• Новак
ERCHEART EPH-10101 Преносен филтер за замена на овлажнител, бел

ERCHEART EPH-10101 Преносен филтер за замена на овлажнител, бел

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Filter Филтер за замена на овлажнител】 2 сетови вклучени За употреба со преносен овлажнител EPH-101. (Забелешка пред употреба 1) Нанесете го филтерот за водоснабдување во водата и целосно ставете го влажно пред употреба. (Белешка пред употреба 2) Ако водата не е доволно навлезе во филтерот, маглата може да не се испрска. [Метод на замена] 1. Извадете го јадрото на водоснабдување и извадете го стариот филтер за вода внатре. Вметнете нов филтер за снабдување со вода во вода со многу вода во јадрото на водоснабдување и вметнете го фитилот во главната единица. Кога го заменувате филтерот за водоснабдување, ве молиме внимавајте да не ја изгубите изворот во јадрото на водоснабдување. Filter Филтер за замена на овлажнител】 2 сетови вклучени. За употреба со преносен овлажнител EPH-101. (Забелешка пред употреба 1) Нанесете го филтерот за водоснабдување во водата и целосно ставете го влажно пред употреба. (Белешка пред употреба 2) Ако водата не е доволно навлезе во филтерот, маглата може да не се испрска. [Метод на замена] 1. Извадете го јадрото на водоснабдување и извадете го стариот филтер за вода внатре. Вметнете нов филтер за снабдување со вода во вода со многу вода во јадрото на водоснабдување и вметнете го фитилот во главната единица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mdesign Пластични Козметички Организатор Палета За Складирање Центар со 10 Делови за Бања Суета Countertop-Држете Шминка Четки, Кармин, Коректори,

DEN 224.00

10 ДЕЛОВИ : Работните Површини остануваат чисти и без неред со овој компактен козметички организатор со 1

Стоперите на вратата од Внинк, 2 пакувања магнетски запирачи за врата за дното на вратата, спалната соба од вратата од не'рѓосувачки челик магнет,

DEN 158.24

【Висококвалитетен материјал】 Тешката магнетна врата е изработена од материјал што е докажано од 'рѓа �

ИРЈФП 26 22мм Ремени За Часовници Со Брзо Вклопување За Гармин Феникс 7 7Х Епикс СИЛИКОНСКИ Лесен Зглоб За Феникс 6Х 6 Про 5Х 5плус 3ХР Паметен

DEN 1.67

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Був Канџа 7 Мрежи - 2 ПАРЧИЊА Гардероба Облека Организатор - Тешки Мрежа Систем-Преносни Жан Кутија За Складирање За Фиоки , Полици-Крпа

DEN 2.67

?Кажете Збогум На Неуредните Плакари : овој простор ур облека предмети без натрупување на вашата гардер�

Шенгксини Јога Панталони За Жени Хеланки Со Истегнување На Половината Фитнес Трчање Спортски Панталони Солидни Спортски Активни Панталони

DEN 0.67

удобна ткаенина, изработена од 70%полиестер, 30%спандекс Произведено во САД или Увезено Панталоните се из�

Заштитувачи на ТВ-екранот Анти УВ ТВ-заштитник на екранот за 32-75 инчи, сино светло филтер/анти-гребење/анти-прстин отпечаток Фросниот

DEN 1056.00

☂ Заштитен филм против синиот екран : Филтрирајте ја сината светлина и ослободете го заморот на очите П�

Исцелен Инсулин Патување Случај Инсулин Ладилник Патна Торба Дијабетичен Лек Организатор Кулер Торба Лекови Изолирани Ладење Торба Патување

DEN 2.67

Полиестер Не може да се користи за чување инсулински инјекции, но соодветни се и други лекови Ова е токм�

Жад КОМПЛЕТ Аранжман Одбор Теле Носилки Прилагодливи 4 Ниво Анти Лизгање Дизајн Наклон Одбор Нога Нога Балансирање Фитнес Педалата

DEN 1.33

Цврста и Издржлива Конструкцијаприлагодливиот клин за истегнување на телето е изработен од висококвал

Интерфејс Конвертор, Повеќе Функции Игра Рачка Полнење База Мејнфрејм Радијатор Решетката За Xbox Серија И Мејнфрејм База Повеќе Функции,

DEN 264.00

интерфејс конвертор постојат 2 основи за полнење на решетката, можете да ги ставите рачките на неа споре

Абуфан Бајрам Декорации За Дома Вклучуваат Бајрам Мубарак Банери И Латекс Балони Еид Рамазан Карим Фестивал Декорација На Забава

DEN 2.67

Ќе добиете 1 Банер Бајрам Мубарак, 20 печатени балони од латекс (2 бои, жолта и сина ) Рамазан Мубарак Банер�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.