• Новак
KH66ZKY Деца листопаден модел на заби Стандарден медицински стоматолошки модел за лекар-пациент за комуникација Доктор настава одвојлива алатка за демонстрација

KH66ZKY Деца листопаден модел на заби Стандарден медицински стоматолошки модел за лекар-пациент за комуникација Доктор настава

Вреднување на стоката:
DEN 596.80

Пристапност
Во достапна форма

Артикулиран листопаден стоматолошки модел со отстранливи заби, обезбедува реална симулација на забите Направено од нетоксичен материјал од смола и лесен за чистење. Можност да се измие и материјалот ќе трае со години!. Сигурен пристап до забите за замена, вклучува универзална монтажна плоча и артикулатор на шипки. Исто така, можете да вежбате пророчки чистење, да проучувате површини, да фрлате впечатоци. Постои простор помеѓу забите, е добра алатка за да ги научи луѓето како да четкаат и да ги покренат упатствата. Сите заби се фиксирани во основата, не може да се соблече. Артикулиран листопаден стоматолошки модел со отстранливи заби, обезбедува реална симулација на забите. Направено од нетоксичен материјал од смола и лесен за чистење. Можност да се измие и материјалот ќе трае со години!. Сигурен пристап до забите за замена, вклучува универзална монтажна плоча и артикулатор на шипки. Исто така, можете да вежбате пророчки чистење, да проучувате површини, да фрлате впечатоци. Постои простор помеѓу забите, е добра алатка за да ги научи луѓето како да четкаат и да ги покренат упатствата. Сите заби се фиксирани во основата, не може да се соблече.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ДОИТОЛ Облека, 12 ПАРЧИЊА Облека Од Нерѓосувачки Челик Клипови За Закачалки За Сушење Повеќенаменски Ветроупорни Штипки За Облека За Алишта

DEN 127.84

Мала форма, лесна за носење и чување Исечете ја страничната табла, шипката или линијата за крпа со дизај�

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување,Шарена Шема На Дрво Од Диносаурус

DEN 3.33

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

OPLXUO жени лето-резервоар за вратот на врвови со основни маици за тренингот Обични лабави вклопувачки маички кошули со цврста ракав

DEN 3.33

Врво на јога резервоар за жени Беспрекорни врвови на резервоарот за увезени жени ✿✿ Со големина : Ве мо�

200 ПАРЧИЊА Јасни Држачи За Палецот, Држачи За Палецот За Ѕидни закачалки, Стандардни Јасни Иглички За Туркање Челична Точка и Проѕирна

DEN 2.00

Совршено Пакување : има тотално 200 парчиња јасни иглички за притискање во кутијата, доволно за да ги задо

Лејди Накит Козметика Ракавици Очила Јога Мат Кеси Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со

DEN 3.33

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

Panенски постелнини панталони 2023 цврсти памучни постелнини случајни широки панталони за нозе лабава еластична половината исечени панталони

DEN 95.84

95% полистер , 5% памук Направени во САД и увезени ♥ ♥ ♥ Ова е азиска големина, се препорачува да изберете

АЛАТКИ ЗА ПЕДИКИР ДОИТОЛ Вродена Налепница За Нокти На Ногата 5 Листови Лепенка За Корекција На Ноктите На Прстите Еластична Вродена

DEN 2.00

Вродени Налепници За Коректор на Ноктите На Нозете Закрпи За Нега На Ноктите На Прстите Овие закрпи за к

DOITOOL 8 Парчиња Хардвер Комплет Мулти Алатка Комплет Платно Алатка Торбичка Мулти Алатка Торбичка Организатор За Складирање Алатки Платно

DEN 349.44

оксфорд ткаенина МАЛИ ТОРБИЧКИ ЗА АЛАТ со ПАТЕНТ Прецизна изработка, тесни шевови, многу силни и има доб

Имеибе Шминка Четка Носителите Организатор Чаша Пп Пластика 5-Слотови 360° Ротирачки Козметички Четки Алатки За Складирање Дисплеј

DEN 159.84

Големина На Држачот За Четка За Шминка : 4 Зафаќа многу малку простор на масата за облекување Минималист�

Бебе Автомобил Седиште Опфаќа Женски Розова Бела Шестоаголна Шема Нега Покритие Доење Шамија Шетач Покритие За Бебиња Повеќекратна Употреба

DEN 270.24

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.