• Новак
J.W. WINCO 709.8-M16-50-K GN709.8 Прилагодлива подлога за прицврстување со О-прстен, јачина на затегнување класа 10.9, калено, 8,5 мм мазна пластична контактна дијаметар, челик тело, ?

J.W. WINCO 709.8-M16-50-K GN709.8 Прилагодлива подлога за прицврстување со О-прстен, јачина на затегнување класа 10.9, калено, 8,5 мм мазна

Вреднување на стоката:
DEN 814.56

Пристапност
Во достапна форма

Thread M16 X 2 Должина на нишка од 50мм. 8,5мм мазна пластична контактна дијаметар на лицето. 8мм А/Ф Внатрешен хексадецимален. ROHS во согласност. Должина на нишка од 50мм. 8,5мм мазна пластична контактна дијаметар на лицето. 8мм А/Ф Внатрешен хексадецимален. ROHS во согласност. Влошките за стегање GN 709.8 се користат и во конструкцијата на свирки и тела, на пример за парчиња работни парчиња, како подвижна површина за лежиште или како стоп. Топката поставена со вртење компензира нерамни и не-паралелни контактни површини за дури 10 °. Исто така, се обезбеди против понатамошно извртување. О-прстенот ја држи топката во позиција и спречува нечистотија да навлезе, што резултира во долг животен век и постојана подвижност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Четка за чистење на Домашна Кујна Четка За Миење Садови Четка За Чистење Четка За Нано Чистење Топка Со Рачка Кујнски Средства За Чистење

DEN 0.33

Овие Топчиња За Чистење Нанофибер Се Од Моќно Чистење И Чистење Внатрешен Спирален Дизајн, Добра Еласти

Мали Урни За Човечка Пепел За Тато Алуминиум Мал Спомен Урна Пеперутки Мини Урни За Кремирање За Пепел Спомен Пепел Спомен-Сребро

DEN 303.84

СОВЕТИ ЗА ГРАВИРАЊЕ : ве Молиме изберете го производот За Гравирање за да ги персонализирате вашите уни�

Тојандона Крст Бел Џингл Бел Орнаменти Декорација На Новогодишна Елка Мини Џингл Бел Виси Ѕвонче Божиќно Ѕвоно Украси Божиќ Виси Ѕвонче Рачни

DEN 1.67

УКРАСИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА Божиќни Ѕвона Од Џингл, Мали Занаетчиски Ѕвона од 100 парчиња, Украс За Божиќн�

Тбестоак Бела Машина За Бучава, Пренослива Звучна Машина со 30 Смирувачки Природни Звуци, Звучна Терапија За Спиење За Дома, Јога И Патување

DEN 3.00

?●30 Висококвалитетни Природни Звуци●6 различни категории (Бел Шум, Бучава Од Вентилаторот, Океански Бр�

Ноќта На вештерките Дома Украси, 4 Парчиња Ноќта На Вештерките Хартија Фенери Прекрасна Фенери За Внатрешна Отворено Отворено Ноќта На

DEN 248.00

Лесно за во дворот или на тремот, и лесно за поставување, направете одличен додаток на украсите За Ноќта

6 парчиња Дрвени Подлоги Со Држач, Природни Тркалезни Подлоги Од Бамбус Поставени За Пијалоци За Декор За Домашна Канцеларија Подарок За Заштита

DEN 255.84

Природно Цврсто ДрвоДрвени подлоги и загради се направени од бука / Сабили, кои се дизајнирани и изработ

Државно Знаме На Костарика Кутија За Ручек Бенто Отпорна На Истекување Контејнери За Храна Бенто Кутија со 2 Прегради За Канцелариски Работен

DEN 460.64

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

Комплет за лебдечка партиција Haoktsb од 3 бели лебдечки полици монтирани полица, полици за складирање на wallидови модерни декоративни полици

DEN 1283.20

Исклучителна изработка, таа е доволно цврста и убав изглед Заземање малку простор, складирање на многу �

Супробарверски Чаши За Печурки Креативни Печурки Коктел Стаклена Чаша Сет од 2 Чисти Чаши За Пијалоци во Форма на Печурки 250мл Чаши

DEN 3.00

Материјал : Стакло Боја : Транспарентна Големина : 12х4см Капацитет : 250мл Креативно И Интересно Моделирањ�

МЕДИМКЦ Ајкула Среќен Роденден Торта Топер, Морски Животни Ајкула Тема Торта Украси, Ајкула Роденден Материјали За Ајкула Тема Бебе Туш Деца

DEN 1.00

Пакување : 1* Ајкула Торта Топер Среќен Роденден Црна Сина Сјај Декор За Бебе Туш Партија Океанот Украси �

Далонан Акрилик Бања Послужавник, Правоаголни Божиќ Рака Подготвени Писмо Декоративни Коцки Со Златни Рачки За Кујна Храна Дневна

DEN 2.33

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од премиум акрилно тело И Рачка Од Алуминиумска Легура, големина На Послу�

Ѕид Светилка Стакло Топката Ѕид Светлина Модерна Дневна Спална Соба Кревет Предводена Од Ѕид Светилка Внатрешен Декор Ѕид Светилка

DEN 3.33

Насока на сенка : нагоре и надолу Апликација : Кујна Апликација : Трпезарија Апликација : Апликација За С�

Подароци за Мајка Од Ќерка-Мајка Роденденски Подароци-Денот На Благодарноста Божиќ Денот На Мајката Роденденски Подароци За Мама-Држач За Свеќи

DEN 2.00

[ПОКАЖИ ЈА СВОЈАТА ЉУБОВ] : дали барате совршен роденден, Божиќ, денот на Благодарноста или подарок За де�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.