• Новак
Смешноста на 80 -тите Мемфис Заштитно носење кутија со складирање компатибилен со комплет за додатоци LITE

Смешноста на 80 -тите Мемфис Заштитно носење кутија со складирање компатибилен со комплет за додатоци LITE

Вреднување на стоката:
DEN 415.84

Пристапност
Во достапна форма

Склоп на лајт со рачката е со добар квалитет во најлон, Ева и Кадифе, тој е лесен, преносен за патување Swith Lite Protecor : Случајот за носење на прекинувачот е дизајн со тврда обвивка и кадифена обвивка за да се осигурате дека вашата конзола за прекинувач е заштитена, таа е една одлична проторија на вашиот прекинувач. Материјал со висок квалитет : Нашата торба за складирање за игри со прекинувачи е направена од висококвалитетен најлон+EVA+кадифено материјал, шок-изобилен, издржлив и водоотпорен. Случај за складирање за Switch Lite : Случајот е дизајниран со многу мала торбичка за да помогне во складирање на дополнителни помали додатоци и игри. Што е повеќе, ова е една прилагодена торба за складирање, образецот отпечатен на него е забавно. Преносен и сервис : печатениот случај за носење за Switch Lite изгледа мал, но внатре е голем. Има апсолутно доволно силно за многу дневна заштита. Опремена со најразлична торба за додатоци дизајнирана да ја направи вашата нова конзола уште по пренослива и пријателска за патувања. Ние обезбедуваме пријателска услуга за печатената кутија за носење, доколку имате какво било прашање, слободно контактирајте со нас. Склоп на лајт со рачката е со добар квалитет во најлон, Ева и Кадифе, тој е лесен, преносен за патување. Swith Lite Protecor : Случајот за носење на прекинувачот е дизајн со тврда обвивка и кадифена обвивка за да се осигурате дека вашата конзола за прекинувач е заштитена, таа е една одлична проторија на вашиот прекинувач. Материјал со висок квалитет : Нашата торба за складирање за игри со прекинувачи е направена од висококвалитетен најлон+EVA+кадифено материјал, шок-изобилен, издржлив и водоотпорен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

MOINYSKINS SKING компатибилна со Nintendo 2DS - Проверете | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена,

DEN 2.00

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашиот Nintendo 2 DS! Не ви се допаѓа прове

Заштитник на капакот на силиконските рачки кои не се налепници за рачка за игра PS5, високо вклопување, без лепило остатоци, анти -лизгачки

DEN 2.67

Погоден е за рачката за игри PS5, што е добар додаток за електронска игра за оние кои сакаат да играат игра

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.