• Новак
Alzassbg 10 пакувани кабинети за сатен никел влечење, 3 центри за дупки Кабинетот се справува со хардвер модерна рачка за фиоки за лакови за влечење AL3092SN

Alzassbg 10 пакувани кабинети за сатен никел влечење, 3 центри за дупки Кабинетот се справува со хардвер модерна рачка за фиоки за лакови

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти влечења на хардвер, висококвалитетна четкана сатенска никел Совршен за кабинет, плакарот, шкаф, фиока, фустан, врата, гардероба и друг мебел украсен. Севкупна должина : 5.1 "(130мм), Центри за дупки : 3" (76мм). Ширина : 0,3 "(10мм), Проекција : 1" (25мм). Вклучени се 2 комплети завртки за монтирање : (20) 1 "завртки и (20) отценети завртки (ако ви треба пократко, само користете го вашиот пилер за да го отсечете дополнителното. Цврстиот хардвер на кабинетот се повлекува, висококвалитетен четкан сатен никел. Совршен за кабинет, плакарот, шкаф, фиока, фустан, врата, гардероба и друг мебел украсен. Целокупната должина : 5.1 "(130мм), центри за дупки : 3" (76мм). Ширина : 0,3 "(10мм), Проекција : 1" (25мм). 2 Комплети на завртки за монтирање Вклучени : (20) 1 "завртки и (20) отценети завртки (ако ви треба пократко, само користете го вашиот пилер за да го отсечете дополнителното. Со модерен, благороден и елегантен стил, рачките на АлзасБГ треба да бидат идеален избор на модерна станбена декорација. Совршен за кабинет, плакарот, шкаф, фиока, фустан, врата, гардероба и друг мебел украсен. Секоја рачка доаѓа индивидуално спакувана во полибаг со завртки за монтирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Саинтаго ладилни шарки и сет на брави | Делови за замена на шарки и замена на ладилникот за замена | Замена на ладилни шарки компатибилни

DEN 2.33

? Висококвалитетни материјали : Нашата замена за поладни шарки е направена од пластични материјали ABS, к�

Master Lock 1523d Поставете ваша сопствена комбинација, 1 пакет, и комбинирано заклучување на шкафчиња за теретани и шкафови во училиштата,

DEN 2.00

Производ 1 : зацврстена челична окова за дополнителен отпор на сечење Производ 1 : Погодна комбинација за

ДОИТОЛ Кујнски Ормар Шарки Сиви Мали Шарки На Вратите На Кабинетот Мебел Шарки На Вратите Лежишта Од Нерѓосувачки Шкаф Шарки За Домашен

DEN 1.67

Изграден со силен и издржлив материјал за да издржи континуирана употреба Тоа опремен без ' рѓа, не е лес

ХНХМТ Надградени Преносни Заклучување На Вратата &засилувач; Аларм За Запирање На Вратата, Комплет За Безбедносна Врата Со Двојна

DEN 2.33

Quackage®1x Аларм За Запирање На Вратата, Ова е стоп за надградба на вратата од другите;1x преносни безбедносн

хомдиј 10 Пар 16во Самозатворање Слајд На Фиоката За Монтирање На Дното Заменете Го Хардверот На Патеката На Фиоката-Одговара На Повеќето

DEN 1087.84

Подобрете Го Вашиот ДомБез разлика дали инсталирате нови фиоки или поправате фиока што нема да се отвор

Транзиција на ленти за транзиција на подот Трансхезив и Транзиции на тротоарите на Трим лента ПВЦ Транзиции на прагот Погодни за висина на

DEN 479.84

【Издржлив материјал】 Направен од висококвалитетен ПВЦ материјал, оваа гумена лента за транзиција е ди

Држач За Тоалетна Ролна Држач За Акрилна Тоалетна Хартија Држач За Ткиво Решетка За Бања Монтирана На Ѕид Држач За Кујнски Ролни Кука

DEN 2.67

Висок квалитет : држач за тоалетна хартија, издржлив, еколошки, антикорозивен, што ви овозможува да ужив�

Двојно Силно Притискање За Отворање Кабинет Со Магнетна Легура На Алуминиум Фаќа Амортизер За Запирање На Допир На Вратата Повлекува

DEN 479.68

Вратата Хардвер И Брави Вратата Хардвер И Брави Хардвер и брави на вратите Двојно Силно Притискање За О�

Комплет за хардверска патека за лизгање на врата од 5 метри, со тркало, големо зборувано, тешка должност, слајд непречено тивко, лесно инсталирање

DEN 0.33

Тешка должностЦврст челик, фино црно во прав обложена површина, антикорозијата обезбедува години на уб�

Волфронт Туш Врата Лизгачки Тркала Тркачи Внатрешна Лизгачка Врата Макара Ролери Замена Одредување Делови 22мм За Дома Бања, Прозорец

DEN 0.67

Погоден за сите видови туш врати, за да се осигурате дека вашата врата непречено се лизга Лесна инсталац

ДРЖАЧ ЗА Ролна ЗА Тоалет ЈИСТ-Држач За Ролна Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид, Држач За Ткиво Со Двојни Ролни Со Полица за Складирање,

DEN 1086.40

Ексклузивен и исклучителен антички дизајн, многу декоративен и практиченПрекрасната врежана шема ја п�

WSZJJ Држач За Хартија Од Нерѓосувачки Челик, Држач За Држач За Тоалетна Хартија И Складирање На Резервни Ролни, Држач За Тоалетно Ткиво

DEN 3.33

Едноставен стил држач за тоалетна хартија монтиран на ѕид, без ' рѓа, без избледување, завршна обработка

Alzassbg 10 пакувања со нафта со нафта со бронзени кабинети, центри од 5 инчи, центри за кабинети влече кујнски хардвер лак современа рачка

DEN 1.00

Цврсти влечења на хардвер, високо квалитетно нафтано бронзено завршување Совршен за кабинет, плакарот,

WSICSE 36-пара слика за виси ленти, лепила за замена на тешки лепила со двојна еднострана кука и јамка лента за слики за закана за внатрешна

DEN 191.84

【Топол врв】 Кога висечките ленти се држат до wallидот, ве молиме користете го по 24 часа за да го направите

4 парчиња безбедносна лента за лизгање на вратата, прилагодливи запрени за заклучување на вратите безбедносни шипки врата за врата

DEN 1.33

Уреди за безбедност на вратите : 4 парчиња безбедносни шипки за барикадни врати за врата внатре што пома�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.