лесен, Стерео Звук И Подобрена Основа, Поврзување на Приклучок од 3,5 мм, Црвено/Црно

DEN 159.84

ПОДОБРЕН БАС : Трансформирајте ја вашата саундтрак со динамичкиот опсег и длабоката основа на овие слуш

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Жолта Мимоза Гранки Зелена Позадина Овошје Бонбони Дисплеј

DEN 623.68

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Абсорбента Автомобил Подлоги Омбре Кафеава Сива Керамички Автомобил Држач За Чаши Подлоги Ретро Рустикален Дрво Жито Автомобил

DEN 956.80

●Автомобил Подлога 2 Сет Секој подлога за автомобил има дијаметар од 2,56 инчи, дебел 0,23 инчи ●Абсорбент�

Украси За Моминска Забава - Позадина За Забава Со Балон Од Розово Злато, Банер За Невестински Туш, Украси За Невестински Туш, Декор

DEN 0.67

● УНИКАТЕН КОМПЛЕТ ЗА УКРАСИ ЗА МОМИНСКА ЗАБАВАНашите украси за невестински туш за невестинскиот одре�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.