• Новак
TPI G1G5510T 5500 серии за миење на вентилаторот за миење садови, единечна фаза, 10 kW, 277V

TPI G1G5510T 5500 серии за миење на вентилаторот за миење садови, единечна фаза, 10 kW, 277V

Вреднување на стоката:
DEN 400.00

Пристапност
Во достапна форма

Отпорен на корозија Прекинувач со 3 позиции (вон-топче-фан). Автоматско ресетирање на термички пресек. NEMA 4 X контролен панел-тесен и тесен прашина. Произведено во САД. Отпорен на корозија. Прекинувач со 3 позиции (вон-топче-фан). Автоматско ресетирање на термички пресек. NEMA 4 X контролен панел-тесен и тесен прашина. Произведено во американскиот вентилатор за присилување на wallидот, присилен фаза на вентилатор- 1 p H, p H, Wattage- 10 k W, рејтинг на напон- 277 V, панел за монтирање, материјал за куќиште- 304 не'рѓосувачки челик, димензии- 14 Width x 21,75 Height x 19depth In, BTU, BTU, BTU, BTU, BTU, BTU, BTU Оценка- 34130, Оценка на ампеража- 36.1 засилувач, проток на воздух- 700 cfm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Erзебридал Симпатична Зајакот Завеси Велигден Декор Завеси &засилувач; Завеси Цртан Филм Зајаче Прозорец Завеси Велигден Спална Соба Дневна

DEN 1.33

?€Завеса Сет ● Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секојМашина за перење во нежен циклус и ладна вода, н�

CYZPF лебдечки полици суспензија јаже дрво wallид монтирана полица лесен за инсталирање декоративен мебел за спална соба бања дневна

DEN 719.84

▲ Премиум лебдечки полици за Wallид : Ние сме горди да ги споделиме нашите рустикални дрвени лебдечки пол�

Сончогледна глуварче тркалезна врата закачалка Персонализирана декорација на метални лимени знаци за фестивалски подарок за мајка пролетно

DEN 0.33

· Големина : 12 инчи x 12 инчи (30х30 см) · Материјал : Овој метален знак за среќна тема на Денот на мајката на �

КНФУТ Гумени За Домаќинство, Средство За Чистење Огледала Во Бања Со Силиконски Држач За Сечило Стакло Кука За Автомобил Бришач За Туширање

DEN 328.00

Queegee Метла за подот БРЗО СУШЕЊЕ : Екстензивно сушење ефикасно,заштедувајќи ја маката за дополнително су�

КАКО-Зеке Сјај Кожа Таблет Случај Компатибилен со Ipad Воздух 10.9 инчен, 3d Рачно Изработени Серија Слон Пеперутка Цвет Кристал Блинг Дизајн

DEN 527.84

КОМПАТИБИЛНОСТ : Изработен Од Увезен висококвалитетен полиуретански кожен материјал, Елегантен луксуз

Акуто Камера Столб Плоча 1/4 Завртка Камера Висина Столб Стабилизатор Камера Брзо Ослободување База 1.5 См Висина Столб Адаптер За Жијун

DEN 3.00

Адаптерскиот блок на плоча за брзо монтирање, изработен од висококвалитетна алуминиумска легура Специ�

VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-EBL 1/2 инчи до 19мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата Долга 2 Дијаметар: 19мм Должина на спојување:

DEN 3.00

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 / 2 инч Спојување на носење 2 дијаметар : 19мм Должина на спојување : 90...

Мирисни мириси Мирисна Восок Мирис Се Топи 5.0 мл - Совршено Бор - 12 Восок Коцки Пакет, Дома Потопло Курва, Електрични Неплодни Свеќа

DEN 213.60

МИРИЗЛИВИ ВОСОК100% Американски Направени Секој пакет од восочна коцка е 5,0 унци и вклучува 12 коцки Секој�

Аларм ЗА Заклучување На Диск Сопирачка ЗА Заклучување На Мотоцикл DEALPEAK Со Аларм за Заклучување На Дискот со Аларм 110 dB Звук Водоотпорен

DEN 2.00

Ова е безбедносна брава против кражба универзална за мотоцикл, скутер, велосипед итн Доаѓа со мал клуч и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.