• Новак
Тактика за кошаркарски табли за борба против БЕСПОРТБЛЕ за играта Креативен тренер за креативно натпреварување за замена на тактиката за замена на тактиката на тр

Тактика за кошаркарски табли за борба против БЕСПОРТБЛЕ за играта Креативен тренер за креативно натпреварување за замена на тактиката

Вреднување на стоката:
DEN 210.40

Пристапност
Во достапна форма

ПВЦ Тактика за натпревари за обука : Мултифункционален дизајн на сплит, лесен за употреба, со што можете да ја поправите оваа табла на каде и да сте мравки. Тактика за натпреварување за обука : Може полесно да се знае од членовите на вашиот тим со одборот. Можете да го нацртате со оваа табла. Планирање на одборот на тренерот : Клипборд ќе обезбеди тренерот да остане организиран, а истовремено јасно да ја комуницира стратешката игра со играчот. Одбор на тренерот : Одборот го усвојува печатениот висок степен, со што печатењето на таблата е јасно и убаво. Тактика за кошаркарски натпревар : Со таблата за пишување, добро можете да го анализирате натпреварот, да го примените она што го мислите во реална ситуација. Тактика за натпревари за обука : Мултифункционален дизајн на сплит, лесен за употреба, со што можете да ја поправите оваа табла на каде и да сте мравки. Тактика за натпреварување за обука : Може полесно да се знае од членовите на вашиот тим со одборот. Можете да го нацртате со оваа табла. Планирање на одборот на тренерот : Клипборд ќе обезбеди тренерот да остане организиран, а истовремено јасно да ја комуницира стратешката игра со играчот. Одбор на тренерот : Одборот го усвојува печатениот висок степен, со што печатењето на таблата е јасно и убаво. Тактика за кошаркарски натпревар : Со таблата за пишување, добро можете да го анализирате натпреварот, да го примените она што го мислите во реална ситуација. Список на пакети 1 X Карактеристики на таблата за пишување -боја : како што е прикажано, клипборд за клип -табла за кошарка -Материјал : ПВЦ Планирање табла -големина : 34.57x0 тактика за еднократно натпреварување. -Нади на добар ПВЦ материјал за употреба на термин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Табела за маса за масажа со цврста боја 4PC, едноставен кревет за кревети за убавина за убавина, спа-пријателска маса за кожа, здолниште

DEN 1759.84

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Цврсто отстранување на брчки Машина за лице, двојно брада вибрации Масажарот за лице, 4 во 1 преносна терапија со масиво на лицето за нега

DEN 0.67

4во1 уред за нега на кожата : Ова е мултифункционален антистаречки уред кој вклучува режим на портокало�

Womenените Снежен човек Смешен елк печатен скокач во боја блок спојници Елегантна јакна Божиќ џемпер џемпер дуксери за џемпери есен

DEN 552.00

Обични жени со џемпери на екипаж 【Големините на испорака работат мали, 12 големина нагоре, внимателно пр

Возрасен кохезивен завој 2 ”x 5 јарди, 6 ролни, самостојна медицинска лента за завиткување, лепило флексибилно дишење на прва помош за

DEN 1.33

2 ”x 5 јарди, 6 ролни , Самостојна медицинска лента за завиткување , Лепило флексибилно дишење за прва помо

Универзални теписи за автомобили Универзални вклопувачки теписи 4 парчиња, автоматски декоративни декоративни издржливи под подлога со

DEN 2.33

Материјал : Направено од високо квалитетна поддршка од неопрена и тешка гума, таа е издржлива, водоотпор

200 брои налепници за промена на маслото, 2 x 2 инчи отстранлив автоматско одржување Следното етикети за потсетници во ролна со линија

DEN 127.84

Налепници за промена на маслото : Направено со специјално лепило со низок вискозност, чистите налепници

Перница совршена тамара пајсли кварц затворен/отворен лумбална перница, кадифен полнење, временски услови и отпорни на избледени, 11,5

DEN 1824.00

100% полиестер Направени во САД или увезени Вклучува две (2) перници на отворено, се спротивставуваат на вр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.