• Новак
Магнетски прстени сет на играчки за играчки, идеја АДХД фидгет играчки, возрасни фидгет магнети Спинер прстени за терапија за олеснување на анксиозност, фиџгет пак

Магнетски прстени сет на играчки за играчки, идеја АДХД фидгет играчки, возрасни фидгет магнети Спинер прстени за терапија за олеснување

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Спречете ја анксиозноста безбедно и уникатно : Направено од висококвалитетни магнети и пријателски материјали за ABS Спречете ја анксиозноста безбедно и уникатно : Направено од висококвалитетни магнети и пријателски материјали за ABS. 【Околу фитгетските прстени за вознемиреност】 Пакет вклучува : 3 парчиња материјал : еколошки ABS пластика/магнет N40 со дијаметар на прстенот Големина : 1.2inch Внатрешен прстен Големина : 0,7inch тежина на секој прстен на магнети : 10 G боја : три-бои Флуоресцентна боја магнет перформанси : перформанси на магнет : перформанси на магнет : Со супер магнетна адсорпција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Vbestlife 5 Бои Отворено Спорт Нараквица, Абсорбента Зглоб Бенд Торбичка Мултифункционален Нараквица Паричник За Трчање Џогирање Вежба Салата

DEN 100.96

[Висококвалитетни материјали]овој спортски паричник со нараквица е изработен од висококвалитетна паму

фковцди балет актерка шминка торба балерина балет чевли торба танцување девојка танчерка девојка девојка рецитал подарок девојка балет

DEN 190.56

Премиум материјал : козметичката кеса е изработена од врвна памучна и ленена ткаенина, која е мека на до�

Коруи Пренослив Монитор 15,6 Инчи 1080p FHD Пренослив Лаптоп Монитор IPS ВТОР Екран USB-C HDMI Патнички Монитор w/Заштитен Капак &засилувач; Двојни

DEN 0.33

УЛТРАПРЕНОСЛИВ МОНИТОРпренослив монитор КОРУИ 15,6 инчи обезбедува живописна слика со неверојатна резо�

Јрдхгрк Интелигентна Корпа За Отпадоци Автоматски Сензор За Ѓубре Паметен Сензор Електрична Корпа За Отпад Домашно Ѓубре За Ѓубре Во Кујна

DEN 2.67

Материјал : Пластика Режим на инфрацрвено сензорирање,Паметен режим на допир,инфрацрвено чувство на до�

Доминика Пејсли Знаме Далечински Управувач Држач Пенкало Кутија Стп Кожа Далечински Кади Декоративни Биро За Складирање Организатор Контејнер

DEN 415.84

* Овие декоративни послужавник за далечински управувач изработени од висококвалитетна стп кожа * Соврш�

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 0.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

ЦРВЕНА Свадбена Чинија Со Бонбони НА XJJZ Празнична Чинија Со Суво Овошје Кинески Стил Нова Домашна Дневна Соба Закуски За Домаќинство

DEN 304.00

Материјал : Смола Големина : 26, 3Х26, 3Х6, 7СМ Апликација : домашна употреба, забава, давање подароци, празнич�

753 USB Прекинувач Селектор, USB 2.0 Споделување Прекинувач, KVM Прекинувач Адаптер 12mbps Компатибилност Со Високи Перформанси Чип Прекинувач

DEN 163.84

Qvm Switch qvm switch поддржува 1 префрлување на копчиња, што може да се контролира од тастатурата и глувчето одде

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.